• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

خلاصه کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

نویسنده : جک کنفیلد
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 56 )
خلاصه کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت
پخش دمو

خلاصه کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

اگر اینجا هستید، یعنی هدفی بزرگ در زندگی دارید و برای رسیدن به آن به شدت مشتاق هستید.. به شما تبریک می‌گویم! جایی درست را برای برنامه‌ریزی برای تحقق اهدافتان انتخاب کرده‌اید. اگر دوست دارید در مسیر رسیدن به اهداف، از برنامه‌ای منظم و استراتژی کارآمدی استفاده کنید، جک کانفیلد، نویسنده و سرمایه‌گذار بزرگ با تدوین کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت به کمک شما آمده است. در این کتاب خواهید آموخت که چطور مسیر شروع شده پیش‌رویتان را به پایان برسانید و در آن موفق باشید. کانفیلد به شما آموزش می‌دهد که چطور اعتماد

۲۵ اصل حیاتی موفقیت، کتابی اساسی و حیاتی که همه جویندگان موفقیت به آموزه‌های آن نیاز پیدا خواهند کرد.

شناسنامه خلاصه کتاب 25 اصل حیاتی موفقیت

عنوان کتاب: ۲۵ اصل حیاتی موفقیت عنوان کتاب به زبان اصلی: How to Get from Where You Are to Where You Want to Be: The ۲۵ Principles of Success نویسنده: جک کانفیلد نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۶ از ۵ (Amazon)، ۴.۲ از ۵ (Good reads)، ۴.۹ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب 25 اصل حیاتی موفقیت

چک کامفیلد یکی از میلیونرهای خودساخته آمریکایی است که توانسته است از صفر شروع کند و با هیچ سرمایه‌ای ۸۰ ملیون دلاری بسازد. او در این کتاب به خوانندگان می‌آموزد که چطور و با چه اصولی به چنین نتیجه‌ای رسیده است. در این کتاب تکنیک‌های منحصربه‌فرد و بینش‌هایی را خواهید اموخت که به شما کمک می‌کند در هر کاری که دست می‌گذارید به موفقیت برسید. این راهنمای الهام بخش و موثر به شما می‌اموزد که چطور شرایط را به نفع خود تغییر دهید و در هر زمینه که می‌خواهید رو به پیشرفت باشید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب 25 اصل حیاتی موفقیت

جک کانفیلد نویسنده، سخنران و مدرس سرمایه‌گذاری در ۱۹ آگوست ۱۹۴۴ در آمریکا متولد شد. او علاوه بر کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت، همراه با نویسنده‌ای دیگر کتاب سوپ مرغ برای روح را نوشته است که بیش از ۵۰۰ میلیون نسخه فروخت و به بیش از ۴۰ زبان دنیا ترجمه شد. کانفیلد در دانشگاه هاروارد، ماساچوست و سانتا مونیکا تحصیل کرده است.

نقد خلاصه کتاب 25 اصل حیاتی موفقیت

آموزه‌های ۲۵ اصل حیاتی موفقیت از آن دسته آموزه‌هایی هستند که تنها چند دقیقه پس از خواندنشان خواهید توانست اصول و روش‌هایشان را عملی کنید و پس از مدت کوتاهی تاثیر آن را در زندگیتان ببینید. جک کانفیلد در این کتاب تلاش کرده است تا هرچه در تجربه دارد در اختیار خوانندگان خود قرار دهد و در موفقیت آن‌ها نقش داشته باشد. این کتاب سرشار از نکات مهم، تکنیک‌های کلیدی و بینش‌های منحصربه‌فردی است که به شما کمک می‌کند تا به موفقیت دست پیدا کنید. اراده تغییر و انجام استراتژی‌های موفقیت از موارد مهمی هستند که پس از خواندن این کتاب در شما ایجاد خواهند شد. از طرفی ابزارهایی که کانفیلد در اختیارتان قرار می‌دهد به شما این امکان را خواهد داد که بدون کمترین سختی به آنچه دوست دارید باشید، تبدیل شوید. موارد زیر از مهم‌ترین نتایج مطالعه این کتاب هستند: کشف نبوغ و پتانسیل درونی و ایجاد استراتژی برای بالفعل شدن توانایی‌های بالقوه. تبدیل به بهترین شدن در کاری که درحال انجامش هستید. لذت بردن از موفقیت‌ها و تبدیل کردن لذت‌ها به پلی برای موفقیت. تعیین درست هدف و رسیدن به اهداف. قدم گذاشتن به سطحی فراتر از نظرات محدود کننده اطرافیان.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

کسانی که دوست دارند به موفقیت دست پیدا کنند و در این مسیر اصولی و درست جلو بروند نیاز خواهند داشت که این کتاب را بخوانند. از طرفی کسانی که دوست دارند به زندگی خود معنا ببخشند، کتاب ۲۵ اصول حیاتی موفقیت برای آن‌ها مناسب خواهد بود. اگر در پی تغییر زندگی و ایجاد دگرگونی در روال آن هستید، پیشنهاد می‌کنیم این کتاب را بخوانید و از آموزه‌های آن استفاده کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند اصولی و درست در مسیر موفقیت قدم بزنید و با ایجاد تغییر در زندگی به استقبال موفقیت بروید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

اصول کانفلید ساده است، اما نتایجی که با آن به‌دست می‌آورید فوق‌العاده خواهد بود. (آنتونی رابینز) اگر امسال فقط می‌توانید یک کتاب بخوانید، آن کتاب همین است. (هاروی مکی) وقتی جک کانفید می‌نویسد، من گوش می‌دهم. این بهترین نوشته و وصیت جک است، کتابی که زندگی شما را تغییر خواهد داد. (پت ویلیامز) جک کانفیلد استاد رسانه خود است و به افرادی که تشنه آموختن هستند، بیشتر می‌پردازد و خرد، بینش، درک و الهام موردنظر را برای دستیاب به آن خواهد بخشید. کتابی عالی، خواندنی فوق‌العاده و هدیه‌ای که برای تمام کسانی که دوست دارند استاد شوند یک دنیاست. (مایکل ای، گربر) جک کانفیلد در یک کتاب اصول موفقیت و استراتژی‌های اساسی آن را ارائه می‌دهد، استراتژی‌هایی که به شما کمک می‌کند استاد موفقیت شوید. من شخصا چیزهای زیادی از کانفیلد آموختم و مطمئنم که شما هم خواهید آموخت. (جان گری) کتابی خوشخوان که آموزش‌های موثری ارائه می‌دهد و این کتاب هدیه سال او برای خوانندگان خواهد بود. (کن بلانچارد)

بخش هایی از متن کتاب

یکی از واقعیت‌های زندگی این است که پیشرفت‌های عمده زمان می‌برند؛ در یک ‌شب رخ نمی‌دهند. ولی چون این همه خدمات و محصولاتِ امروز، وعده کمال یک‌ شب را می‌دهند، ما به جایی رسیده‌ایم که توقع خوشنودی آنی داریم و وقتی که پیش نیاید ناامید می‌شویم. هرچند، اگر متعهد شوید که هر روز چیزی جدید یاد بگیرید، هر روز فقط کمی بهتر شوید، آن‌گاه عاقبت به مرور ایام به اهدافتان خواهید رسید. ماهر شدن زمان می‌برد. باید تمرین کنید، تمرین کنید، تمرین کنید. باید مهارت‌های خود را از طریق پالایش و استفاده‌ی دائمی پرورش دهید. دست یافتن به پهنا و عمق تجربه‌ای ‌که باعث ایجاد خبرگی، بینش و خِرَد شود سال‌ها طول می‌کشد. هر کتابی که می‌خوانید، هر کلاسی که می‌گیرید، هر تجربه‌ای که کسب می‌کنید به منزله‌ی عنصر سازنده‌ی دیگری در زندگی و حرفه‌تان است. خود را به‌ واسطه‌ی آماده نبودن در وقتی که فرصت بزرگ ظاهر می‌شود، فریب ندهید. مطمئن شوید که تکلیفتان را انجام و مهارت‌تان را پرورش داده‌اید. بازیگران به‌ طور معمول باید خود را مقدار زیادی آماده‌سازی کنند شرکت در کلاس‌های بازیگری، تئاتر عمومی، بازی‌های خارج از برادوی، نقش‌های جزئی در سینما و تلویزیون، کلاس‌های بازیگری بیشتر، درس‌های صداگذاری، آموزش لهجه، آموزش هنرهای رزمی، یادگرفتن اسب‌سواری، نقش‌های جزئی بیشتر تا یک روز برای نقش رؤیایی که برای آن‌ها آماده است، آماده شوند. بازیکنان بسکتبال موفق یاد می‌گیرند با دست مخالف‌شان توپ را پرتاب کنند؛ پرتاب خطای خود را بهتر کنند و روی شوت‌های سه‌ امتیازی خود کار کنند. هنرمندان با وسایل مختلف آزمایش می‌کنند. خلبانان خطوط هوایی برای هر نوع حالت اضطراری در یک شبیه‌ساز پرواز تعلیم می‌بینند. پزشکان به مدرسه برمی‌گردند تا شیوه‌های جدید را یاد بگیرند و گواهی‌نامه‌های پیشرفته بگیرند. آن‌ها همگی در فرایند دائمی و بی‌پایان پیشرفت درگیر هستند.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف