• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید

خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید

نویسنده : نیکلاس بوتمن
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 122 )
خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید
پخش دمو

خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید

هرچه درمورد مهارت‌های ارتباطی خوانده‌اید را فراموش کنید، کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم، نوشته نیکلاس بوتمن یکی از متفاوت‌ترین آثاری است که در این زمینه نوشته شده و به شما کمک می‌کند تا به ساده‌ترین و البته اثرگذارترین شکل ممکن، بر دیگران تاثیر مثبت بگذارید. نیکلاس بوتمن، استاد NLP که شاخه‌ای جدید از ترکیب علم ارتباطات و عصب‌شناسی است، با استفاده از یافته‌های علمی محققین در این کتاب به خوانندگان کمک می‌کند تا با توجه به ریزه‌کاری‌های کوچک عوامل اثرگذار در ارتباطات کلامی و غیرکلامی، نظر مثبت

کتابی که به شما کمک می‌کند مهارت‌های ارتباطی‌تان را ارتقا دهید تا بتوانید موفق‌تر عمل کنید.

شناسنامه خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید

عنوان کتاب: چگونه دیگران را شیفته خود کنیم عنوان کتاب به زبان اصلی: How to Make People Like You in ۹۰ Seconds or Less نویسنده: نیکلاس بوتمن نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۳ از ۵ (Amazon)، ۳.۶ از ۵ (Good reads)، ۴.۱ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید

کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم، نوشته نیکلاس بوتمن، روی مسئله برنامه‌نویسی عصبی-زبانی متمرکز شده است. این بخش از علم به افراد کمک می‌کند تا با استفاده از یافته‌های علمی، ارتباطات اجتماعی خود را بهبود ببخشند. در این کتاب می‌آموزید که چطور با دیگران به شکل مثبت و مناسبی ارتباط برقرار کنید و از چه تکنیک‌هایی استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن روی آن‌ها تاثیر مثبت بگذارید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید

نیکلاس بوتمن، نویسنده، سخنران و عکاس انگلیسی است که ۱۹۴۶ در بریتانیا متولد شد. او بیش از ۲۵ سال به حرفه عکاسی مد و فشن اشتغال داشت، ما ناگهان مسیر حرفه‌ای خود را تغییر داد. بوتمن، در بیوگرافی خود می‌نویسد: من افراد زیادی را ملاقات کردم که پتانسیل‌های فوق‌العاده‌ای داشتند، اما مهارتی در آن‌ها نبود. درست مانند گل‌های رز که با نوار لاستیکی پیچیده باشند و هرگز نتوانند گل بدهد، من سعی کردم کسی باشم که آن نوار لاستیکی را از دور گل‌ها باز می‌کند. کتاب‌های بوتمن در سرتاسر دنیا ترجمه شده است و به‌فروش می‌رسد. او همایش‌های زیادی را در نقاط مختلف دنیا برگزار کرده و با شرکت‌ها و دانشکده‌های برجسته‌ای در سرتاسر دنیا همکاری داشته است.

نقد خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید

فرقی ندارد دنبال کار مناسبی هستید و قرار مصاحبه کاری دارید، یا می‌خواهید برای فروش بیشتر محصولاتتان با مشتری دیدار کنید. حتی قرارهای عاشقانه و ارتباط با دوستان و همکلاسی‌هایتان هم به مهارت‌های ارتباطی نیاز دارد. ما در هر عرصه از زندگی خود، به برقراری ارتباط مثبت و سازنده نیازمند هستیم و این مسئله بدون بهبود مهارت‌های ارتباطی امکان‌پذیر نخواهد بود. نیکلاس بوتمن با نوشتن کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم، سعی کرده است تا به شما کمک کند که با استفاده از علم روز دنیا، بتوانید بیشترین تاثیر را بر اطرافیانتان بگذارید و در همان ثانیه‌های اول ارتباط با دیگران، آن‌ها را نسبت به خودتان مجذوب و شیفته کنید. واقعیت این است که شما در دقایق اول ملاقات کسی، این فرصت را خواهید داشت که بیشترین و مهم‌ترین تاثیر را بر آن‌ها بگذارید. بوتمن، محقق حوزه عصب زبانی، در این کتاب به روشی جالب به شما خواهد آموخت که چطور به این هدف برسید. تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که بوتمن در این کتاب در اختیار خوانندگان خود قرار می‌دهد بسیار کاربردی و جالب هستند و با خواندن این کتاب به‌زودی خواهید فهمید تا چه اندازه می‌توانند کمک‌کننده و راهگشا باشند.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

همه کسانی که دوست دارند مهارت‌های ارتباطی‌شان را بهبود ببخشند، می‌توانند از آموزه‌های بوتمن در کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم بهره ببرند. فروشندگان و مدیران کسب‌وکارها برای برقرای ارتباط بهتر با مشتریان و کارمندان خود می‌توانند این کتاب را بخوانند و از تکنیک‌های آن در کار خود استفاده کنند. همچنین اگر دوست دارید دایره تعاملاتتان را گسترده و با افراد بیشتری در زندگیتان ملاقات کنید، این کتاب مناسب شما است.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

نیکلاس بوتمن واقعا الهام بخش است. (اکونومیست) بوتمن دیل کارنگی این عصر است. (نیویورک تایمز) بوتمن شخصیتی الهام‌بخش و تاثیرگذار دارد. (متیو بیشاپ) نکته درخشان بوتمن این است که تضمین می‌کند در ۹۰ ثانیه اول ملاقات با کسی،می‌توان مانند ارتباطی مانند دوستان قدیمی و مورد اعتماد برقرار کرد. (ماری ادلستون) این کتاب خودیاری که دارای مقدمه و عنوانی تحریک‌کننده است، از نتایج تحقیقات عصب‌شناسی و مطالعات ارتباطات بین فردی دو پزشک در دانشگاه UCLA پشتیبانی می‌گیرد. اگرچه تکنیک‌های ارائه شده این کتاب به‌وضوح میتواند به خوانندگان کمک کند که موانع ارتباطی در تعاملات اجتماعی و شغلی را از میان بردارند، اما این حجم اطلاعات احتمالا بیشتر مورد توجه خوانندگانی که به برقراری ارتباط و پیدا کردن دوست علاقه دارند، قرار خواهد گرفت. (پابلیشرز ویکلی)

بخش هایی از متن کتاب

ارتباط برقرار نمایید و عمر طولانی تری کنید. برقراری ارتباط چیزی است که ماده خاکستری مغز ما به بهترین نحو انجام می دهد. مغز ما اطلاعات را از حواس دریافت کرده و آنها را به شکل تداعی ها پردازش می کند. ذهن از این کار لذت می برد و از این تداعی ها یاد می گیرد. ذهن وقتی که ارتباط برقرار می کند، رشد می کند و شکوفا می شود. مردم نیز کار مشابهی انجام می دهند. این یک حقیقت علمی است که افرادی که بیشتر ارتباط برقرار می کنند بیشتر عمر می کنند. لورنس کتز و مانینگ رابین در کتاب « ذهن خود را زنده نگاه دارید » به مطالعاتی که توسط بنیاد مک آرتور و مرکز طول عمر بین المللی در نیویورک و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی صورت گرفته است به اختصار اشاره کرده اند. این مطالعات نشان می دهند افرادی که فعالیت اجتماعی و جسمی خود را حفظ می کنند طول عمر بیشتری دارند. این به معنای وقت گذرانی با یک گروه از دوستان و آشنایان قدیمی یا پرسه زدن در اطراف با یک دوچرخه ورزشی نیست. این به معنی بیرون آمدن و یافتن دوستان جدید است. وقتی شما ارتباطات جدیدی در دنیای بیرون برقرار می کنید، در دنیای درونی یعنی در مغز نیز ارتباطات جدیدی برقرار می شود. این شما را جوان و هوشیار نگاه می دارد. ادوارد م.هالوول در کتاب «ارتباط» ، تحقیق آلامدا کانتی که توسط دکتر لیزا برکمان از مدرسه علوم سلامتی هاروارد در سال ۱۹۷۹ صورت گرفته است را عنوان می کند. دکتر برکمان و گروهش، هفت هزار نفر از افراد ۳۵ تا ۶۵ ساله را در طی یک دوره زمانی ۹ ساله به دقت بررسی کردند. مطالعه آنها نشان داد افرادی که فاقد همبستگی های اجتماعی و جمعی هستند، صرف نظر از وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فعالیتهای موثر بر سلامتی نظیر سیگار کشیدن، الکل، چاقی یا میزان فعالیت جسمانی تقریباً سه برابر بیش از افرادی که روابط گسترده تری دارند احتمال دارد که از بیماری جسمی فوت کنند. ارتباط برقرار کنید و از همکاری دیگران بهره ببرید. افراد دیگر همچنین می توانند در تامین نیازها و تمایلات به شما کمک کنند. احتمال اینکه شما برای دستیابی به هر چه که در این زندگی بخواهید مثل عشق، یک شغل خیال انگیز، یا حتی یک بلیط برای بازی فوتبال، به کمک دیگران نیاز داشته باشید بسیار بالاست. اگر مردم از شما خوششان بیاید، آنها تمایل خواهند داشت که وقت و انرژی خود را در اختیار شما قرار بدهند و هر چه کیفیت رابطه ای که با آنها برقرار می کنید بهتر باشد، سطح همکاری آنها نیز بالاتر خواهد بود.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف