• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری

خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری

نویسنده : جان سی مکسول
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 18 )
خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری
پخش دمو

خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری

شاید بسیاری از ما از مسئله رهبری و مدیریت تلقی اشتباهی داشته باشیم. شاید فکر کنیم که مدیریت به معنای سیاست‌های سخت‌گیرانه یا رفتار قلدرمآبانه باشد. اما آیا واقعا این تلقی می‌تواند مفهوم مدیریت و رهبری را درست نشان دهد؟ جواب به‌طور قطع منفی است. اگر کسی یا کسانی را دیده‌اید که با سخت‌گیری و خشونت سعی می‌کنند کسانی را مدیریت کنند یا امور را با نظم خشک و غیرمنعطف پیش می‌برند، هرچیزی هستند به‌جز مدیر. مدیریت هنری است که باید آن را یاد گرفت. مدیریت چیزی نیست که صرفا در ذات انسان‌ها وجود داشته باشد. ب

کتابی که به شما کمک می‌کند مانند بزرگترین مدیران دنیا رفتار کنید. اگر به‌دنبال آموزش عملی مدیریت هستید، ۲۱ قانون انکارندپذیر رهبری نوشته جان سی مکسول مخصوص شماست.

شناسنامه خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری

عنوان کتاب: ۲۱ قانون انکارناپذیر رهبری عنوان کتاب به زبان اصلی: The ۲۱ Irrefutable Laws of Leadership نویسنده: جان سی مکسول نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۷ از ۵ (Amazon)، ۴.۳ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری

مکسول در کتاب ۲۱ قانون انکارناپذیر رهبری به خوانندگان خود کمک می‌کند تا مهارت‌های مدیریت و رهبری خود را بهبود ببخشند و به سطوحی فراتر ارتقا دهند. او در این کتاب از بینش ۴۰ ساله خود در مدیریت حرف می‌زند و از قوانین و اصولی می‌گوید که می‌توانند کسب‌وکار و حتی زندگی شما را دگرگون کنند. این کتاب قوانین ساده و درعین‌حال بسیار قدرتمندی را به مخاطب ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توان به هدایتگر قدرتمند، جاودانه و مقتدر تبدیل شد. مهارت‌های مدیریتی و خصوصیاتی که می‌توانند شما را به رهبری کاریزماتیک مبدل کنند، از آموزه‌های این کتاب است.

درباره نویسنده خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری

جان سی ماکسول، متخصص رهبری و مدیریت سازمان، سخنران، مربی و نویسنده معتبر بین‌المللی است. او بنیانگذار شرکت‌های EQUIP و شرکت جان ماکسول است. این شرکت بیش از پنج میلیون مدیر کسب‌وکار را در سرتاسر جهان آموزش داده است و با بسیاری از شرکت‌های معتبر دنیا در آموزش نیروها همکاری دارد. آثار ماکسول، بیش از ۱۹ میلیون نسخه در جهان فروخته‌اند و بارها رتبه یک فروش وبسایتهای آمازون، نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و بیزنس ویک را از آن خود کرده‌اند.

نقد خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری

شکی نیست که کتاب ۲۱ قانون ناکارناپذیر رهبری، یکی از ۱۰ کتاب برتر مدیریت عامه‌پسند در جهان است. این اظهار نظر منتقدینی است که کتاب را خوانده‌اند و آن را ارج نهاده‌اند. ماکسول در این کتاب قوانینی کاملا کاربردی را مطرح می‌کند. قوانینی که به هر خواننده‌، در هر موقعیت و جایگاه کمک می‌کند تا مدیریت شرایط را بهتر به‌دست بگیرد. فرقی ندارد مدیر سازمانی بزرگ باشید یا دانش‌اموزی که به‌دنبال قبولی در دانشگاه است، درهرصورت آموزه‌های این کتاب به شما کمک خواهد کرد که شرایط را به نفع خودتان عوض کنید. نقطه قوت کتاب، این است که اصولی که ماکسول با خواننده به اشتراک می‌گذارد، براساس تجربیات شخصی او در مدیریت کلان به‌دست آمده‌اند. درواقع شما با خواندن این کتاب درحال صحبت کردن با مدیری پرسابقه و بزرگ هستید که تجربیات عملی خود را با شما به‌اشتراک می‌گذارد. با خواندن اصول این کتاب و به‌کارگیری آن‌ها در زندگیتان می‌توان دیگران را راغب کنید که از اصول شما تبعیت کنند و تحت رهبری شما قرار بگیرند. این کتاب به شما کمک می‌کند به شخصیتی تاثیرگذارتر تبدیل شوید و درنهایت با استفاده از هنر مدیریتتان، به هرچه می‌خواهید دست پیدا کنید.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب بیست و یک قانون انکارناپذیر رهبری

کتاب ۲۱ اصول انکارناپذیر مدیریت پس از انتشار با استقبال خوبی از طرف مخاطبان مواجه شد. این کتاب تا سال ۲۰۱۵ بیش از یک میلیون نسخه فروخت و در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفت.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

مدیران و رهبران سازمان‌ها از مهم‌ترین خوانندگان این کتاب هستند. خواندن این کتاب به مدیران کمک می‌کند اصول خود را بهبود ببخشند و ارتقا دهند و با مدیریت صحیح نیروی کار و استراتژی‌هایشان، به بیشترین سطح بهره‌وری دست پیدا کنند. اگر در ابتدای مسیر کارآفرینی قرار دارید و اهدافی بزرگ را در سرتان می‌پرورانید، می‌توانید با خواندن این کتاب اصول مهمی را برای رسیدن به موفق بیاموزید. درنهایت، هرکسی که دوست دارد مدیر خوبی در زندگی باشد و یا از اصول مدیریت سردربیاورد، می‌تواند از آموزه‌های این کتاب استفاده کند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

مهم‌ترین کمبود ملت‌ ما و نهادهای آن رهبری است. مکسول راه واقعی رسیدن به رهبری قدرتمند را با استفاده از اصول بی‌انتها و پشتیبانی از بستر شخصیت شخصی به ما نشان می‌دهد. (ادوارد سی. اما) راهنمایی غیرقابل انکار درباره رهبری که لیستی ساده و قدرتمند از رهنمودها برای کمک به مدیریت قدرتمند هر عرصه‌ای. (تروئت کتی) کتابی پر راز و رمز که به شما می‌آموزد عوامل خارجی هیچ ارتباطی با شکست شما ندارند. (مایکل هیلتزیک)

بخش هایی از متن کتاب

من معتقدم که همه می توانند موفق شوند. اما در ضمن اعتقاد دارم که موفقیت شخصی بدون توانمندی رهبری در نهایت محدود است. بدون رهبری موفقیت اشخاص کاهش می یابد. هرچه بیشتر بخواهید صعود کنید، به رهبری بیشتری احتیاج دارید. هرچه بیشتر بخواهید تاثیرگذار باشید، باید نفوذ بیشتری داشته باشید. دستاوردها و موفقیت های شما بستگی به این دارد که چگونه می توانید دیگران را رهبری کنید. هرچه بیشتر بخواهید صعود کنید، به رهبری بیشتری احتیاج دارید. هرچه بیشتر بخواهید تاثیرگذار باشید، باید نفوذ بیشتری داشته باشید. اغلب همایش هایم را با توضیح « قانون درپوش » شروع می کنم، زیرا به اشخاص کمک می کند به ارزش رهبری پی ببرند. اگر بتوانید این قانون را به خوبی درک کنید، تاثیر حیرت انگیز رهبری را در همه جنبه های زندگی خواهید دید. بنابراین لازم است که این مفهوم را توضیح بدهم: توانایی رهبری در حکم درپوشی است که میزان اثربخشی شخص را تعیین می کند. هرچه توانایی رهبری شخص کمتر باشد، از توانمندی های بالقوه اش کاسته می شود. هرچه توانایی رهبری بالاتر باشد، اثربخشی به همان نسبت افزایش پیدا می کند. اجازه بدهید مثالی بزنم. اگر توانایی رهبری شما در سطح ۸ باشد، اثربخشی تان هرگز نمی تواند از سطح ۷ فراتر رود. اگر توانایی رهبری شما در سطح ۴ باشد، اثربخشی تان از سطح ۳ بیشتر نخواهد شد. توانایی رهبری شما همیشه میزان اثربخشی و تاثیر بالقوه سازمان شما را مشخص می سازد.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف