• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

خلاصه کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

نویسنده : کوین کروز
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 99 )
خلاصه کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق
پخش دمو

خلاصه کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

همه ما روزهایی را تجربه کرده‌ایم که در آن‌ها آرزو داشتیم روزمان حداقل چندساعت بیشتر ادامه پیدا کند تا بتوانیم به کارهای عقب‌مانده‌مان، سروسامان بدهیم. اما آیا واقعا مشکل از کمبود زمان است یا هدررفت آن آنقدر زیاد است که ما همیشه در آن وقت کم می‌آوریم؟ کوین کروز، نویسنده کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان مدیران موفق معتقد است که این تکنیک‌های مدیریت زمان است که می‌تواند به ما کمک کند از زمانمان حداکثر استفاده را ببریم. او می‌گوید که می‌توان بهره‌وری زمان را به دوبرابر افزایش داد، بدون آنکه حتی احساس

کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان مدیران موفق، اثری کاربردی و خواندنی برای مدیریت بهینه زمان و افزایش بهره‌وری.

شناسنامه خلاصه کتاب 15 راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

عنوان کتاب: ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان مدیران موفق عنوان کتاب به زبان اصلی: ۱۵ Secrets Successful People Know About Time Management: The Productivity Habits of ۷ Billionaires, ۱۳ Olympic Athletes, ۲۹ Straight-A Students, and ۲۳۹ Entrepreneurs نویسنده: کوین کروز نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۶ از ۵ (Amazon)، ۴ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب 15 راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

در کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان مدیران موفق خواهید آموخت که چطور زمانتان را به‌صورتی بهینه مدیریت کنید که بازدهی آن دوبرابر شود. این کتاب با نشان دادن عادات کاری افراد موفق، به شما نشان می‌دهد که چطور این افراد به صورت هفتگی چندین ساعت صرفه‌جویی می‌کنند. کوین کروز در این اثر با خوانندگان خود از تکنیک‌هایی کاربردی برای مدیریت زمان صحبت می‌کند که می‌توان با استفاده از آن‌ها مدیریت کسب‌وکارها و بهره‌وری کارمندان را به صورت چشمگیری بهینه‌سازی کرد.

درباره نویسنده خلاصه کتاب 15 راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

کوین کروز، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز و کارآفرین معروف آمریکایی است. کروز بر رهبری و مشارکت صمیمانه و مسئله بهره‌وری متمرکز شده و کتاب‌های زیادی در این زمینه تالیف کرده است. کروز برای نشریات متعددی مانند فوربس مقاله نوشته و تابحال بیش از ۱۰۰ مقاله در مورد موضوعاتی مدیریتی منتشر کرده است.

نقد خلاصه کتاب 15 راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

کوین کروز، کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان مدیران موفق را با تحقیق و مصاحبه با بسیاری از چهره‌های سرشناس و موفق در زمینه‌های مختلف نوشته است. او در این کتاب از زندگی افراد مانند مارک کیوبان، کوین هرینگتون، جیمز آلتوچر و... الهام گرفته و آن‌ها را بررسی کرده است تا دیدگاه خوانندگان را نسبت به مسئله مهم زمان روشن‌تر کند. او دیدگاهی ساده درباره زمان دارد. حالا که زمان ما محدود است و ما هم ساعت برنارد نداریم تا آن را متوقف کنیم یا قدرت عجیبی در اختیارمان نیست که آن را گسترش دهیم، پس باید آن را به‌صورتی مدیریت کنیم که هدررفت زمانمان به حداقل ممکن برسد. به این ترتیب، کروز، سعی کرده است مهم‌ترین مسئله مربوط به زمان را حل کند و در کتاب خود به آن جواب دهد. خواندن این کتاب به خوانندگان کمک می‌کند علی‌رغم محدودیت‌های موجود در زمان وضعیت خود را بهبود ببخشند و با انجام کارهایی ساده مانند اولویت‌بندی کارها و دوری از چندوظیفگی، وضع عملکرد خود را بهبود دهند. خواندن این کتاب را به همه کسانی که مشکلات زیادی با مدیریت زمان دارند و معمولا کارهایشان به تعویق می‌افتد، پیشنهاد می‌کنیم. متن ساده و روان کتاب و همچنین صحبت از تکنیک‌های ساده و درعین‌حال کاربردی که با مثال‌های جذاب همراه شده‌اند، خواندن این کتاب را ساده و شیرین کرده‌اند.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب 15 راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

کوین کروز یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز محسوب می‌شود. اگرچه این کتاب در رده پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز یا وال استریت ژورنال قرار نگرفت، اما توانست در رده بالای آمازون قرار بگیرد. کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان در رده کتاب‌های آموزشی روانشناسی در رتبه ۳۴ پرفروش‌ترین‌ها و در بخش کتاب‌های مدیریت زمان در تجارت در رتبه ۷۵ فروش وبسایت آمازون قرار دارد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

کسانی که می‌خواهند با مدیریت زمان، وقت بیشتری را برای فعالیت‌های مورد علاقه خود داشته باشند. کسانی که همیشه کارهایشان را به آخرین دقایق موکول می‌کنند و هیچ‌وقت نمی‌توانند در موعد مقرر پروژه‌هایشان را به اتمام برسانند و کسانی که فکر می‌کنند همیشه وقت کم دارند از مهم‌ترین مخاطبان این کتاب محسوب می‌شوند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

پیشنهادها و درس‌های زیادی در این کتاب وجود دارند، بسیار بیشتر از آنچه بتوانید تصور کنید. دیدگاه و زندگی خود را در راستای بهتر شدن تغییر دهید. (گردی هارپ) این کتاب برای من واقعا قواعد بازی را تغییر داده است. (پل مارسیانو) من فقط یک پرونده را سروسامان داده‌ام تا بتوانم به‌خوبی تمام بخش‌های شرکتم را رهبری کنم. این کتاب اسرار زندگی و تجارت شما را تغییر خواهد داد. (میستی یانگ) تغییر دهنده زندگی. (مایک میلر) شما می‌توانید به‌سادگی در این کتاب یکی دو توصیه یا تکنیک پیدا کنید که با به‌کارگیری ان‌ها تاثیرشان را در زندگی ببینید. (جان چنسلر)

بخش هایی از متن کتاب

اگر کار موردنظر هم مهم است و هم شما بهترین انجام دهنده‌اش هستید، برای انجامش با برنامه‌ریزی پیش بروید. با پیروی از سه اصل ساده می‌توانید مؤثرتر عمل کنید. اولین اصل شاید عجیب به نظر برسد: استفاده از لیست وظایف را فراموش کنید. اغلب اوقات نیمی از موارد این لیست‌ها انجام نشده باقی می‌مانند؛ شما می‌مانید و لیست ترسناکی از وظایف انباشته ‌شده که نتیجه‌ای جز افزایش استرس ندارد. در واقع، مواردی که در لیست وظایف تیک نمی‌خورند، همان وظایفی هستند که باید به دیگران بسپارید. اصل دوم این است که جلسات را به حداقل برسانید. فقط جلساتی که مطلقاً ضروری هستند باید برگزار شوند. و حتی همین تعداد کم هم باید با برنامه‌ریزی دقیق و یک دستور جلسه روشن تا حد ممکن کوتاه برگزار شوند. فقط موارد ضروری باید در جلسه موردبحث قرار گیرند. اگر می‌خواهید همه‌چیز را مختصر و مفید باشد، جلسات را ایستاده برگزار کنید. به‌این‌ترتیب همه تلاش می‌کنند بیش از حد طول نکشد! و اصل آخر این است که صندوق ورودی ایمیل خود را مدیریت کنید. به‌راحتی می‌توان تمام‌روز را با جواب دادن به تک‌تک هدر داد! اما چطور باید از این وضعیت پرهیز کرد؟ با پاک‌سازی صندوق ورودی ایمیل‌ها شروع کنید. تمام ایمیل‌هایی که طی ۴۸ ساعت گذشته دریافت شدند باید امروز جواب داده شوند. بقیه باید در فولدر جداگانه‌ای ذخیره شوند تا هر وقت لازم شد به آن‌ها رجوع کنید. از این به بعد، باید خود را ملزم کنید دفتر یادداشت و ریتم سالم دو ابزار ساده آما حیاتی برای بهره‌وری هستند. در دنیای تقویم‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های سازمانی، دفتر یادداشت کاغذی چه فایده‌ای می‌تواند داشته باشد؟ اما باور کنید یا نه، دفتر کاغذی یکی از ارزشمندترین ابزارهای موفقیت سازمانی است. دفتر یادداشت فضایی برای ثبت توصیه‌ها، ایده‌ها، سؤالات و مکالماتی می‌دهد که با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید. این فرآیند حیاتی به شما امکان ساخت و حفظ برنامه‌ها را می‌دهد. از این گذشته، هر یک از افکاری که از ذهن می‌گذرد می‌توانند جرقه یک پروژه عالی باشند. ریچارد برنسون، رهبر ویرجین گروپ مهم‌ترین وسیله‌اش را دفتر یادداشت خود می‌دانست. اما ایده‌های ذهنتان هرچقدر هم بزرگ و عالی باشند، تا زمانی که عادات کاری مؤثر نداشته باشید، به واقعیت نمی‌پیوندند. سطوح مناسب انرژی و سلامتی کلید استفاده درست از زمان هستند. همه ما با این موقعیت ناامیدکننده مواجه شده‌ایم که تصمیم گرفتیم عصر در اداره بمانیم و تا شب روی پروژه‌ای کار کنیم، اما حتی آن‌قدر انرژی نداشتیم که ساده‌ترین کارها را انجام دهیم.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف