• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند

خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند

نویسنده : سالی ‌هاگشید
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 10 )
خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند
پخش دمو

خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند

همه ما خودمان را می‌شناسیم. نگاهی از درون که به تمام خصوصیات رفتاری و علایقمان تسلط دارد و می‌داند که نقاط ضعف و قوتمان چیست. ما با تمام صفاتی که داریم، دنیا را می‌بینیم و می‌شناسیم. اما آیا تابحال از بیرون به خودتان نگاه کرده‌اید؟ آیا تابحال به این فکر کرده‌اید که دنیا، مشخصا مردم، شما را چطور می‌بینند؟ یا اینکه چطور می‌توانید کسی را تحت تاثیر دهید و کدام خصوصیت شما چنین تاثیری دارد؟ این همان نگاهی است که سالی هاگشید در کتاب دنیا شما را چگونه می ‌بیند با شما به اشتراک می‌گذارد. او سعی کرده است

کتابی که شما را با ویژگی‌های متمایز شخصیتتان آشنا خواهد کرد و به شما کمک می‌کند با تمایز ویژگی‌هایتان، بدرخشید.

شناسنامه خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند

عنوان کتاب: دنیا شما را چگونه می بیند عنوان کتاب به زبان اصلی: How the World Sees You: Discover Your Highest Value Through the Science of Fascination نویسنده: سالی هاگشید نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۳ از ۵ (Amazon)، ۳.۶ از ۵ (Good reads)، ۴.۱ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند

در کتاب دنیا شما را چگونه می‌بیند با رازهای برندسازی شخصی‌ موفق یا آنچه اصطلاحا پرسنال برندینگ نامیده می‌شوید آشنا خواهید شد. سالی هاگشید در این کتاب از مولفه‌ها و مواردی صحبت می‌کند که برندهای معتبر توانسته‌اند با استفاده از آن‌ها نفوذ خود را میان کاربران و مشتریان افزایش دهند و آن‌ها را جذب کنند. این کتاب راه‌های شناخت شخصیت افراد و به‌کارگیری آن‌ها در پست‌های متناسب با شخصیتشان را به خواننده آموزش خواهد داد و به مدیران کمک می‌کند افراد مناسب را درست به‌کار گیرند.

درباره نویسنده خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند

سالی هاگشید، نویسنده و عضو تالار مشاهیر مجمع ملی سخنرانان آمریکا، مدیر ارشد اجرایی موسسه Fascinate است. هاگشید در ۱۹۹۱ از دانشگاه دوک فارغ‌التحصیل شد و پس از اتمام تحصیلات کار خود را در صنعت تبلیغات و بازاریابی شروع کرد. او به‌عنوان کپی‌رایتر در آژانس‌های تبلغیاتی بزرگی فعالیت داشت و بارها توانست جوایز مربوط به بازاریابی را از آن آن خود کند. دنیا شما را چگونه می‌بیند، مجذوب و شغل رادیکال از آثار مکتوب این نویسنده هستند.

نقد خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند

تمرکز اصلی سالی هاگشید در کتاب دنیا شما را چگونه می‌بیند اصول جذابیت برای درک بهتر پرسنال برندینگ است، اینکه چطور افراد از محرک‌های مختلفی برای نفوذ بیشتر بر دیگران و جلب و ترغیب آن‌ها استفاده می‌کنند. کار بزرگ هاگشید در این کتاب، ارائه تصویر بزرگ‌تری است که عموما ما از آن غافلیم، تصویری که دنیا و آدم‌های دور و برمان از ما می‌بینند. این تصویر الزاما با آنچه ما از خودمان می‌شناسیم و می‌بینیم همخوانی ندارد. درک این تصویر، به ما کمک می‌کند که پیام‌های موثری به افراد بفرستیم و کنش مثبتی دریافت کنیم. به این ترتیب می‌توانیم از ارتباطاتمان برای موفقیت بیشتر کمک بگیریم. هاگشید با سال‌ها مطالعه و تحقیق، الگوهایی ارائه می‌کند که توصیف کننده شخصیت افراد هستند. این الگوها کمک می‌کنند خوانندگان با شخصیت و تیپ شخصی‌شان بیشتر آشنا شوند، نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسند و با استفاده از آن در ارتباطات کاری و یا ارتباطات شخصی بهتر عمل کنند. این کتاب صرفا برای افرادی که دوست دارند خود را بشناسند یا کسانی که جویای کار و تاثیرگذاری بر دیگران هستند، نیست. بلکه به مدیران مشاغل و مدیران منابع انسانی هم کمک می‌کند که در روند تیم‌سازی کسب‌وکارشان از افراد موثرتری استفاده کنند و با استفاده از کهن الگوهای شخصیتی آن‌ها، نیروهای خود را در جایگاه به‌کار بگیرند.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب دنیا شما را چگونه می بیند

کتاب دنیا شما را چگونه می بیند توانسته است شماره دو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز باشد و پرفروش‌ترین کتاب وال‌استریت ژورنال لقب بگیرد. این کتاب در وبسایت آمازون هم به‌عنوان کتاب پیشنهاد سردبیر به مخاطبان عرضه می‌شود.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

کسانی که دوست دارند خود را بهتر بشناسد و این بار از دریچه‌ای متفاوت به خودشان نگاه کنند، می‌توانند از آموزه‌های کتاب دنیا شما را چگونه می‌بیند استفاده کنند. این کتاب مناسب همه مدیران و صاحبان کسب‌وکاری است که می‌خواهند روند تیم‌سازی خود را حرفه‌ای و بهینه پیش ببرند و دوست دارند نیروهای خود را با بالاترین درصد کارایی جذب کنند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

این کتاب به شما کمک می‌کند تا خود و کسب‌وکارتان را از دیگران متمایز کنید، تا آنچه درمورد شما بی‌نظیر و هیجان‌انگیز است را در معرض دید جهانیان قرار دهید. شما با خواندن این کتاب خواهید توانست دید مناسبی درمورد بهترین تصویر خودتان در جهان اطلاع کسب کنید و از آن برای برقراری ارتباط موثر استفاده کنید. (۸۰۰CEOread) کاری جذاب و پرتحرک... این کتاب عملی ارزش آن را دارد که هر کسی که بخواهد خود را در بازار کار همیشه رقابتی از دیگران متمایز کند، یک بار آن را بخواند. (پابلیشرز ویکلی)

بخش هایی از متن کتاب

زمانی که دست از تلاش برای تبدیل شدن به همه چیز برای مردم برداشتید، دیگر نیازی نخواهید داشت که برای دوست داشته شدنتان نگران باشید و به این ترتیب روابطی را شروع خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد دوست داشته شوید. اگر هرگز جواب نه نشنیدید، احتمالا خیلی جذاب نیستید. متفاوت بودن از بهتر بودن بهتر است. تفاوت سعی نمی‌کند شما را به چیزی دیگر تبدیل کند؛ بلکه به شما امکان می‌دهد صفات منفرد و متمایزی که درونتان دارید را برجسته کنید. شما لزوما بهتر از رقیبتان نیستید، اما متفاوت از او خواهید بود. در طول زندگی شغلیتان دربرابر افرادی قرار خواهید گرفت که باثبات، مشهور، با ارتباطات قوی و متخصص‌تر هستند. اما آن‌ها نمی‌توانند مثل شما باشند. آن‌ها هرگز نخواهند توانست بالاترین ارزش متمایز شما را تصاحب کنند و این ویژگی فقط مختص شماست. شما نیازی به پیدا کردن نور دارید، شما خود نور هستید و زمانی که شخصیتتان می‌درخشد، می‌توانید جهانتان را روشن کنید.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف