• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب دورکاری

خلاصه کتاب دورکاری

نویسنده : جیسون فرید و دیوید هاینمیایر هانسون
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 5 )
خلاصه کتاب دورکاری
پخش دمو

خلاصه کتاب دورکاری

تکنولوژی‌های جدید ارتباطی که مخلوق مهم عصر ما حساب می‌شوند، تغییرات زیادی را در چهره ارتباطات به‌وجود آوردند. این تغییرات حتی شکل کسب‌وکارها و کارمندی را هم عوض کرده است و ما با پدیده جدیدی به نام دورکاری روبه‌رو شده‌ایم که مزایای زیادی برای شرکت‌ها و کارمندان دارد. حتما می‌دانید که لازمه موفقیت در کسب‌وکارهای جدید این است که بتوانید خودتان را با دگرگونی‌های جدید همگام کنید. حالا وقت آن رسیده است که نگاهی جدید به کسب‌وکار داشته باشید و راه و روشی نو در تجارت را در پیش بگیرید. جیسون فرید و دیوید

پاندمی کرونا بسیاری از کسب‌وکارها را نابود کرد؛ به‌جز آن‌هایی که توانستند خودشان را با دنیای جدید و واقعیت آن تطییق دهند. همه‌گیری اخیر به ما ثابت کرد که یکی از بهترین شکل‌های کار، دورکاری است. شکلی که محدودیتی در زمان و مکان ندارد و آزادی عمل زیادی به شما خواهد بخشید.

شناسنامه خلاصه کتاب دورکاری

عنوان کتاب: دورکاری عنوان کتاب به زبان اصلی: Remote نویسنده: جیسون فرید و دیوید هاینمایر هانسون نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۲ از ۵ (Amazon)، ۳.۸ از ۵ (Good reads)، ۴.۳ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب دورکاری

شما در این کتاب با روش جدید کار کردن در عصر مدرن که همان دورکاری است آشنا خواهید شد. نویسندگان کتاب دورکاری به مدیران و صاحبان کسب‌وکار، دیدگاه خوبی نسبت به کارمندان ریموت می‌دهد و ترس آن‌ها را نسبت به مسئله کار کردن از راه دور از بین خواهد برد. دیوید هانسون و جیسون فرید در این اثر خود با خوانندگان از مزایای بی‌شمار دورکاری حرف می‌زنند و به آن‌ها می‌آموزند که چرا باید در دوره جدید و عصر دیجیتال جدا به دورکاری فکر کرد و آن را به‌عنوان گزینه‌ای مهم درنظر داشت. شما همچنین در این کتاب با عوامل موفقیت در دورکاری و همچنین نکاتی که باید برای کار از راه دور درنظر داشته باشید آشنا می‌شوید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب دورکاری

جیسون فرید هم‌موسس و مدیرعامل شرکت ۳۷سیگنال است که در حوزه بهره‌وری فعالیت دارد. این شرکت ابزارهای مشارکت در کار مختلفی مانند بیس‌کمپ، هایرایز، بکپک، کمپ‌فایر و رایتبرد را گسترش داده است. دیوید هاینمایر هانسون برنامه‌نویس دانمارکی است که همراه با جیسون فرید در توسعه ابزار بیس‌کمپ مشارکت داشته است. او همچنین همراه با دیو توماس، کتاب معروف توسعه وب اجایل را نوشته است. او در دنیای رالی و اتومبیلرانی هم مشهور است و سابقه چندین قهرمانی را در کارنامه خود دارد.

نقد خلاصه کتاب دورکاری

کتاب دورکاری درواقع راهنمایی کلاسیک برای آموزش کار در خانه است و به خواننده نشان می‌دهد که چرا باید در دنیای جدید از دفتر مجازی برای مدیریت کسب‌وکار، یا کار کردن به‌صورت کل، استفاده کنیم. این کتاب به‌سادگی توضیح می‌دهد که تا چه اندازه کار کردن در خانه گزینه‌ای منطقی و معقول است و به شما کمک می‌کند که با استفاده از دورکاری بهره‌وری خود را افزایش دهید . این کتاب دید مناسبی از شکل جدید فعالیت حرفه‌ای به شما خواهد بخشید و کمک می‌کند تا خودتان را با اقتضائات جدید دنیای کار هماهنگ کنید. به‌این ترتیب خواهید توانست در هر کا و با هر شرایطی، درآمد داشته باشید و هیچ‌چیزی مانع فعالیت شما نشود. نویسندگان کتاب دورکاری نکات بسیار مهمی را درمورد مسائل مربوط به دورکاری به شما ارائه می‌کنند و راهکارهایی ارائه می‌دهند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها تجربه خوبی از کار از راه دور داشته باشید.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب دورکاری

کتاب دورکاری به دلیل مطرح کردن دیدگاهی تازه درباره کسب‌وکار به‌سرعت مورد توجه قرار گرفت و طولی نکشید که به صدر کتاب‌های پرفروش آمازون در شاخه مدیریت کسب‌وکار راه پیدا کرد. این کتاب به بسیاری از زبان‌های زنده دنیا ترجمه شده است و بسیاری از منتقدین از ای کتاب به‌عنوان یکی از بهترین کتاب‌های همرده خود یاد می‌کنند.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

همه کسانی که دوست دارند کار از خانه را تجربه کنند نیاز پیدا خواهند کرد که این کتاب را بخوانند. همچنین زنانی که به تازگی مادر شده‌اند و بیرون ماندن از خانه به مدت طولانی برایشان سخت است، می‌توانند با خواندن این کتاب شکل کار کردنشان را تغییر دهند و بهره‌وری بیشتری داشته باشند. مدیران کسب‌وکارها و همه کسانی که به هردلیلی ترجیح می‌دهند بخشی از کار به‌صورت برون‌سپاری یا دورکاری پیش برود، از دیگر مخاطبان این کتاب هستند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

نویسندگان مزایا و معایب دورکاری را مرور میکنند، ایده‌هایی را برای افزایش کارایی و ابزارهایی برای بهینه‌سازی تولید و ایجاد روحیه همکاری پیشنهاد می‌کنند. این کتاب پر از ایده‌هایی مفیدی است که ارزش بررسی کردن دارد. (نشریه موفقیت) کتاب دورکاری استدلال‌های قدرتمندی ارائه می‌دهد. این کتاب چشمی باز برای بهره بردن از مزایایی بی‌پایان است که با کار کردن از راه دور میسر خواهد شد. یک سرمایه‌گذاری ارزشمند در وقت و هزینه. (تک وایبز) دورکاری کتابی است که رهبران مشاغل قرن ۲۱ منتظر آن بوده‌اند. پرونده‌ای شگفت‌انگیز، قابل خواندن و مهم برای کار دور از محل کار. اگر شیفته کار از راه دور هستید اما درباره آن شک دارید، این کتاب همان چیزی است که به شما یقین می‌دهد. (سوزان کین) آنچه در دورکاری خواهید یافت توصیه‌ای عمیق از مردانی است که در عرصه نیروی کار مجازی موفق شده‌اند. این کتاب مانیفستی برای دور اناختن عادت‌های سازمانی مکان و زمان به نفع بهترین روش‌های کار مجازی است. اگر سازمان شما به برون‌سپاری علاقه دارد، ضروری است که این کتاب را بخوانید. (دیوید آلن)

بخش هایی از متن کتاب

غریزه طبیعی یک مدیر این است که نگران بهره‌وری پایین کارمندانش باشد، اما تهدید واقعی این است که احتمالا کارهای زیادی انجام خواهد شد و از آنجا که مدیر درست روبه‌روی کارمند خود نشسته است، نمی‌تواند به چشمانش نگاه کند و فرسودگی را در آن ببیند. حتی جابه‌جایی‌های کوتاه هم می‌توانند به احساس خوشبختی شما لطمه بزنند. طبق تحقیقات رفت و آمد با افزایش خطر چاقی، بی‌خوابی، استرس، درد در ناحیه گردن و کمر، فشار خون بالا و سایر بیماری‌های مرتبط به استرس مانند حملات قلبی و افسردگی و حتی طلاق همراه است. اما بگذارید بگوییم که ما شواهدی قاطع مبنی بر اینکه رفت‌وآمد بدن به درد بدن نمی‌خورد را نادیده می‌گیریم. بیایید وانمود کنیم که این کار برای محیط زیست هم بد نیست.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف