• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی

خلاصه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی

نویسنده : راجر دولی
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 22 )
خلاصه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی
پخش دمو

خلاصه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی

به نظر شما بازاریاب‌های موفق چه خصوصیاتی دارند که می‌توانند به‌صورت عمیقی بر ذهن و روند تصمیم‌گیری مشتریان هدف تاثیر بگذارند و آن‌ها را به خرید کالا یا خدماتشان مجاب کنند؟ جدا از مهارت‌های کلامی و ارتباطی، یکی از مسائل مهمی که هر بازاریاب باید درنظر داشته باشد این است که هر بازاریاب، باید روانشناسی قهار باشد. روانشناسی که بداند چه فرایندی در ذهن افراد شکل می‌گیرد تا تصمیم به خرید کالا یا خدماتی خاص بگیرندو با استفاده از درک این فرآیند، استراتژی و اقدامات لازم را تدوین کنند. شناخت، شرط اول تاثیر

با کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی با هوشمندانه ترین شکل ممکن استراتژی بازاریابی خود را پیاده‌سازی کنید.

شناسنامه خلاصه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی

عنوان کتاب: کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی عنوان کتاب به زبان اصلی: Brainfluence نویسنده: راجر دولی نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۳ از ۵ (Amazon)، ۳.۹ از ۵ (Good reads)، ۴.۳ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی

در این کتاب با فرآیند تصمیم‌گیری در انسان و تاثیر محرک‌های بیرونی و درونی بر مسئله تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری آشنا خواهید شد. راجر دولی در این کتاب به شما می‌آموزد که چطور با استفاده از این دانش، ترفندهایی برای فروش بیشتر و نفوذ بر انتخاب و تصمیم‌گیری مشتریان طراحی کنید. کتاب نکات طلایی بازاریابی شناختی به شما کمک می‌کند که هم فروشتان را افزایش دهید و هم به افزایش رضایت مشتریان کمک کنید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی

راجر دولی نویسنده و سخنران برنامه‌های بین‌المللی است. او مدرک مهندسی خود را از دانشگه کارنگی و مدرک MBA خود را از دانشگاه تنسی دریافت کرد. کتاب‌های دولی روی ترغیب مصرف‌کنندگان و بازاریابی عصبی متمرکز شده‌اند. او ستون مخصوصی در نشریه فوربس دارد و مدیرعامل شرکت Dooley Direct است. او در شرکت خود در زمینه کسب‌وکار به مراجعین خود خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهد و با کالج کانفیدنشال، یکی از کالج‌های پیشرو در حوزه دیجیتال مارکتینگ، همکاری دارد.

نقد خلاصه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی

کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی، راه‌حل‌هایی کوتاه، موثر و کارآمد برای بهبود و افزایش فروش شرکت‌ها ارائه می‌دهد. دولی در این کتاب به خوانندگان خود آموخته است که چطور برند خود را ایجاد کنند و بین خودشان، محصولاتشان و مشتریان، پیوندهای عمیق احساسی ایجاد کنند. این کتاب برای بسیاری از کارآفرینان الهام‌بخش و تاثیرگذار بوده است. آن‌ها توانسته‌اند با استفاده از آموزه‌های این کتاب، ایده‌هایی برای ایجاد مشاغل کوچک پیدا کنند و یا به کسب‌وکارشان رونقی اساسی بدهند. دولی در ۶۰ فصل کوتاه، ایده‌هایی کارآمد و با قابلیت تاثیرگذاری سریع به خوانندگان ارائه می‌دهد. آن‌ها می‌توانند با استفاده از ایده‌های این کتاب استراتژی‌هایی کلیدی برای تاثیرگذاری بر مصرف‌کننده از طریق تبلیغات آنلاین، بروشور و... طراحی کنند. ایده‌های طلایی برای بازاریابی شناختی به خوانندگان کمک می‌کند تا به خوبی از فرآیند تصمیم‌گیری و چرایی و چگونگی شکل‌گیری آن در مصرف‌کنندگان آگاهی پیدا کنند و با همین آگاهی بهترین تصمیم را بر تاثیرگذاری بر سلیقه و نیاز مصرف‌کننده بگیرند. این کتاب ایده‌هایی جالب و درعین حال موثر و کارآمد را در اختیار صاحبان برند‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ قرار می‌دهد تا بتوانند جریان خرید و فروش و تعامل با مصرف‌کننده را به جریانی باثبات، عمیق و کارآمد تبدیل کنند.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

اولین و مهم‌ترین دسته از مخاطبان این کتاب، بازاریاب‌ها هستند. کسانی که به هر طریقی کسب‌وکارشان با فروش گره خورده است و هرچقدر که بیشتر فروش داشته باشند، موفق‌تر خواهند بود. آن‌ها می‌توانند با خواندن این کتاب در کار خود موفق عمل کنند. مدیران کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ با خواندن این کتاب، درک عمیقی از رفتار مصرف‌کننده کسب خواهد کرد. این ادراک به آن‌ها کمک می‌کند تا با افزایش تعداد مصرف‌کننده و بهبود تعامل با آن‌ها، به کسب‌وکارشان توسعه دهند. حتی اگر در مشاغل مربوط به بازاریابی فعالیت ندارید و صرفا به علوم شناختی علاقه دارید، خواندن این کتاب می‌تواند درک عمیقی نسبت به تصمیم‌گیری به شما ببخشد.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

شما هرگز نمی‌توانید خیلی مسحورکننده باشید، به همین دلیل لازم است این کتاب را بخوانید تا حتی با روش‌های بیشتری برای تغییر قلب، ذهن و اعمال افراد آشنا شوید. همیشه داشتن مقداری علم، پشت‌ تاکتیک‌های مدیریتی جواب می‌دهد. (گای کاوازاکی) کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی با استفاده از مدرن‌ترین تحقیقات علوم اعصاب به‌عنوان راهمای هدایت یک کسب‌وکار موفق از رقبا استفاده خواهد کرد. (مارتین لیندستروم) نوشته‌های دولی عملی و آگاه‌کننده هستند. کتاب او به قول خود عمل می‌کند: ایده‌های هوشمندانه‌ای که توسط علم پشتیبانی می‌شوند و به شما کمک می‌کنند پول بیشتری به‌دست بیاورید. یک خواندنی عالی و سودآور! (کریستف مورین) برای سال‌های متمادی به راجر مراجعه کرده‌ام تا بتوانم در جریان بازاریابی عصبی باشم. اکنون راجر با استفاده از این کتاب سودی ناعادلانه به کسبه باهوش بخشیده است. خواندن این کتاب یک مطالعه کامل و واقعی ست! (برایان کلارک)

بخش هایی از متن کتاب

موش‌ها چه ارتباطی با برنامه‌ی وفاداری دارند؟ قضیه این است که در سال ۱۹۳۰ پژوهشگران کشف جالبی کردند. موش‌هایی که در هزارتو به دنبال غذا می‌دویدند با نزدیک شدن به غذا سرعت‌شان بیش‌تر شد. این یافته به نظریه‌ی شیب هدف منجر شد، که بیان می‌کند تمایل رسیدن به‌ هدف با نزدیک شدن به آن افزایش می‌یابد. ساده بگوییم، هر چقدر هدف نزدیک‌تر باشد تلاش برای رسیدن به آن بیش‌تر می‌شود. چند سال پیش، پژوهش‌گران دانشگاه کلمبیا نظریه‌ی شیب هدف را این بار با استفاده از سوژه‌های انسانی که اطلاعاتی در این باره نداشتند به جای موش‌های آزمایشگاهی، بررسی کردند و دریافتند انسان پاداش را درست مانند موش‌ها دنبال می‌کند. یک کارت پانچ قهوه که یک فنجان قهوه‌ی رایگان جایزه می‌دهد را به آن‌ها دهید. خواهید دید هم‌چنان که کارت ایشان بیش‌تر سوراخ می‌شود، دفعات بیش‌تری قهوه میل می‌کنند. به طور مشابه، کاربرانی که به‌ جای دریافت پاداش، آهنگ‌هایی را به صورت آنلاین رتبه می‌دهند بیش‌تر به آن وب‌سایت‌ها مراجعه می‌کنند و به آهنگ‌های بیشتری رتبه می‌دهند و هم‌چنان که به پاداش نزدیک‌تر می‌شوند وقت بیشتری را در وب‌سایت سپری می‌کنند. یکی از جالب‌ترین یافته‌ها این بود که تنها تصور پیشرفت باعث شد مردم تعداد دفعات بیشتری قهوه بخرند. مسئولان آزمایش دو نوع کارت متفاوت صادر کردند. کارت‌هایی با ۱۰ جای خالی سوراخ و کارت‌هایی با ۱۲ جای خالی که دو تا از آن‌ها از پیش سوراخ شده بود. در هر دو مورد ۱۰ سوراخ برای دریافت قهوه‌ی رایگان مورد نیاز بود. برخلاف تعداد مساوی سوراخ‌های مورد نیاز، گروهی که با کارت‌های سوراخ شده شروع کرده بود، نسبت به گروه دیگر دفعات بیش‌تری قهوه خریدند.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف