• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید

خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید

نویسنده : رمیت ستی
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 36 )
خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید
پخش دمو

خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید

اگر دنبال دستورالعملی کاربردی و عملگرا برای مدیریت مالی و افزایش ثروت هستید، کتاب مناسبی را انتخاب کرده‌اید. رمیت ستی در کتاب من به شما یاد می دهم که ثروتمند شوید برای نسلی جاه‌طلی و سرسخت، کتابی موثر نوشته است تا در مسیر مالی به آن‌ها کمک کند. اگر در بازه سنی ۲۰ تا ۳۵ سال قرار دارید، این کتاب مخصوص شماست. او در این کتاب رویکردی عملگرایانه ارائه می‌دهد که شما را وادار می‌کن از دستورالعملی پیروی کنید که درنهایت به موفقیت ختم خواهد شد. ستی در این کتاب از بودجه‌بندی، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و مدیر

کتاب من به شما یاد می‌دهم ثروتمند شوید، برنامه شش هفته‌ای کاربردی و عملی برای مدیریت مسائل مالی شخصی.

شناسنامه خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید

عنوان کتاب: من به شما یاد می‌دهم ثروتمند شوید عنوان کتاب به زبان اصلی: I will teach you to be rich نویسنده: رمیت ستی نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۷ از ۵ (Amazon)، ۴.۱ از ۵ (Good reads)، ۴.۷ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید

رمیت ستی در کتاب معروف خود، همانطور که از عنوان آن مشخص است، برنامه‌ای کاربردی در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد که می‌توانند با استفاده از آن تکانی اساسی به وضعیت مالی خود بدهند. شما در این کتاب می‌آموزید که چطور سرمایه خود را هزینه کنید که به جریان مالی‌تان آسیبی نرسد و هر آموزشی که در زیمنه مالی به ذهنتان می‌رسد را با شما به اشتراک گذاشته است. او به شما می‌آموزد چطور در مذاکرات عمل کنید و چه زمانی نه بگویید، چطور کارهایتان را پیش ببرید و چطور مسئله مالیات را مدیریت کنید. مسئله پس‌انداز و مدیریت کارهای اعتباری هم از دیگر مواردی هستند که در این کتاب به آن‌ها اشاره شده است.

درباره نویسنده خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید

رمیت ستی، راهنمای سرمایه‌گذاری شخصی و نویسنده، در ۳۰ ژوئن ۱۹۸۲ در کالیفرنیا متولد شد. او در رشته جامعه و تکنولوژی در روانشناسی از دانشگاه استنفورد فارغ‌التحصیل شد و برای مدرک کارشناسی ارشد از همین دانشگاه در رشته جامعه‌شناسی مدرک خود را اخذ کرد. ستی بلاگر معروفی است و علاوه‌بر تدوین کتاب من به شما یاد می‌دهم که ثروتمند شوید، موسسه‌ای هم به همین نام تاسیس کرده است. او در این موسسه به آموزش مدیریت مالی، پیدا کردن شغل و افزایش ثروت شخصی اشتغال دارد.

نقد خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید

میلیاردرها به‌صورت میانگین ۲۰درصد درآمد سالانه خود را پس‌انداز می‌کنند. این واقعیت به هرکسی نشان می‌دهد که تا چه اندازه باید مسئله پس‌انداز را جدی بگیرد و با مدیریت مالی درست، اوضاع خود را بهبود ببخشد. ستی در این کتاب به خواننده خود نشان می‌دهد که حجم وسیعی از ثروت به‌دلیل درآمد کسب نمی‌شود، بلکه به‌دلیل پس‌انداز ایجاد خواهد شد. مدیریت مالی، یکی از مهم‌ترین ارکان ثروت است. او به خواننده آموزش می‌دهد که چطور می‌توان با بودجه‌ای کاربردی جوری پول خرج کرد که از آن لذت برد. تکنیک‌های پرداخت، بایدها و نبایدهای سرمایه‌گذاری و بسیاری دیگر از نکات کاربردی به شما کمک خواهد کرد از این کتاب خواندنی در مسائل مالی خود استفاده کنید و از خواندن آن لذت ببرید. من به شما یاد می دهم که ثروتمند شوید با آشنا کردن نگاهتان نسبت به جنبه‌های مغفول مسائلی مالی و مدیریتی یکی از کاربردی‌ترین آثاری خواهد بود که خواهید خواند.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب من به شما یاد می دهم ثروتمند شوید

کتاب به شما یاد می دهم که ثروتمند شوید به‌سرعت با استقبال مواجه شد و به یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز مبدل گشت. این کتاب به زبان‌های مختلفی ترجمه شد و در دسته‌بندی کتابهای اعتبارسنجی در رتبه ۳۲ فروش قرار دارد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

اگر ابتدای مسیر حرفه‌ای قرار دارید و می‌خواهید که با هوشمندی و مدیریت بهتر، سرمایه جمع کنید، این کتاب مخصوص شماست. این کتاب برای همه کسانی که دوست دارند به ثروت بیشتری دست پیدا کنند، خواندنی خواهد بود. صاحبان سرمایه، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان برای کسب مهارت‌های مالی می‌توانند از آموزه‌های کتاب به شما یاد می دهم که ثروتمند شوید استفاده کنند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

اجازه ندهید عنوان سبک و غیرمحترمانه کتاب شما را فریب دهد. این کتاب برخلاف عنوان خود شامل توصیه‌های جدی درمورد تصمیمات مالی شخصی از بودجه‌بندی و پس‌انداز تا هزینه و سرمایه‌گذاری است. (برتون جی مالکیل) رمیت ستی ستاره‌ای درحال ظهور در دنیای آثار ثروت شخصی است. او به‌تنهایی با حساسیت‌های نسل خود آشناست و سبکی تلفیقی از Frat boy و سیلیکون ولی دارد. (San Francisco Chronicle) ساده‌ترین راه برای ثروتمند شدن، ارث بردن است. در مقام بعدی، دانش، نظم و داشتن جسارت برای انجام کار درست قرار دارد. رمیت، نحوه کار را به شما نشان می‌دهد. خواندن کتاب به شما یاد می دهم ثروتمند شوید را به شما توصیه می‌کنم. (ست گادین) خواندن این کتاب مخصوصا برای نسل جوان جذاب است. (بیزنس اینسایدر) رمیت مانند پسری است که آرزو می‌کنید در دانشگاه می‌شناختید و شما را به یک نوشیدنی دعوت می‌کرد و هرآنچه باید درباره پول می‌دانستید به شما می‌گفت. او مشاوری خوب است. (کریستوفر استیونسون) هوشمند، جسورانه و عملی. این کتاب که با نکاتی عملی همراه است، درواقع راهنمایی عالی برای مدیریت پول از بیست سالگی تا همه سنین محسوب می‌شود. (جی. دی. راث)

بخش هایی از متن کتاب

راه‌حل ۸۵ درصد: شروع کردن بسیار مهم‌تر از متخصص شدن است. خودتان را به‌شدت در چیزهایی که دوست دارید غرق کنید و هزینه کارهایی که دوست ندارید را بی‌رحمانه کاهش دهید. صرفه‌جویی به معنای انتخاب چیزهایی است که دوست دارید برایشان خرج کنید و حذف بی‌رحمانه چیزهایی است که برایتان ارزشی ندارند. شروع کار مهمتر از صرف زمان زیادی برای تحقیقات درباره آن است. در میزان هزینه‌ها و پرداخت‌ها محدودیت وجود دارد؛ حال آنکه در درآمد شما هیچ محدودیتی وجود ندارد. یک بار دوستم جیم با من تماس گرفت تا بگوید که در کار خود ارتقا گرفته است. در همان روز به آپارتمانی کوچکتر نقل مکان کرد. چرا؟ چون او اصلا به محل زندگی خود اهمیت نمی‌دهد اما عاشق صرف هزینه برای اردو زدن و دوچرخه سواری است. به این نوع هزینه کردن، هزینه آگاهانه می‌گویند. تنها عامل مهم ثروتمند شدن، شروع کار است، نه باهوش‌ترین فرد در اتاق بودن. مدیریت خوب مالی تقریبا همیشه شبیه توسعه یک سیستم بهره‌وری شخصی قوی است: شما همه کارها را پیگیری می‌کنید؛ بدون اینکه این کار را به‌عنوان شغل تمام وقت خود تعیین کرده باشید. اهدافتان را تعیین و آن‌ها را به کارهای کوچک‌تر تقسیم می‌کنید. با اتوماتیک کردن کارهای دستی در وقتتان صرفه‌جویی می‌کنید و ذهن و نیروی مغزتان را صرف تمرکز بر تصویر کلان‌ خواهید کرد. این کاری است که من سعی می‌کنم با وقت و پول خود انجام دهم.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف