• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید

خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید

نویسنده : تیهل رز-کریس وس
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 42 )
خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید
پخش دمو

خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید

زندگی روزمره ما سرتاسر پر از مذاکره، چانه‌زنی و ارتباط است. ما از صبح که خواب بیدار می‌شویم با ارافیان خود ارتباط برقرار می‌کنیم و با آن‌ها حرف می‌زنیم. ارتباط و مذاکره با دیگران، یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین مهارت و فنی است که می‌توانیم در زندگی خود یاد بگیریم. این مسئله همان موضوعی است که کریس وس، خواسته است در کتاب خود تحت عنوان هرگز سازش نکنید به خواننده آموزش بدهد. او در این کتاب درباره مهارت‌های مذاکره و علل تاثیرگذاری چانه‌زنی با خواننده خود صحبت می‌کند. این کتاب در ده فصل تدوین شده است

اجازه دهید رازی را به شما بگویم: زندگی، یک مذاکره است. اکثر تعاملاتی که ما در محل کار و در خانه داریم، مذاکراتی هستند که در یک میل ساده خلاصه می شوند: «من می خواهم!» دوست دارید در مذاکراتی که در زندگی روزمره دارید موفق باشید؟ پس واجب است که کتاب هرگز سازش نکنید نوشته کریس وس را بخوانید. این کتاب دید شما را نسبت به مکالمات و مذاکرات روزمره عوض خواهد کرد و شمارا به مذاکره کننده قهاری تبدیل می‌کند.

شناسنامه خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید

عنوان کتاب: هرگز سازش نکنید عنوان کتاب به زبان اصلی: Never Split the Difference: Negotiating As If Your Life Depended On It نویسنده: کریس وس نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۸ از ۵ (Amazon)، ۴.۴ از ۵ (Good reads)، ۴.۸ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید

شما در این کتاب خواهید آموخت که در چانه‌زنی‌های زندگی روزمره موفق‌تر عمل کنید و شرایطتان را به شرایط مطلوب‌تری تبدیل کنید. این کتاب به شما مهارت‌هایی می‌آموزد که با استفاده از آن‌ها خواهید توانست اوضاع خود را بهبود ببخشید و درخواست‌هایتان را به کرسی بنشانید. اگر تمام زندگی را مجموعه‌ای از چانه‌زنی برای رسیدن به اهداف بدانیم، این کتاب به شما کلیدی خواهد دا که با استفاده از آن بتوانید درهای بسته را به روی شرایط بهتر باز کنید. افزایش حقوق، خرید کالا با قیمت پایین‌تر، به‌دست آوردن آنچه دوست دارید با شرایط ساده‌تر، دریافت خدمات بهتر و... همه و همه از مزایای تسلط بر اصول و فنون مذاکره هستند که این کتاب در اختیار شما قرار خواهد داد.

درباره نویسنده خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید

کریس وس یکی از برجسته‌ترین اساتید فن مذاکره در دنیا است. او فوق لیسانس مدیریت عمومی خود را از دانشگاه جان اف کندی دریافت کرد. وس افسر بازنشسته سازمان FBI است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید مهارت وس در مذاکره و بازجویی آنقدر زیاد بود که سخت‌ترین و پیچیده‌ترین پرونده‌ها را به او می‌سپردند. او هم‌اکنون مالک شرکت بلک سوان است و در دو دانشگاه جرج تاون و کالیفرنیای جنوبی تدریس می‌کند.

نقد خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید

کتاب هرگز سازش نکن در کنار مطرح کردن مفاهیم پیچیده مذاکره و فنون گفتگو، بسیار ساده و روان نوشته شده است. این کتاب آنقدر خوش‌خوان و کاربردی است که هر خواننده با هرسطح از آگاهی و توان می‌تواند از آن استفاده کند. روش او در نوشتن کتاب درست مانند دیگر نویسندگان موفق کتاب‌های تجارت و روانشناسی، استفاده از مثال‌های ملموس و روایت داستان‌های مرتبط با مفاهیم هر فصل است. او سعی کرده است تا حد امکان از آموزش‌های کاربردی با خواننده صحبت کند و در نهایت به او کمک کند تا زندگی خود را با فنون مذاکره و گفتگو به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب هرگز سازش نکنید

کتاب هرگز سازش نکن، توانسته است رتبه یک فروش در وبسایت آمازون را به دست بیاورد. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های مربوط به موفقیت و توسعه کسب‌وکار است. علاوه‌بر این، این اثر وس به یکی از بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز تبدیل شده و به زعم متخصصین از بهترین کتاب‌های منتشر شده در حوزه مدیریت در سال ۲۰۱۶ است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب هرکسی است که دوست دارد زندگی خود را با مهارت مذاکره بهبود ببخشد. کتاب هرگز سازش نکن به شما کمک می‌کند تا با بهترین شیوه ممکن به خواسته‌هایتان برسید و به سادگی در زندگی روزمره خود به شرایط ایده‌آلتان نزدیک‌تر شوید. این اثر ارزشمند در همه شئون زندگی به کار شما خواهد آمد و بدون توجه به اینکه در چه سمتی هستید و چه کاری دارید، به شما کمک می‌کند تا زندگی بهتری داشته باشید. پس اگر به دنبال تغییر شرایط هستید و دوست دارید وضعیت خود را ارتقا بدهید، حتما این کتاب را مطالعه کنید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

جذاب، صمیمی و پر از منابع مفید. این کتاب رویکردی جذاب برای آموزش مذاکرات تجاری و شخصی اتخاذ کرده است. (هفته‌نامه ناشران) وقتی صحبت از مذاکره می‌شود، کسی نمی‌تواند با کریس وس برابری کند. فرقی ندارد در زندگی شخصی یا شغل باشد، تکنیک‌هایی که او در کتاب آموزش می‌دهد موثر و مفید خواهد بود و به کار خواهد آمد. (جو ناوارو، نماینده ویژه FBI و نوینسده کتاب پرفروش آنچه بدن می‌گوید.) این اثر می‌تواند هوش هیجانی شما را یک مرحله به سمت جلو پیش ببرد. (وبسایت Barnes & noble) این کتاب دست بالاتر را در هر چانه‌زنی به شما خواهد بخشید. (Good reads)

بخش هایی از متن کتاب

هر بینش روانی و اطلاعات جدیدی که فاش می‌شود، مذاکره را یک گام به جلو می‌برد و اجازه می‌دهد تا یکی از فرضیه‌های محتمل را به خاطر دیگری کنار بگذارید. شما باید با طرز فکرِ کشف، در این فرآیند درگیر شوید. هدف اصلی شما باید این باشد که تا جایی که امکان دارد اطلاعات را استخراج و نظاره کنید. و این یکی از دلایلی است که باعث می‌شود افراد بسیار باهوش اغلب در مذاکرات مشکل داشته باشند. آن‌ها بسیار باهوش هستند و فکر می‌کنند که چیز جدیدی برای کشف کردن وجود ندارد، چرا که آن‌ها به همه‌چیز واقفند. مذاکره دارای دو نقش متمایز در زندگی و کسب و کار است: جمع آوری اطلاعات و تأثیر بر رفتار، که شامل هرگونه تعاملی می شود که یکی از طرفین چیزی از دیگری می خواهد. کار، امور مالی، شهرت، زندگی عاشقانه، حتی سرنوشت بچه های شما؛ گاهی تمام این ها منوط به توانایی شما در مذاکره است. همانطور که در اینجا فرا خواهید گرفت، مذاکره چیزی جز ارتباط با نتایج نیست. خواسته های شما تماما به به دست آوردن چیزی که از دیگران می خواهید، مربوط می شود. در همه ی روابط، مناغشه بین دو طرف اجتناب ناپذیر است؛ بنابراین مفید و حتی حیاتی است که بدانید چگونه بدون تحمل هرگونه آسیبی، برای به دست آوردن آن چه که می خواهید، وارد این مناقشه شوید.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف