• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی

خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی

نویسنده : برندن برچارد
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 29 )
خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی
پخش دمو

خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی

بهره‌وری یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد و صاحبان کسب‌وکارها است. همه ما دوست داریم تلاشمان بدون کمترین اتلاف انرژی و زمان، به بهترین نتیجه ممکن برسند و بتوانیم همه اقداماتمان را در راستای رسیدن به موفقیت سازماندهی کنیم. برندن برچارد، مربی و سخنران معروف، در کتاب پرفروش خود تحت عنوان عادت های عالی عملکرد به موضوع بهره‌وری پرداخته است. او در این کتاب از موثرترین عادت‌ها برای رسیدن به موفقیت باثبات صحبت می‌کند. برچارد در کتاب خود از اطلاعات مربوط به یک نظرسنجی بزرگ از افراد موفق استفاده کرده است.

کتاب عادت‌های عملکرد عالی، اثر برندن برچارد دستورالعملی عالی برای رسیدن به موفقیت مداوم و باثبات است.

شناسنامه خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی

عنوان کتاب: عادت‌های عملکرد عالی عنوان کتاب به زبان اصلی: High Performance Habits: How Extraordinary People Become That Way نویسنده: برندن بوچارد نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۷ از ۵ (Amazon)، ۴.۱ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی

شما در این کتاب با جواب سوالات زیر آشنا خواهید شد: چرا بعضی از تیم‌ها سریعتر و بهتر از دیگران موفق می‌شوند و می‌توانند موفقیت خود را به مدت طولانی‌تری حفظ کنند؟ چرا بسیاری از افراد در مسیر خود احساس خوشبختی می‌کنند، اما دیگران نه؟ چه چیزی باعث دستیابی افراد به انگیزه برای موفقیت می‌شود و چه چیزی به آن‌ها کمک می‌کند که پیشرفت زیادی داشته باشند؟

درباره نویسنده خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی

برندن برچارد، متولد ۲۸ فوریه ۱۹۷۷ یکی از مربیان بهبود علمرد، سخنرانان انگیزشی و نویسندگان مطرح دنیا است که آثار او توانسته‌اند رکورددار فروش نیویورک تایمز و وال‌استریت ژورنال باشند. تصویر برچارد به‌‌خاطر در دست داشتن رکورد بالاترین دستمزد میان مربیان انگیزشی، روی جلد نشریه موفقیت هم قرار گرفته است. بنابر اظهارات نشریه فوربس، برچارد به بیش از ۱.۵ میلیون هنرجو در کلاس‌های آنلاین آموزش داده است و اپرا وینفری به برچارد لقب یکی از اثرگذارترین رهبران جهان را داده است.

نقد خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی

برچارد یکی از موفق‌ترین و باتجربه‌ترین مربیان موفقیت در دنیا است. او کتاب خود را با عقبه بیش از بیست سال تجربه در این زمینه نوشته است و تلاش کرده تا ثمره همه تلاش‌ها و فعالیت‌های خود را با خوانندگان به اشتراک بگذارد. او در کتاب عادت های عالی عملرد سعی کرده است بیش از هر چیزی طرز فکر خوانندگان را نسبت به مسائل تغییر دهد و بعد از نمود بیرونی این تغییرات، که تغییر در عادت است، را اصلاح کند. او معتقد است که ترکیب اصلاح تفکر و تغییر صحیح عادت‌ها و استفاده آگاهانه از این عادات، می‌تواند به هرکسی در زندگی کمک کند تا به موفقیت دست یابد. برچارد در این کتاب علاوه بر بررسی عادت‌های افراد موفق، دلایل شکست افراد را هم بررسی می‌کند و نشان می‌دهد که چرا گاهی افراد علاوه‌بر تلاش‌های زیاد، نهایتا شکست می‌خورند. این کتاب می‌تواند به هر رهبر و مدیر کسب‌وکار کمک کند تا کسب‌وکار خود را گسترش دهد و به رشدی پایدار و باثبات برسد.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب عادت های عملکرد عالی

کتاب عادت‌های عالی عملکرد توانست به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های وال‌استریت ژورنال تبدیل شد و توانست جایزه دومین کتاب بهترین اثر تجارت و مدیریت را در سال ۲۰۱۷ دریافت کند.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

کسانی که دوست دارند در زندگی شغلی و حرفه‌ای خود پیشرفت زیادی داشت باشند، می‌توانند از توصیه‌های برچارد در این کتاب استفاده کنند. این کتاب برای همه دانش‌اموزان و دانشجویانی که برای آینده خود برنامه‌ریزی کرده‌اند و دوست دارند از موفقیت افراد سرشناس سردربیاورند مفید خواهد بود. همه کسانی که دوست دارند زندگی بهتری داشته باشند و با برنامه‌ریزی وضعیت بهتری را تجربه کنند، می‌توانند این کتاب را بخوانند و توصیه‌های آن را به‌کار بگیرند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

برندن برچارد یکی از برترین مربیان انگیزشی و بازاریابی در جهان است. (لری کینگ) برچارد یکی از ۲۵ رهبر بانفوذ برتر در رشد و پیشرفت شخصی در دنیا است. (نشریه موفقیت) برچارد یکی از ۱۰ چهره برتر محبوب در دنیا است. (فیسبوک اینسایت)

بخش هایی از متن کتاب

تحقیق ما نشان داده است که شادی نقش بزرگی در موفقیت افراد دارای عملکرد بالا ایفا می‌کند. احتمالاً به خاطر می‌آورید که شادی یکی از سه حس عاطفی مثبت تعریف کننده تجربیات افراد دارای عملکرد بالا است (اعتماد به نفس و درگیری کامل فیزیکی و ذهنی در لحظه که اغلب به‌عنوان حضور یا هوشیاری ذهنی نامیده می‌شوند، آن دو مورد دیگر هستند). برای همین است که من پیشنهاد می‌دهم که اگر تصمیم گرفته‌اید و قصد و نیت خود را به شکلی مشخص کرده‌اید که انرژی‌تان بالاتر رود و زندگی‌تان تغییر کند، آن تغییر را «آوردن شادی بیشتر» به زندگی روزمره‌ی خودتان قرار دهید. شادی فقط موجب تبدیل شدن شما به فرد دارای عملکرد بالا نمی‌شود، بلکه تقریباً تمام دیگر عواطف مثبت انسانی که در زندگی طالب‌شان هستیم را هم با خود به همراه می‌آورد. من هیچ حس عاطفی نمی‌شناسم که مهم‌تر از عشق باشد، ولی همچنین اعتقاد دارم که عشق بدون شادی می‌تواند احساس پوچی داشته باشد. عواطف مثبت، مثل انرژی بالا و عملکرد بالا، به‌طور کلی پیش‌بینی کننده‌های زندگی خوب هستند. افراد دارای عواطف مثبت بیشتر، زندگی‌های مشترک رضایت‌بخش‌تر دارند، پول بیشتر در می‌آورند و وضعیت سلامت آن‌ها بهتر است. وقتی حس عاطفی مثبت وجود داشته باشد، دانشجویان در امتحانات نمره‌ی بهتر می‌آورند، مدیران تصمیمات بهتر می‌گیرند و در تیم‌های خودشان عملکرد موثرتری دارند، پزشکان بیماری‌ها را بهتر تشخیص می‌دهند و مردم مهربان‌تر هستند و به دیگران بیشتر کمک می‌کنند. دانشمندان عصب‌شناس متوجه شده‌اند که عواطف مثبت موجب برانگیخته‌شدن رشد سلول‌های جدید می‌شود (پلاستیسیته) این در حالی است که عواطف منفی موجب از بین رفتن سلول‌ها است. داده‌های اطلاعاتی شاخص عملکرد بالا نشان می‌دهد که افرادی که به‌طور کلی دارای امتیاز بالاتر در شاخص عملکرد بالا هستند و طبق گزارش در طولانی مدت موفق‌تر از همتایان خود بوده‌اند، در عین حال نسبت به همتایان خود شادتر و دارای نگاه مثبت‌تر بوده‌اند. آن‌ها همچنین انرژی و عواطف منفی کمتری را تجربه می‌کنند. در مصاحبه‌ها کاملاً واضح است که افراد دارای عملکرد بالا وقتی در رابطه با مهارت، حرفه و روابط اجتماعی خود صحبت می‌کنند بسیار شاد هستند. این‌طور نیست که آن‌ها همیشه از تمام کارهای سختی که منجر به موفقیت می‌شوند لذت ببرند اما آ‌ن‌ها قدردان و خوشحال از مهارت‌ها و به‌طور کلی فرصت موجود جهت ارائۀ کارهایشان هستند. مشخص شده است که شادی، بیش از هر چیز دیگری، به آن‌ها انرژی واقعی می‌دهد. اگر احساس شادی داشته باشید، ذهن‌تان، بدن‌تان و ساختار عاطفی‌تان همگی قدرت پیدا می‌کنند.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف