• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده

خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده

نویسنده : برایان تریسی
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 61 )
خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده
پخش دمو

خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده

همه ما روزهایی را تجربه کرده‌ایم که علی‌رغم وظایف سنگینی که به دوشمان است، حوصله انجام هیچ کاری را نداریم و تا لحظه آخر تحویل کار، کاری برای پیشبرد پروژه انجام نمی‌دهیم. شب‌های امتحان، شب‌های تحویل پروژه، آخر ماه، ددلاین کارها و مقالات و... چندبار با فکر به این کلمات استرس گرفته‌اید و درعین حال نتوانسته‌اید کاری انجام دهید تا از بار استرستان کم شود؟ موضوع کلیدی کتاب قورباغه ات را قورت بده همین است. اینکه چطور بتوانیم به چنین لحظاتی غلبه کنیم و به سرعت کارمان را پیش ببریم تا دقیقه نودی نباشیم.

«در تمام دوره کاری‌ام یک حقیقت را فهمیدم: کلید موفقیت، کامیابی، احترام، جایگاه و شادی در زندگی، توانایی تمرکز بر مهم‎ترین کار، انجام درست آن و به اتمام رساندن آن است. این بینش کلیدی، روح و قلب این کتاب است.» آیا تابحال به اهمیت تمرکز و اولویت‌بندی کارها در موفقیت فکر کرده‌اید؟ برایان تریسی در کتاب قورباغه ات را قورت بده با شما از این کلید موفقیت حرف می‌زند.

شناسنامه خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده

عنوان کتاب: قورباغه ات را قورت بده عنوان کتاب به زبان اصلی: Eat That Frog!: ۲۱ Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time نویسنده: برایان تریسی نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۶ از ۵ (Amazon)، ۳.۹ از ۵ (Good reads)

اهداف خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده

برایان تریسی در کتاب قورباغه ات را قورت بده شما را با مدل جدیدی از مدیریت زمان و تکنیک‌های تمرکز آشنا خواهد کرد. شما در این کتاب می‌آموزید که چطور زمانتان را مدیریت کنید و با اولویت‌بندی کارهای مهم به‌سادگی از پس انجامشان بربیایید. این کتاب راهنمایی عملی برای پیشگیری از تنبلی و به تعویق انداختن کارها به دقیقه آخر موعد انجام آن‌ها است. این کتاب به شما نشان خواهد که چطور مسیر حرفه‌ای و کاری خود را با سرعت جلو ببرید و از زمانتان به بهترین شکل ممکن استقاده کنید. این کتاب به جرات بهترین راهنمای عملی برای مدیریت زمان محسوب می‌شود و به شما کمک می‌کند که به سادگی به موفقیت برسید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده

بعید است کسی طرفدار کتاب‌های موفقیت و توسعه فردی باشد اما برایان تریسی را نشناسد. این نویسنده انگیزشی و سخنران موفق کانادایی تاکنون چندین جلد کتاب در حوزه موفقیت، توسعه فردی و مدیریت به چاپ رسانده‌ است که همگی آن‌ها شهرتی جهانی دارند و در سرتاسر دنیا خوانده می‌شوند. علت اصلی شهرت تریسی در ارائه راهکارهای ساده، کاربردی و درعین‌حال جذاب است. او با ادبیات خاص خود توانسته است زندگی بسیاری از خوانندگان خود را متحول کند و به همین دلیل محبوبیت زیادی میان طرفداران دارد. قورباغه‌ات را ببوس، پدر پولدار پدر بی‌پول، فکرت را تغییر بده تا زندگیات تغییر کند، ۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته و.. از آثار این نویسنده کانادایی هستند.

نقد خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده

کتاب قورباغه‌ات را ببوس به شهرتی جهانی دست یافته است. علت این مسئله ساده است: لحن ساده و ادبیات روان نویسنده در ارائه راهکارهای بسیار عملی و کاربردی برای حل مشکلی رایج. او در این کتاب به سادگی از مهم‌ترین مفهوم موفقیت حرف می‌زند. تریسی در قورباغه ات را قورت بده از کارهای سخت و نشدنی تحت عنوان قورباغه یاد می‌کند. به نظر او بهترین کار در مواجه با وظایف سنگین‌تر این است که از همه زودتر سراغشان برویم. این راهکار بسیار ساده است اما درنهایت تعجب واقعا جواب می‌دهد. تریسی به همین سادگی مشکلات را دانه‌دانه حل می‌کند و همین مسئله او و کتاب‌هایش را به محبوبیتی باورنکردنی رسانده است.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب قورباغه ات را قورت بده

کتاب هرگز سازش نکن، توانسته است رتبه یک فروش در وبسایت آمازون را به دست بیاورد. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های مربوط به موفقیت و توسعه کسب‌وکار است. علاوه‌بر این، این اثر وس به یکی از بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز تبدیل شده و به زعم متخصصین از بهترین کتاب‌های منتشر شده در حوزه مدیریت در سال ۲۰۱۶ است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب هرکسی است که از کمبود وقت می‌نالد. اگر دوست دارید روزتان به جای ۲۴ ساعت، ۳۰ ساعته بود، اگر فکر می‌کنید برای انجام هیچ کاری حوصله ندارید یا همیشه وقت کم می‌آورید و کارهایتان را دقیقه آخر به سرانجام می‌رسانید به‌صورت جدی به خواندن این کتاب نیاز پیدا خواهید کرد.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

مراقب باشید! این کتاب تاثیر عمیقی روی شیوه‌های کارتان و نتایج آن خواهد داشت. این کتاب شیوه‌های کاری شما را به چالش می‌کشد و نظم و انضباط شخصی لازم را برای موفقیت به شما می‌آموزد. (مرکز تجارت میکرو) اگر فکر می‌کنید تعلل در زندگی شما مشکلی همیشگی است، این کتاب را بخوانید. این کتاب مجموعه‌ای مختصر و ارزشمند از تاکتیک‌ها برای امتحان ارائه می‌کند. (The simple dollar) کتاب قورباغه ات را قورت بده کتاب مورد علاقه من در زمینه بهره‌وری است و من اغلب در ژانویه آن را بازخووانی می‌کنم تا چیزهایی که می‌خواهم در سال آینده دنبال کنم یادآوری کنم. هربار که کتاب را می‌خوانم تکه‌های طلایی بهره‌وری جدیدی پیدا می‌کنم. (لیز گوستر) همه قورباغه دارند و خوردن آن بهترین کاری است که می‌توان برای جلوگیری از به تاخیر انداختن کار انجام داد. در هر فصل این کتاب ایده، نکته و تکنیک جدیدی ارائه می‌شود که به شما کمک می‌کند بر تنبلی درونی غلبه کنید و شما را به به‌جای کلوپ شبانه روی کاناپه نگه دارید. (نشریه Peanut)

بخش هایی از متن کتاب

«برای هر کار و هر فعالیتی یک سیستم فشار برای خود درست کنید. درجه فشار بر خود را بالا ببرید و شانه از زیر فشار خالی نکنید. وقتی مهلت برای خود مقرر کردید بدان پایبند باشید و حتی سعی کنید زود‌تر از موعد مقرر کار را تمام کنید» «هر فرد بزرگی که بزرگ شده است و هر فرد موفقی که موفق شده است، به این علت است که تمام توانش را در یک کانال خاص متمرکز کرده است». «هیچ‌گاه برای کارهایی که باید انجام دهید وقت به اندازه کافی وجود ندارد. آدم به معنای دقیق کلمه تا خرخره‌اش را کار و وظایف شخصی، برنامه‌ها، انبوهی از مجلاتی که باید بخواند و کوت کوت کتاب گرفته که قرار است به محض اینکه فرصتی به چنگ آورد به سراغشان برود؛ اما واقعیت این است که هیچ‌گاه چنین فرصتی به چنگ نمی‌آید. این را هم از سر به در کنید که با کار بیشتر مشکلات برنامه‌ریزی زمانی خود را حل کنید. تنها به شرطی می‌توانید کنترل وقت و زندگی‌تان را به دست بگیرید که روش تفکر و برخوردتان با سیل بی‌پایان کارهای پیش‌روی روزمره‌تان را تغییر دهید». «یکی از قدرتمندترین واژه‌های مدیریت زمان، واژه «نه» است. کلمه «نه» را مودبانه بگویید. آن را آن‌قدر شفاف بیان کنید که هیچ‌گونه ابهامی وجود نداشته باشد. کلمه «نه» را به عنوان بخش عادی واژه‌نامه مدیریت زمان بدانید. به هر کاری که ارزش گذاشتن وقت و زندگی‌تان را ندارد، «نه» بگویید. این کلمه را زود و همیشه بگویید. کلمه «نه» را با فروتنی ولی با صراحت بیان کنید تا از هرگونه توافق شما با چیزی که مخالف نظرتان است جلوگیری شود». «تنها عامل مشخص برای موفقیت آن است که خدمتی که ارائه می‌دهید بیشتر و بهتر از حد مورد انتظار از شما باشد، مهم نیست که کارتان چه باشد».

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف