• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب بی حد و مرز

خلاصه کتاب بی حد و مرز

نویسنده : جیم کوئیک
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 35 )
خلاصه کتاب بی حد و مرز
پخش دمو

خلاصه کتاب بی حد و مرز

ما انسان‌ها موجودات شگفت‌انگیزی هستیم. مغز ما بسیار پیچیده‌تر و قدرتمندتر از چیزی هست که فکرش را می‌کنیم. بسیاری از افراد در طول تاریخ توانسته‌اند درک درستی از توانایی مغزشان داشته باشند و با استفاده از آن به موفقیت‌های بی‌نظیری دست پیدا کنند. جیمز کوییک در کتاب بی حد و مرز راهنمایی کاربردی برای گسترش توانایی ذهنی و پرورش مغز نوشته است. این کتاب با تغییر ذهنیت، انگیزه و آموزش رو‌ش‌هایی کاربردی به شما توانایی دستیابی به موفقیت‌های بیشتر می‌بخشد. با استفاده از این کتاب خواهید توانست به موفقیت شخصی

با کتاب بی‌ حد و مرز نوشته جیم کوییک توانایی‌های شگفت‌انگیز مغزتان را آزاد کنید و به بترین نسخه خودتان تبدیل شوید.

شناسنامه خلاصه کتاب بی حد و مرز

عنوان کتاب: بی‌حد و مرز عنوان کتاب به زبان اصلی: Limitless: Upgrade Your Brain, Learn Anything Faster, and Unlock Your Exceptional Life نویسنده: جیم کوییک نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۷ از ۵ (Amazon)، ۴.۲ از ۵ (Good reads)، ۴.۷ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب بی حد و مرز

در کتاب بی حد و مرز می‌آموزید که چطور توانایی‌های شگفت‌انگیز مغزتان را فعال کنید و نیروی درون آن را آزاد کنید. این کتاب ذهنیت شما را نسبت به توانایی‌هایتان تغییر می‌دهد و با افزایش انگیزه شما به شما کمک می‌کند زندگیتان را متحول کنید و به موفقیت شخصی برسید. این کتاب به شما می‌آموزد که چطور هرچه می‌خواهید را در هر جنبه از زندگیتان پیدا کنید و روی خواسته‌هایتان متمرکز شوید. کتاب بی‌حد و مرز به شما کمک می‌کند انگیزه خود را به نیروی محرکه‌ای برای پیشروی به سمت موفقیت تبدیل کنید و به اهدافتان نزدیک شوید. در نهایت با روش‌های دست‌یابی به اهدافتان هم آشنا خواهید شد.

درباره نویسنده خلاصه کتاب بی حد و مرز

جیم کوئیک متخصص مشهوری درزمینۀ فرا یادگیری است-روندی که به آموزشِ نحوۀ یادگیری می-پردازد. کوئیک پس از آسیب مغزی که در اثر یک تصادف در دوران کودکی دید، دچار مشکلات بسیاری درزمینۀ یادگیری شد. سال ها در مدرسه تلاش کرد، اما کم کم شروع به کشف اسرار خودِ مقولۀ یادگیری کرد. یافته های او زمینه سازی برای ظهورِ برنامۀ آموزشیِ یادگیری به روش کوئیک ، برنامه¬ای که توسط افراد و شرکت های بزرگ در بیش از ۱۰۰ کشور جهان استفاده می شود، شد.

نقد خلاصه کتاب بی حد و مرز

کتاب بی‌حد و مرز برای بسیاری از خوانندگان می‌تواند جرقه‌ای متحول کننده برای آزادسازی ظرفیت‌های بالقوه مغز باشد. این کتاب به شما کمک می‌کند که به آنچه می‌خواهید نزدیک‌تر شوید و مغزتان را بهتر بشناسید. کتاب بی‌حد و مرز به شما کمک می‌کند ذهنتان را بهتر بشناسید. ذهنی که مانند یک ابرکامپیوتر است و افکارتان می‌تواند برنامه‌نویس آن باشد. کوییک با استفاده از این واقعیت به شما کمک می‌کند که عادات متوقف کننده شما را از بین ببرد و شما را به سمت پیشرفت سوق دهد. این کتاب با آموزش فرمول عشق، هدف و انرژی به شما کمک می‌کند تمرکزتان را روی اهدافتان قرار دهید و درنهایت با الهام‌گیری از آموزه‌های آن قدرتی مضاعف بگیرید و به سادگی به موفقیت برسید.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب بی حد و مرز

کتاب بی حد و مرز در رده بهترین کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفته است. این کتاب همچنین در رده پرفروش‌ترین کتاب‌های وال استریت ژورنال قرار دارد. بی حد و مرز در رده کتاب‌های بهبود سطح حافظه و خودیاری، فرهنگ شرکتی و آموزش‌های تجارت در رده پنج کتاب برتر و پرفروش قرار گرفته است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

همه افراد بلندپرواز و کسانی که آرزوهای بزرگ در سر دارند، نیاز خواهند داشت که این کتاب را بخوانند. خواندن کتاب بی حد و مرز را به کسانی که فکر می‌کنند قدرت یادگیری و توانایی ذهن محدود را پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب به شما کمک خواهد کرد که در برنامه‌های فشرده زمانی کوتاه‌مدت میزان قابل توجهی از اطلاعات را فرا بگیرید تا در وقتتان صرفه‌جویی کرده باشید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

جیم کوئیک می‌داند که چطور از من به‌عنوان یک انسان حداکثر بهره را ببرد. (ویل اسمیت) هیچ قرص و دارویی برای ایجاد نبوغ وجود دارد، اما جیم به شما فرآیند باز کردن مغز را آموزش خواهد داد تا آینده‌ای روشن داشته باشید. (مارک هیمن) جیم کوئیک ما را با هوش‌تر می‌کند. من ایمان دارم چون او به من تکنیک‌هایی یاد داد که چگونگی درک نسبت به خود را از نو تنظیم کنم. با این کتاب خواهید توانست محدودیت‌های خود را بشناسید و چگونگی استفاده از ظرفیت‌های استفاده نشده در مغز را یاد بگیرید. (سایمون سینک) من در طول زندگی حرفه‌ای خود با ابرقهرمانان روی صحنه کار کرده‌ام و توانایی جیم در بالا بردن سطح یادگیری و زندگی شما در حد یک ابرقهرمان است. بی حد و مرز برای هر شخص یا سازمانی که به‌دنبال باز کردن سطوح بهره‌وری و افزایش عملکرد استثنائی ذهن است، لازم است. (جیم جیانوپولوس) واقعیت این است که دانشی کامل درپشت تناسب اندام مغز، تقویت حافظه و وحد ذهنی وجود دارد و کوئیک، راهنمای نهایی شما در مسیر خواهد بود. (لیزا موسکونی) به کسی بیشتر از جیم کوئیک و برنامه‌های او برای بهینه‌سازی عملکرد مغز اعتقاد ندارم. (دانیل امین) من به‌عنوان بینانگذار جنبش آلزایمر زنان، کاملا آگاه هستم که مهم است که ذهن و حافظه خود را تیز نگه دارید. ابزار و تکنیک‌هایی که جیم کوئیک معرفی می‌کند، بهترین دوستان شما در این مسیر هستند. (ماریا شراپور)

بخش هایی از متن کتاب

حالا باید ارزش‌های خود را در نظر بگیریم. می‌توانید بهترین عادات خود را یادداشت کنید، اما اگر ارزش‌هایتان با هدفِ نهایی هم‌خوانی نداشته باشند، موفق نخواهید شد. مثلاً فردی که دوست دارد نام‌های افراد را به ‌خاطر آورد باید برای روابط خود و ارتباطش با دیگر افراد ارزش قائل شود. رفتارِ شما باید از ارزش‌هایتان پشتیبانی کنند، در غیر این صورت هیچ انگیزه‌ای برای انجامشان نخواهید داشت. ارزش‌های ما برای خود سلسله مراتبی دارند. اگر از شما سؤال کنم مهم‌ترین‌ چیز در زندگی‌تان چیست، شاید بگویید خانواده. سپس سؤال خواهم کرد خانواده چه کاری برایتان انجام می‌دهد. برای من، خانواده به معنای عشق است و برای شما شاید حس تعلق باشد. تمایزِ مهم این است که خانواده، ارزشی ابزاری است، ابزاری برای رسیدن به هدف. ارزش و هدفِ نهایی همان عشق و تعلق هستند. وقتی به ارزش‌های خود نگاهی می‌اندازیم، می‌توانیم مشخص کنیم آیا ارزشی که بیان کرده‌ایم هدف نهایی است یا اینکه خود ارزشِ دیگری را بیرون می‌کشد. ارزش‌ها باید اولویت‌بندی شوند. ارزش‌های من عشق، رشد، مشارکت و ماجراجویی هستند. (به همین ترتیب) هر ارزش به مرور رشد می‌کند و به ارزش بعدی منجر می‌شود. ارزش‌های فرد هر سال تغییر نخواهند کرد مگر اینکه شرایطی را در زندگی تجربه کنید که ارزش‌هایتان را تغییر دهند، مثل فرزنددارشدن، از دست دادنِ یکی از عزیزان یا پایان دادن به رابطه. «چقدر احمقم.» «متوجه نمیشم.» «من خنگ تر از اونم که چیزی یاد بگیرم.» این جملات در دوران کودکی و بلوغ ورد زبان من بودند. روزی نبود که به خودم نگویم احمق و گندذهن هستم و هرگز چیزی یاد نخواهم گرفت و در زندگی آینده ام هیچ نخواهم داشت. اگر قرصی وجود داشت که مغزم را شارژ و مثل آب خوردن باهوش ترم می کرد (مثل قرصی که در فیلم بی حدومرز در سال ۲۰۱۱، با بازی بردلی کوپر دیدیم)، هرکاری می کردم که یکی از آن قرص ها داشته باشم.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف