• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب رازهایی از قدرت مذاکره

خلاصه کتاب رازهایی از قدرت مذاکره

نویسنده : راجر داوسن
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 42 )
خلاصه کتاب رازهایی از قدرت مذاکره
پخش دمو

خلاصه کتاب رازهایی از قدرت مذاکره

اگر در قسمت بازاریابی یا فروش سازمان کار کرده باشید، حتما می‌دانید که مهارت مذاکره تا چه اندازه در میزان موفقیت یا عدم موفقیت شما تاثیرگذار خواهد بود. برای کسانی که دائما با افراد متفاوت سروکار دارند، چه مهارتی تعیین‌کننده‌تر و بهتر از مذاکره خواهد بود؟ راجر داوسون در کتاب رازهایی از قدرت مذاکره با شما از این مهارت مهم و اساسی صحبت می‌کند. او در پی به‌اشتراک گذاری رموزی است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در شرایط مذاکره، برنده باشید. داوسون معتقد است که برد در مذاکره الزاما به‌معنای این نسیت ک

کتابی که شما را به مذاکره‌کننده‌ای قهار تبدیل و به شما کمک می‌کند تا بیشتر بفروشید و به موفقیت دست پیدا کنید.

شناسنامه خلاصه کتاب رازهایی از قدرت مذاکره

عنوان کتاب: رازهایی از قدرت مذاکره عنوان کتاب به زبان اصلی: Secrets of Power Negotiating for Salespeople نویسنده: راجر داوسون نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۴ از ۵ (Amazon)، ۴.۲ از ۵ (Good reads)، ۴.۷ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب رازهایی از قدرت مذاکره

در کتاب رازهایی از قدرت مذاکره هر آنچه نیاز دارید تا به مذاکره کننده‌ای قهار تبدیل شوید را خواهید آموخت. راجر داوسون در این کتاب به شما آموزش می‌دهد چطور با استفاده از فنون مذاکره در گفتگو با مشتری، او را اقناع کنید و به فروش بیشتری برسید. این کتاب مهارت مذاکره را به شما می‌آموزد. داوسون به شما می‌آموزد که علاوه بر داشتن مهارت‌های مذاکره چطور نسبت به طرف مقابلتان واکنش نشان دهید تا بیشترین سود را از طرق گفتگو کسب کنید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب رازهایی از قدرت مذاکره

راجر داوسون، یکی از برترین اساتید مذاکره در ایالات متحده محسوب می‌شود. او توانسته است روی فن مذاکره بسیاری از مدیران و فروشندگان در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و آسیا تاثیر بگذارد و به آن‌ها آموزش دهد. داوسون حرفه خود را زا سال ۱۹۸۲ شروع کرد و از معدو افرادی جهان است که به‌صورت حرفه‌ی و تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند. او توانسته است دو جایزه CSP و CPAE را از طرف انجمن ملی سخنرانان دریافت کند. دو جایزه‌ای که او کسب کرده است، از بالاترین و بهترین جوایزی هستند که این مجمع به سخنران اهدا می‌کند. داوسون در ۱۹۹۱ توانست به تالار مشاهیر انجمن مل سخنران راه پیدا کند.

نقد خلاصه کتاب رازهایی از قدرت مذاکره

کتاب رازهایی از قدرت مذاکره در۳۲۰ صفحه منتشر شده است. داوسون در این کتاب به‌صورت گسترده روی فنون مذاکره، ارائه و تکنیک‌های آن متمرکز شده است و به خوانندگان خودنشان می‌دهد که چطور ما می‌توانیم با استفاده از این فنون، شرایط به را به نفع خود تغییر دهیم. این کتاب در هفت بخش ارائه شده است: در بخش اول، داوسون از اصول مذاکره و معامله صحبت می‌کند. او نشان می‌دهد که چطور می‌توان درصورت مواجهه با اکراه خریدار یا فروشنده، پیشنهاداتی مطرح کنید که بازی را به نفع خود عوض کنید. بخش دوم بیشتر بر چالش‌هایی که درمسیر مذاکره با آن‌ها مواجه خواهید شد متمرکز است. در این بخش خواهید آموخت که چطور با چالش‌هایی که پیش روی شما قرار می‌گیرد مواجه شوید و آن‌ها را برطرف کنید. فصل سوم از نقاط فشار و اهرم‌هایی که می‌توانند به نفع شما عمل کنند صحبت می‌کند. در بخش چهارم با مذاکرات میان‌فرهنگی آشنا می‌شوید و فصل پنجم بر نگرش مذاکره‌کنندگان به قدرت متمرکز می‌شود. در فصل ششم خواهید آموخت که چطور بر طرف مقابلتان اعمال قدرت کنید و در بخش آخر از انگیزه‌ها و محرک‌های افراد درطول مذاکره صحبت می‌کند. آموزه‌های این کتاب نه‌تنها برای فروشندگان و بازاریاب‌ها، که برای همه کسانی که دوست دارند در گفتگوها و چانه‌های زنی‌های روزانه موفق عمل کنند مناسب است. در این کتاب می‌آموزید که چطور روی مهارتتان کار کنید و چه فرآیندهایی را طی کنید تا به بیشترین سود دست یابید.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

مدیران، کارشناسان فروش و همه کسانی که در کسب‌وکارشان با افراد مختلفی تعامل دارند می‌توانند از آموزه‌های این کتاب استفاده کنند. اگر دوست دارید در مذاکرات و چالش‌های روزمره با استفاده از قدرت کلام خود به بهترین نتیجه برسید، می‌توانید این کتاب را بخوانید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

باورم نمی‌شود! کتابی دیده‌ام که پر از خرد است به هرکسی کمک می‌کند که به زندگی‌اش بهبود دهد و با این وجود، بسیار خوشخوان و سرگرم کننده باشد! شگفت‌آور است. (اگ ماندینو نویسنده کتاب بزرگترین فروشنده جهان) کتابی خوشخوان و سرگرم کننده که خواندن آن برای هرکسی که با مردم سروکار دارد، ازم است. به شدت توصیه می‌کنم آن را بخوانید. (کن بلانچارد نویسنده کتاب مدیر یک دقیقه‌ای) کتابی عالی. راجر داوسون به شما کمک می‌کند تا یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها را برای موفقیت مادام‌العمر ایجاد کندی و آن را گسترش دهید. (آنتونی رابینز، نویسنده کتاب قدرت نامحدود)

بخش هایی از متن کتاب

در گذشته، خریداران به فروشندگان نیازمند بودند؛ زیرا آن‌ها اطلاعات ارزشمندی برای خریداران به ارمغان می‌آوردند. سابق بر این، خریدار ابتدا از طریق ملاقات‌های مقطعی با فروشنده، در خصوص محصولات جدید و تغییرات جدید در صنعت مطلع می‌شد. این اطلاعات به عنوان سلاحی بود که فروشنده می‌توانست از آن به نفع خودش استفاده کند. اینک این برتری از بین رفته است. خریداران اطلاعات مربوط به صنعت خود را با برنامه‌ریزی رایانه‌های خود برای استخراج اخبار و اطلاعات در حوزه‌هایی که مورد علاقه‌ی آن‌هاست، به دست می‌آورند. در زمان‌های گذشته، فروشندگان می‌توانستند بدون این‌که خریدار متوجه شود، فریبش دهند. برای مثال، فروشنده‌ای که عامل فروش به یک فروشگاه زنجیره‌ای بود، می‌توانست به خریدار بگوید، «اگر کل خط SKU ها را اجرا کنید، متوجه خواهید شد که سی و دو درصد از فروش شما در مدل بالایی خط خواهد بود و سود شما سه واحد افزایش خواهد یافت.» این روزها اگر فروشندگان به این ترفند دست بزنند، احتمال شرمندگی‌شان زیاد است. در این عصر قردادهای رایانه‌ای، باید هر زمان که قراردادی برای امضا به میز کارتان می‌رسد، آن را قبل از امضا تماما بخوانید. “کار مشکلی است که یک اسب نر نژاد خالص پیش‌بینی‌ناپذیر را به آن صورت ایستاده نگاه داشت. اگر شما اسب را جلوی دروبین ببرید و او به طرز صحیح ایستاده نباشد، می‌توانید پاهای او را تا آن حد که می‌خواهید جلو بکشید، اما او پاهایش را به نحوی که بخواهد عقب می‌گذارد تا همان‌طور که پیش از این ایستاده بود، بایستد. این همان روشی است که برخی از فروشندگان امتحان می‌کنند تا طرز فکر مشتریان خود را تغییر دهند ـ با نیرویی خشن و بدون فکر."

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف