• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب کلمات جادویی

خلاصه کتاب کلمات جادویی

نویسنده : تیم دیوی
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 42 )
خلاصه کتاب کلمات جادویی
پخش دمو

خلاصه کتاب کلمات جادویی

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مهارتهای لازم در زندگی شخصی و حرفه‌ای، مهارت ارتباطی است. ما درطول روز با افراد مختلفی در ارتباطیم و نحوه چینش کلماتی که برای برقراری ارتباط با افراد دیگر استفاده می‌کنیم تاثیر زیادی بر زندگی کاری و حتی احساسمان نسبت به خودمان خواهد گذاشت. تابحال چقدر به بار معنایی کلماتی که از آن‌ها استفاده می‌کنید فکر کردید؟ حتما چندین بار با کسانی که خوب حرف می‌زنند و توانسته‌اند با کلامشان بر دیگران و حتی خودتان تاثیر بگذارند روبه‌رو شده‌اید. آیا شما هم دوست دارید که مانند این اف

کتابی تاثیرگذار که خواهد توانست بر توانایی ارتباطات کلامی شما تاثیری جادویی بگذارد. کلمات جادویی نوشته تیم دیوید برای هرکسی است که دوست دارد کلامی پرنفوذ داشته باشد.

شناسنامه خلاصه کتاب کلمات جادویی

عنوان کتاب: کلمات جادویی عنوان کتاب به زبان اصلی: Magic Words: The Science and Secrets Behind Seven Words That Motivate, Engage, and Influence نویسنده: تیم دیوید نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۵ از ۵ (Amazon)، ۳.۹ از ۵ (Good reads)، ۴.۵ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب کلمات جادویی

در این کتاب خواهید آموخت که چطور با استفاده از قدرت کلمات انرژی، احساس و معانی مختلف را به افراد منتقل کنید و بر آن‌ها تاثیر زیادی بگذارید. تیم دیوید در کتاب قدرت جادویی کلمات به شما می‌آموزد که هر کلمه دارای بار معنایی و انرژی خاصی است و شاید دو کلمه با معنای یکسان، مفهوم و انرژی متفاوتی داشته باشند. با خواندن این کتاب خواهید آموخت که چطور با دقت و وسواس کلمات را انتخاب کنید و اثر آن‌ها را به حداکثر میزان ممکن برسانید. تیم دیوید در این کتاب از هفت کلمه جادویی با شما صحبت می‌کند که هرکدام از آن‌ها می‌توانند قدرتی بسیار فراتر از آنچه تصور می‌کنید داشته باشند. شما در این کتاب خواهید آموخت که چطور با استفاده از این کلمات در امور مختلف، علی‌الخصوص روابط تجاری موفق عمل کنید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب کلمات جادویی

تیم دیوید شعبده‌باز معروف آمریکایی بوده است. بله اشتباه نخواندید! دیوید سابقه قدرتمندی در شعبده‌بازی دارد. او حتی توانست که در سال ۲۰۱۰ عنوان بهترین شعبده‌باز آمریکا را از آن خود کند. او هشت سال در این حرفه فعالیت کرد و بیش از ۳۰۰ اجرای زنده سالیانه داشت. اما بعد از مدتی مسیر زندگی شخصی خود را عوض کرد و وارد مباحث تجاری شد. او اکنون به متخصصان فروش، مدیران کسب‌وکار و مذاکره کنندگان کمک می‌کند تا عملکرد بهتری داشته باشند و همچنین به آوزش سخنوری مشغول است

نقد خلاصه کتاب کلمات جادویی

سال‌ها تجربه شعبده بازی به تیم دیوید آموخت که جادوی واقعی کلمات و نحوه تاثیرگذاری آن‌ها بر ذهن مخاطب چقدر شگفت‌انگیز است. کلمات همان چیزی هستند که شعبده بازی حرفه‌ای را از شعبده‌باز آماتور متمایز می‌کنند. مهارت‌های ارتباطی افراد آنقدر مهم هستند که گاهی می‌توانند تعیین کننده پیشرفت و موفقیت شما باشند. دیوید در کتاب کلمات جادویی به شما راهی نشان می‌دهد که با استفاده از جادوی کلمات بتوانید در محیط کار موفق شوید. ابزاری که او در کتاب خود ارائه می‌کند، ابزاری موثر و البته ترغیب‌کننده است. او به سادگی توضیح می‌دهد که چطور می‌توان با استفاده از این ابزار قفل بهترین موفقیت‌ها و موقعیت‌ها را باز کرد و به اهداف عالی رسید. زبان ساده تیم دیوید در نوشتن این کتاب مخاطب را جذب آموزه‌های آن می‌کند و به شما به‌سادگی آموزش می‌دهد که چطور به سادگی به اهداف تعریف شده در کتاب دست پیدا کنید. با خواندن این کتاب و به‌کارگیری آموزه‌های آن قطعا پیروز مذاکرات و مباحثات خواهید بود.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب کلمات جادویی

این کتاب توانسته است نظر مثبت بسیاری از منتقدان به‌خود جلب کند و به گواه وبسایت بلینکیست جزو ده کتاب برتر روانشناسی منتشر شده در سال انتشار خود باشد. کلمات جادویی به زبان‌های بسیاری ترجمه شد و به شهرتی جهانی دست پیدا کرد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

مدیران، رهبران کسب‌وکار و همه کسانی که درکارشان به قدرت کلام بالایی نیاز دارند می‌توانند از آموزه‌های کتاب کلمات جادویی استفاده کنند. اگر به هرنحوی دوست دارید که فن بیان قدرتمندی داشته باشید، باید این کتاب را بخوانید. این کتاب به شما کمک می‌کند که در حرف زدن به مقام استادی برسید!

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

زیبا و مختصر. (نیویورک تایمز) جزو ده کتاب برتر روانشناسی سال. (بلینکیست) طرحی واضح برای ایجاد ارتباطات مثبت و تغییر در روابط. (دیوید هورساجر) ما همیشمه می‌دانستیم که چوب و سنگ ممکن است استخوان‌هایمان را بشکنند، و اکنون دقیقا می‌دانیم که کلمات با مغز انسان چه می‌کنند. این کتاب عالیست! (اسکات بری کافمن) درحالیکه بیشتر توصیه‌های ارتباطی به حرف زدن و نحوه بیان مربوط می‌شود، کلمات ادویی تمرکز خود را بر جایی که به آن تعلق دارد اختصاص می‌دهد: افراد دیگر. تیم دیوید بصیرت خوبی درمورد چگونگی ارتباط بهتر با دیگران در تجارت و زندگی ارائه می‌کند. (آدام گرانت)

بخش هایی از متن کتاب

در هر مباحثه، مذاکره، فروش، جلسه بررسی عملکرد، یا پلتفرم ارائه، شما باید تلاش کنید هر چه زودتر یک "بله" پیدا کنید. همیشه چیزی هست که هر دوی شما می‌توانید به آن بله بگویید. از این که اولین نفر باشید که بله می‌گوید، نترسید. بله گفتن در آغاز یک مواجهه، تنش‌ها را کاهش می‌دهد، آرامش به وجود می‌آورد و ذهن‌ها را باز می‌کند. شما حتی مجبور نیستید که این پذیرش را عملا ابراز نمایید. در ابتدای مواجهه زبان بدنتان میتواند بسیار جلو برود. وقتی کسی در ابتدا با شما برخورد می‌کند، مغز او یک "ارزیابی تهدید" سریع انجام می‌دهد. او به دنبال سر نخ‌هایی برای پاسخ به این سوال می‌گردد که "آیا می‌توانم به تو اعتماد کنم؟" حالت بدنتان، ارتباط دیداریتان، دست دادنتان، پاهایتان، آوای کلی صدایتان و باقی نشانه‌های غیر کلامی شما همگی باید یک پیام را فریاد بزنند :"بله" پس لبخند بزنید: یک ژست باز به بدن خود بدهید. کاملا رو در روی آنان باشید و کمی به جلو خم شوید. ارتباط چشمی استوار را حفظ نمایید. (بدون آنکه خیره شوید) به کنش‌هایشان پاسخ دهید. هرگز به کسی اشاره نکنید. دست به سینه نشوید. بینی‌تان را زیادی بالا نگیرید. رعایت کردن این قوانین ساده زبان بدن شما را کمک می‌کند تا از هر جلسه ارزیابی عملکرد سر بلند بیرون بیایید. "بله"‌ای که شما با بدن خود می‌گویید موجب می‌شود شخص مقابل با شما احساس آرامشی مداوم داشته باشد. ما از پذیرفته نشدن می‌ترسیم. این سوال همیشگی که "اگر بگویند نه چه؟" از زمانی که بشر، روی این سیاره می‌توانست بیندیشد این سوال مانع از تماس‌های بازاریابی، تقاضاهای ارتقاء حقوق، و خواستگاری از خانم‌ها شده است. نظرسنجی‌ها همگی نشان می‌دهند که ترس شماره یک انسان‌ها، ترس از سخنرانی در جمع است که به ترس از عدم پذیرش هم شهرت دارد. نوعاً ما آموخته‌ایم که می‌بایست در میان جمع قرار گیریم نه در مقابل آن‌ها.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف