• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

نویسنده : ناپلئون هیل
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 115 )
خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کم پیش می‌آید که کتابی در حوزه توسعه فردی و خودیاری به رکورد بی‌نظیر ۱۵ میلیون نسخه فروش دست پیدا کند. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، نوشته ناپلئون هیل، یکی از آن کتاب‌هاست و شما شانس این را داشته‌اید که با این اثر ارزشمند آشنا شوید. ناپلئون هیل، نویسنده این کتاب یکی از مربیان معروف موفقیت در دنیا محسوب می‌شود که با بسیاری از شرکت‌های بزرگ همکاری داشته است. او در این کتاب از تجربیات خود که با ملاقات با شخصیت‌های معروفی مانند بیل گیتس، آرنولد شوارزنگر، مایکل جردن و... داشته است، با خوانندگان حرف م

با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، در سیزده قدم کاربردی و استراتژیک به موفقیت و پیشرفت نزدیک شوید.

شناسنامه خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

عنوان کتاب: بیندیشید و ثروتمند شوید عنوان کتاب به زبان اصلی: Think and Grow Rich نویسنده: ناپلئون هیل نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۳ از ۵ (Amazon)، ۴.۲ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، با شما از اصولی مطمئن، کم‌هزینه و البته کوتاه در رسیدن به موفقیت صحبت می‌کند. او در این کتاب گام‌هایی علمی و عملی به خواننده ارائه می‌کند که درواقع کوتاه‌ترین مسیر برای رسیدن به موفقیت محسوب می‌شوند. در این کتاب می‌آموزید که چطور افراد مشهور و ثروتمند توانسته‌اند به موفقیت دست پیدا کنند و سبک زندگی آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. فلسفه‌ای که در این کتاب ارائه می‌شود به شما کمک می‌کند که درعین حفظ آرامش به ثروت، موفقیت و خوشبختی دست پیدا کنید. بهبود روابط شخصی و بالا بردن استانداردهای عاطفی از دیگر آموزه‌های این کتاب هستند.

درباره نویسنده خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل در دهکده وایز در ویرجینیا متولد شد. او نوشتن را از سیزده و کار در روزنامه محلی مونتین ریپورتر شروع کرد و طولی نکشید که به یکی از محبوب‌ترین نویسندگان آمریکا تبدیل شد. او در آثار خود روی دستاوردهای فردی و انگیزه‌های مدرن متمرکز شده است. کتاب بینیدیشد و ثروتمند شوید، یکی از معروف‌ترین آثار این نویسنده، یکی از پرفروش‌ترین آثار دنیا است. هیل، موسس یک موسسه آموزشی غیرانتفاعی است که به تربیت مدیران و تدریس فلسفه رهبری، مهارت‌های خودانگیزشی و دستاوردهای شخصی اشتغال دارد.

نقد خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

یکی از اهداف مهم کتاب‌های توسعه فردی و خود مدیریتی این است که خوانندگان خود را به آرامش، موفقیت و درنهایت احساس خوشبختی برسانند. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل یکی از این کتاب‌ها است که به‌خوبی می‌تواند این رسالت خود را به انجام برساند. این کتاب، برخلاف نام خود، صرفا هدف ثروتمند شدن را به خواننده نمی‌آموزد، بلکه به خواننده خود کمک می‌کند که با استفاده از اصولی انکارناپذیر و کاربردی به جایی در زندگی برسند که نتیجه آن چیزی جز احساس سعادت و خوشبختی نیست. هیل در این کتاب سعی کرده است که در درجه اول، نگرش خواننده خود را نسبت به زندگی، موفقیت و روابط شخصی عوض کند و فلسفه‌ای ارائه می‌دهد که افراد را آماده دریافت همه موهبت‌ها و داده‌های دنیوی خواهد کرد. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، علاوه‌بر جلب توجه شما به محیط پیرامونیتان، شما را به سفری درونی می‌برد که خودتان را کاوش و علل ناکامی‌ها و شکست‌هایتان را آنالیز کنید. به این ترتیب تمام موانع را بعد از شناسایی کنار می‌زنید و آنگاه اجازه خواهید داد که نور به زندگی شما بتابد. چیزی که در نهایت منجر به دریافت همه آنچه در زندگی می‌خواهید خواهد شد. این کتاب الهام‌بخش بسیاری از خوانندگان در سرتاسر جهان بوده است و توانسته به آن‌ها کمک کند تا از فقر به سمت ثروت و از ناکامی به سمت موفقیت حرکت کنند. اگر دوست دارید جزو این دسته از افراد باشید، این فرصت برایتان فراهم شده است؛ از آن استفاده کنید!

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، بیش از پانزده میلیون نسخه در سرتاسر جهان به فروش رسانده است. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های توسعه فردی در تمام تاریخ محسوب می‌شود و در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های هفتاد سال اخیر بیزنس ویک، در رده هفتم قرار گرفته است. همچنین این کتاب در لیست کتاب‌های ضروری برای مطالعه جان ماکسول، نویسنده معروف کتاب‌های مدیریت، هم قرار دارد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

فرقی ندارد در چه جایگاهی قرار دارید و چه اهدافی را در سرتان می‌پرورانید. این کتاب به شما اصولی خواهد آموخت که درنهایت به رشد شخصی شما و موفقیت‌های مالیتان ختم خواهد شد. خواندن این کتاب را به همه افراد بلندپروازی که آرزوهای بزرگ در سر می‌پرورانند، پیشنهاد می‌کنیم.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

در طول بیست‌وپنج سال گذشته من بیش از آنچه شایسته هر فردی است خوشبخت بوده‌ام، اما من می‌لرزم و فکر می‌کنم که امروز کجا خواهم بود، یا ار در معرض فلسفه ناپلئون هییل نبودم، چه کار می‌کردم. این کتاب زندگی مرا تغییر داد. (اوگ ماندینو) طی همکار ده ساله ما، من رمز گمشده موفقیت جهانی تمام دنیا را آموختم. اصل ذهن حرفه‌ای که بیان می‌کند چندنفر در هماهنگی کامل برای رسیدن به هدفی مشترک با هم کار می‌کنند... فلسفه ناپلئون هیل هرآنچه هرگز نیاموخته‌اید را به شما می‌آموزد. (کلمانت استون) من هر موفقیتی که به دست آورده‌ام را مدیون سیزده اصل اساسی ناپلئون هیل هستم. اعتقاد دارم که یکی از اولین دانشجویان هیل بودن، یکی از افتخارات من است. (دبلیو ام. ریگلی)

بخش هایی از متن کتاب

هر انسان به خاطر افکار حاکمی که اجازه می‌دهد ذهنش را اشغال کنند همان کسی است که واقعاً هست. افکاری که انسان عمداً در ذهنش می‌گذارد و تشویقشان می‌کند و احساسات دیگری را با آن ادغام می‌کند، نیروهای انگیزه‌بخشی می‌سازند؛ نیروهایی که هر حرکت، عمل و کردار او را کنترل و هدایت می‌کنند. اکنون توصیفی از یک حقیقت قابل توجه به ذهن می‌رسد و آن اینکه افکاری که با هر یک از احساسات و عواطف ادغام می‌شود نیروی «مغناطیسی» می‌سازند که افکار مشابه یا مربوط دیگری را از ارتعاشات فضا جذب می‌کنند. بنابراین، ممکن است یک فکر «مغناطیسی شده» با احساس، با بذری مقایسه شود که وقتی در خاک حاصلخیز کاشته می‌شود، جوانه می‌زند و رشد می‌کند و بارها و بارها تکثیر می‌شود؛ اینگونه یک بذر کوچک اصلی به میلیون‌ها بذر بی‌شمار از همان نوع تبدیل شود. فضا یک توده کیهانی بزرگ از نیروهای دائمی ارتعاش است که از دو ارتعاش ساخته ‌شده است؛ مخرب و سازنده. فضا همیشه ناقل ارتعاشات ترس، فقر، بیماری، شکست، مصیبت و ارتعاشات کامیابی، سلامتی، موفقیت و شادی است. همان ‌طور که مطمئناً ناقل صدها صدای تنظیم موسیقی و صدها صدای انسان است که از این طریق شناسایی می‌شوند. همیشه ذهن انسان از منبع بزرگ فضا ارتعاشاتی را جذب می‌کند که با ارتعاش حاکم بر خود ذهن هماهنگ و سازگار هستند. هر فکر، نظر، طرح یا هدفی که فرد در ذهنش نگه می‌دارد، گروهی از «وابسته‌هایش» را از ارتعاشات فضا جذب می‌کند؛ سپس این وابسته‌ها را به قدرت خودش اضافه می‌کند و بزرگ می‌شود تا حاکمی انگیزه‌بخش شود و بر ذهن فردی که در آن جای گرفته غلبه یابد.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف