• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب هفته کاری ۴ ساعته

خلاصه کتاب هفته کاری ۴ ساعته

نویسنده : تیم فریس
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 19 )
خلاصه کتاب هفته کاری ۴ ساعته

خلاصه کتاب هفته کاری ۴ ساعته

همه ما دوست داریم با کمترین کار ممکن بیشترین بازدهی را داشته باشیم. زندگی مدرن و جدید اقتضائات خاص خود را دارد و استفاده از فناوری‌های امروز، ایده کار سخت برای به‌دست آوردن موفقیت و ثروت را تا حدود زیادی نقض می‌کند. اگر شما هم اینطور فکر می‌کنید اما تابحال جرات نداشته‌اید که ایده خود را به زبان بیاورید، باید به شما بگویم که تیموتی فریس هم با شما هم‌عقیده است. او در کتاب خود تحت عنوان هفته کاری ۴ ساعته، از همین سیستم کسب درآمد حرف می‌زند. هریس معقتد است که دیگر کسب درآمد بیشتر با کار کمتر یک رویا

«داشتن ۱ میلیون دلار در بانک رویای اصلی نیست. رویای اصلی زندگی آزادانه ای است که با ثروتمند شدن امکان پذیر می شود.» تعجب کردید؟ تیموتی فریس برخلاف بسیاری از کارآفرینان که به کار شبانه‌روزی و سخت معقتد هستند، اعتقاد دارد که می‌توان کمتر کار کرد اما درآمد قابل قبول و مناسبی داشت. برای خواندن ایده‌های جالب این کارآفرین باید کتاب هفته کاری ۲۴ ساعته را بخوانید.

شناسنامه خلاصه کتاب هفته کاری 4 ساعته

عنوان کتاب: هفته کاری چهار ساعته عنوان کتاب به زبان اصلی: The ۴-Hour Workweek نویسنده: تیموتی فریس نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۵ از ۵ (Amazon)، ۳.۹ از ۵ (Good reads)، ۴.۵ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب هفته کاری 4 ساعته

شما در این کتاب با دریچه‌ای تازه از زندگی کارآفرینان عصر جدید آشنا خواهید شد. فریس در کتاب هفته کاری ۴ ساعته به شما می‌آموزد که برای تبدیل شدن به ثروتمندی میلیونر و یا میلیاردر، نیازی به کار ۲۴ ساعته و طاقت‌فرسا ندارید. هوشمندی، ساماندهی و استفاده از منابع و ظرفیت‌ها نکاتی هستند که با آموزش آن‌ها در این کتاب خواهید توانست به موفقیت دست پیدا کنید. موفقیتی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان به‌وجود می‌آید. فریس در کتاب خود تمام کلیشه‌هایی که از قدیم درباره کار و کارآفرینی وجودداشته است را می‌شکند و شما را با بعد جدیدی از سیستم کارآفرینی و ثروت‌سازی آشنا می‌کند.

درباره نویسنده خلاصه کتاب هفته کاری 4 ساعته

تیموتی فریس سرمایه‌گذار، کارآفرین، نویسنده و مروج سبک زندگی است. او در ۲۰ جولای ۱۹۷۷ در آمریکا متولد شد. فریس تحصیلات خود را در دانشگاه پرینستون در رشته مطالعات آسیای شرقی به پایان رساند و پس از فارغ‌التحصیلی در بخش فروش یک شرکت مشغول به کار شد. او در ۲۰۰۱ اولین کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرد. پس از آن شروع به سرمایه‌گذاری در شرکت‌های مختلف کرد. او کتاب خود تحت عنوان هفته کاری ۴ ساعته را در ۲۰۱۰ تدوین کرد. حالا فریس صاحب شرکتی چند میلیتی است و در بسیاری از شاخه‌های ورزشی به موفقیت رسیده است و علاوه‌براین، شش زبانه است.

نقد خلاصه کتاب هفته کاری 4 ساعته

کتاب هفته کاری ۴ ساعته رویکرد کاملا متفاوتی را نسبت به سایر کتاب‌های همرده خود درپیش گرفته است. تیموتی فریس در این اثر جسورانه سعی کرده است تمام کلیشه‌های مربوط به کار و کسب ثروت را بشکند و مفهومی جدید را درمیان خوانندگان پایه‌گذاری کند. او برخلاف بسیاری از همکاران خود معتقد است که نیازی نیست برای به دست آوردن ثروت ساعت‌های متمادی کار کنیم و اصطلاحا جان بکنیم! او سعی می‌کند نسخه‌های جدید توسعه‌ یافته‌ای از کار را ارائه کند که در آن صرفا با چندساعت کار در هفته می‌توان میلیاردها دلار ثروت کسب کرد. او این کتاب را براساس توصیه‌های عملی و نکته‌های علمی نوشته است و از این لحاظ می‌توان به توصیه‌های او کاملا اطمینان کرد. اگر به دنبال سبک زندگی متفاوتی هستید، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب هفته کاری 4 ساعته

کتاب هفته کاری ۴ ساعته، به بیش از ۴۰ زبان زده دنیا ترجمه شده است و توانسته بیش از ۲ میلیون نسخه در تمام دنیا بفروشد..

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب همه کارآفرینانی است که به‌دنبال دستیابی به ارزش افزوده بالا هستند و می‌خواهند با کمترین کار ممکن، به بیشترین بازدهی و بهره‌وری دست پیدا کنند. اگر ایده‌هایی در سر دارید و می‌خواهید آن را پرورش دهید و با آن کسب‌وکاری جدید راه بیندازید، بد نیست که قبل از هر کاری این کتاب را هم بخوانید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

زمان آن رسیده بود که این کتاب نوشته شود. این کتاب مانیفستی است که مدتهاست برای سبک زندگی موبایلی نیاز بود و تیم فریس سفیری ایده‌آل برای ابلاغ این مانیفست است. (جک کانفیلد) خیره‌کننده و شگفت‌انگیز. همه‌چیز اینجاست. از برون‌سپاری زندگی تا مستمری بازنشستگی! فرقی ندارد مستمری بگیر هستید یا مدیرعامل یک شرکت. این کتاب زندگی شما را تغییر خواهد داد. (فیل تون) هفته کاری ۴ ساعته روش جدیدی برای حل یک مسئله بسیار قدیمی است. چطور می‌توانیم زندگی کنیم و درعین حال از اینکه تمام زندگیمان درگیر کار شود جلوگیری کنیم. دنیای از گزینه‌های بی‌نهایت در انتظار کسانی است که این کتاب را می‌خوانند و از آن الهام می‌گیرند. (ماکیل ای گربر) با تشکر از تیم فریس، من در زندگی‌ام وقت بیشتری برای سفر، گذراندن وقت با خانواده و نوشتن کتاب دارم. این مسئله اتفاقی خیره‌کننده و بسیار مفید است. (ای حیکوبز. سردبیر نشریه اسکوایر) اگر می‌خواهید زندگی را با شرایطتان وفق دهید، این کتاب مخصوص شماست. (مایک میلز) خواندن این کتاب مانند اضافه کردن چند صفر در درآمدتان است. این کتاب سبک زندگی شما را به سطح جدیدی می‌رساند. آن را بخوانید و به او گوش دهید. (ماکیل دی کرلین مکنزی) تیم استاد است. من باید بدانم. من کتاب او را دنبال کردم و به ثروت رسیدم و آن را به مبارز رقابتی کارآفرینی تبدیل کردم. او فرض‌های متعارف را از هم جدا می‌کند تا اینکه راهی بهتر پیدا کنید. (دن پارتلند)

بخش هایی از متن کتاب

رقابت کمتری برای دستیابی به اهداف بزرگ وجود دارد.” “اینکه از خود بپرسید: چه کار باید بکنم یا اهداف من کدامند اشتباه است. شما باید این را از خود بپرسید که چه چیزی برای شما هیجان‌انگیز است.” “در نود درصد مواقع، برگزاری یک جلسه کاملا غیر ضروری است. شما می‎‌توانید با استفاده از یک ایمیل پیش‌نویس شده پاسخ سوالات را بدهید.” “شغلی که به آن مشغول هستید لزوما نشان‌دهنده توانایی‌های شما نیست.” اگر بتوانید یک سبک زندگی ایجاد کنید که پول به صورت خودکار وارد زندگی‌تان شود و نیازی به تلاش روزانه نباشد، در این صورت می‌توانید کارهایی را که دوست دارید انجام دهید. اگر با خودتان می‌گویید که این زندگی ایده‌آل همه است اما چطور می‌توان به آن رسید، به شما می‌گویم که برای برای اینکار نکات کلیدی وجود دارند که باید در آنها مهارت پیدا کنید که عبارتند از: معامله‌های جغرافیایی: باید بتوانید کسب‌وکارتان را در هر جایی اجرا کرده و گسترش دهید. برون سپاری: یاد یگیرید چگونه می‌توانید بخش زیادی از کارهای روزانه را برون سپاری کنید. تصمیم نگرفتن: اصول تصمیم نگرفتن را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. اگر واقعا به دنبال سبک زندگی ثروتمندان جدید هستید، به یک منبع درآمد ثابت نیاز دارید. رویکرد سنتی برای مقابله با این چالش این است که یک شغل خوب پیدا کنید که هزینه‌های شما را تامین کند، حتی اگر مجبور باشید ساعات زیادی در روز را کار کنید. در حالی که ثروتمندان جدید تلاش می‌کنند یک سیستم درآمدزیایی ایجاد کنند که به شکلی کاملا خودکار عمل کند و نیاز به دخالت روزانه‌شان نداشته باشد."

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف