• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب به ایده های کوچک فکر کنید

خلاصه کتاب به ایده های کوچک فکر کنید

نویسنده : اوین سرویس و روری گالاهر
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 5 )
خلاصه کتاب به ایده های کوچک فکر کنید
پخش دمو

خلاصه کتاب به ایده های کوچک فکر کنید

هروقت از رسیدن به اهداف صحبت می‌شود، همه فکر می‌کنند که باید از همان اول کار قدم‌های بزرگ بردارند و اگر اینطور نباشد، رسیدن به موفقیت مسئله‌ای ناممکن خواهد بود. اما واقعیت این است که مسئله آنقدرها هم سخت و پچیده نیست. حداقل اوین سرویس و روری گالاهر اینطور فکر می‌کنند. کتاب به ایده های کوچک فکر کنید، درپی اثبات این نکته به خوانندگان است.این دو متخصص علوم رفتاری، که تمرکز تحقیقات خود را بر تاثیر علوم رفتاری بر پیشرفت و موفقیت شخصی قرار داده‌اند، در این کتاب از راه‌های ساده رسیدن به موفقیت و اهداف

کتابی که به شما کمک کند با برداشتن گام‌های کوچک تغییراتی بزرگ در زندگیتان ایجاد کنید.

شناسنامه خلاصه کتاب به ایده های کوچک فکر کنید

عنوان کتاب: به ایده‌های کوچک فکر کنید عنوان کتاب به زبان اصلی: Think Small: The Surprisingly Simple Ways to Reach Big Goals نویسنده: اوین سرویس و روری گالاهر نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۲ از ۵ (Amazon)، ۳.۹ از ۵ (Good reads)، ۳.۹ از ۵ (Abe Books)

اهداف خلاصه کتاب به ایده های کوچک فکر کنید

در این کتاب با اثر قدم‌های کوچک در رسیدن به اهداف بزرگ آشنا خواهید شد. این کتاب قدرتمند به شما اصولی می‌آموزد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به سادگی تغییراتی بزرگ را در زندگیتان ایجاد کنید. اصول آموزه‌های این کتاب بر علوم رفتاری بنا شده است. بنابراین اگر به این حوزه علاقه دارید و دوست دارید با آثار بینش‌های رفتاری بر زندگی شخصی و عملکرد انسان آشنا شوید، مطالعه این کتاب برایتان روشنگر و آموزنده خواهد بود.

درباره نویسنده خلاصه کتاب به ایده های کوچک فکر کنید

اوین سرویس، مدیرعامل موسسه گروه بینش‌های رفتاری است. او قبل از اینکه سراغ تشکیل این تیم برود، معاونت مدیریت واحد استراتژی دفتر نخست وزیر را برعهده داشت. او در این بخش، برنامه‌های کاری در زمینه اصلاح خدمات عمومی، آموزش و انرژی را هدایت می‌کرد. روری گالاهر، مدیرعامل یکی از شعبه‌های گروه بینش‌های رفتاری در غرب آسیا و اقیانوسیه که دفتر آن در سیدنی مستقر شده، است. او قبل از فعالیت در این گروه، همکار اوین سرویس در دفتر استراتژیک نخست وزیر بود و قبل از آن هم در وزارت آموزش و پرورش کار می‌کرد.

نقد خلاصه کتاب به ایده های کوچک فکر کنید

کتاب به ایده های کوچک فکر کنید، در نوع اثری جدید و قابل توجه است که می‌تواند اثری قابل توجه و پایدار در زندگی خوانندگان خود داشته باشد. این کتاب درعین پشتیبانی از نظریات علمی و آزمایش شده، زبانی ساده و بیانی کاربردی دارد و به شما کمک می‌کند که با به‌کارگیری تمرینات آن تغییرات بزرگی در زندگیتان ایجاد کنید. پیشرفت و موفقیت تحصیلی، توسعه کسب‌وکار و پیشرفت در آن، تبدیل شدن به مدیری بهتر یا بهبود روابط شخصی، همگی از اهدافی هستند که با خواندن این کتاب خواهید توانست در مسیر دستیابی به آن‌ها قدم بردارید. حرکت آهسته و پیوسته، یکی از اصول مهم و قابل توجهی است که ما از کودکی با خواندن داستان خرگوش و لاکپشت آن را یاد گرفته‌ایم، اما چند نفر از ما توانسته است این اصول را در زندگی خود پیاده کند؟ این کتاب همین اصل مهم را به ما یادآوری و از نظریاتی پشتیبانی می‌کند که می‌توانند به‌صورت قدرتمندی شما را به سمت جلو هدایت کنند. قدم‌هایی که شاید به ظاهر کوچک باشند، اما درنهایت به تغییرات شگرف و بزرگی ختم خواهند شد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

هرکسی که دوست دارد در زندگی تغییرات بزرگی ایجاد کند، از تبدیل شدن به مدیری موفق و توسعه کسب‌وکار تا موفقیت در تحصیلات و ایجاد ارتباطات قدرتمند، می‌تواند از آموزه‌های کتاب خواندنی به ایده های کوچک فکر کنید استفاده کند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

کتابی از کتاب‌های خودیاری با یک تفاوت عمده...این کتاب به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا به چیزهایی که همیشه می‌خواستند داشته باشند دست پیدا کنند. (نشریه تایمز) دولت‌های کنونی در سرتاسر جهان برای کمک به افراد در رسیدن به اهدافشان، از رویکردهای رفتاری استفاده می‌کنند. این کتاب عالی نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از همین ابزارها در زندگی خود استفاده کنید. (ریچارد تالر) در این کتاب علم خود را توسعه می‌دهد و با انسانیت و توجه به شواهد هم همراه است. خودتان را برای شکف یک واقعیت آماده کنید. اینکه چطور علوم رفتار می‌توانند شغل، سایز دور شکم یا حتی مسئله ازدواج شما را تغییر دهند! عالی است! (تیم هارفورد) من این کتاب را دوست دارم. خنده‌دار، پر از خرد و کاربردی که درنهایت از شما شخصیتی بهتر و موثرتر می‌سازد.سرویس و گالاهر در این کتاب ایده‌های پیچیده‌ای را در یک بسته‌بندی ساده و قابل هضم ارائه می‌دهند. (کاسسون اشتاین) کتابی شگفت‌انگیز. نویسندگان در این کتاب پیش‌فرضی تکراری در زندگی که ما را همواره به بیراهه می‌کشاند تکذیب میکنند: اینکه صرفا تغییرات بزرگ و جسورانه به تاثیرات بزرگ درزندگی منتج خواهند شد. (روری ساترلند)

بخش هایی از متن کتاب

موفقیت را منعکس کنید و برای آن جشن بگیرید. کمی وقت بگذارید و درمورد آنچه برایتان به درستی عمل کرده است، تامل کنید و اطمینان یابید که آنچه به‌دست آورده‌اید را قبل از ترک به سمت هدف بعدی جشن می‌گیرید. تغییرات کوچکی وجود دارند که شما آن‌ها را ایجاد می‌کنید و کم‌کم به چیزی بزرگتر اضافه می‌شوند. اما در این حالت الزاما کوچک به‌معنای کاری ساده نیست. کارها کوچک هم حتی به تمرکز، فداکاری و تلاش نیاز دارند و در مدتی طولانی به نتایج خوبی خواهند رسید. یک روز صبح از خواب بیدار می‌شوید، سیگاری روشن می‌کنید و ناگهان متوجه می‌شوید که دیگر سیگاری ساده نیستید، بلکه به یک سیگاری واقعی و قهار تبدیل شده‌اید. برنامه‌های ترک سیگار، ترک الکل یا کاهش وزن، زمانی که از پشتیبانی گروه همسالان برخوردار هستند، بهتر از اوقاتی که تنهایی این کار را انجام می‌دهید به نتیجه خواهند رسید. اگر ورزش می‌کنید، هر ورزشی، ممکن است متوجه شده باشید که زمانی که با کس دیگری به ورزش می‌روید، سریع‌تر و سخت‌تر ورزش می‌کنید. ثابت شده است که طرح یک برنامه ساده که صرفا زمان، مکان و چگونگی دنبال کردن اهداف را نشان دهد، در افزایش مصرف میوه، افزایش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، کاهش تبعیض، ورزش بیشتر، بهبود رژیم غذایی، بهتر شدن اوضاع تحصیلی، ترک سیگار و بازیافت بیشتر زباله هم کمک خواهد کرد! اولین مسئله این است که عادت‌ها به یک نشانه یا محرک نیاز دارند، (رفتن به سینما). دوم اینکه عادتها به یک روال معمول برای انجام احتیاج دارند (خریدن و خوردن پف فیل). سومین و مهمترین مسئله این است که روال معمول باید در یک زمینه ثابت تکرار شود و این تکرار است که ارتباطی اتوماتیک میان وضعیتی که شما با آن روبه‌رو می‌شوید و رفتاری که انجام می‌دهید، ایجاد می‌کند.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف