ما در ذهن متعهد می شویم که اطلاعات شما را با استفاده از امکانات و منابع خود محافظت کنیم و تحت هیچ شرایطی این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان های دیگر برای تبلیغات یا هر نوع خدمات دیگری نمی گذاریم . علاوه بر این همه کاربران ذهن می توانند هر زمان که تصمیم گرفتند هر گونه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در اختیار سایت ذهن گذاشته اند را پاک کنند .

ما ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل هستیم ، به منظور مطالعه ، ثبت نظر یا استفاده از امکانات و خدمات سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست میکنیم تا بتوانیم خدماتی مناسب و مطمئن را ارائه بدهیم .

همچنین ممکن است برای ارتباط بیشتر با کاربران ، بهینه سازی طراحی و محتوای سایت و تحقیقات بازار و شناخت مشتریان و یا برای اطلاع رسانی خدمات و یا پروموشن ها برای اعضای سایت ایمیل هایی را ارسال کنیم . در صورتی که کاربران ذهن تمایلی به دریافت این گونه ایمیل ها نداشته باشند به راحتی می توانند عضویت خود را در خبرنامه سایت لغو کنند .

در ذهن هم همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده می شود اما پروتکل، سرور و لایه های امنیتی در zehn.ir  و روش های مناسب مدیریت داده ها، اطلاعات کاربران سایت را محافظت و از هر گونه دسترسی غیر قانونی جلوگیری میکند .

در نهایت مطمئن باشید که ما در ذهن برای حفاظت و نگه داری از اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان و امکانات خودمان را به کار میگیریم .