• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید

خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید

نویسنده : گری واینرچوک
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 30 )
خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید
پخش دمو

خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید

اگر تجربه کار کردن با کسب‌وکارها را داشته باشید، می‌دانید که یکی از بزرگترین موانع توسعه کسب‌وکارها، عدم هماهنگی و مطابقت آن‌ها با تغییرات بزرگ و گسترده دنیای فناوری بوده است. گری وینر چاک یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز، با همین دغدغه کتاب چگونه می‌توانید یک کارآفرین نمونه باشید را نوشته است. او تلاش کرده که به خوانندگان خود بیاموزد چطور در دنیای مدرن که تغییرات سیر نجومی درپیش گرفته‌اند، به پیشرفت و توسعه برسند. به این منظور، وینرچاک از تجربیات برندهای نام‌آشنا و افراد موفق در حوزه

کتابی که به شما راه تحقق رویاها و تبدیل کردن کسب‌وکارتان به برندی موفق را نشان خواهد داد.

شناسنامه خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید

عنوان کتاب: گری وینر چاک عنوان کتاب به زبان اصلی: Crushing It!: How Great Entrepreneurs Build Their Business and Influence—and How You Can, Too نویسنده: گری وینر چارک نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۷ از ۵ (Amazon)، ۴ از ۵ (Good reads)، ۴.۷ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید

کتاب چگونه می‌توانید یک کارآفرین نمونه باشید، از تجربیات کارآفرینان برتر و اینفلوئنسرهای نام آشنای جهان با شما حرف می‌زند. این کتاب به شما می‌آموزد که چطور کسب‌وکارتان را با تغییرات سازگار کنید تا بتوانید همراه با موج تغییر به توسعه برسید. این کتاب از راز توسعه شرکت‌ها و برندهای بزرگ حرف می‌زند تا منبع الهامی برای خوانندگان جویای نام باشد. در این اثر گری وینر چاک با تمام پلتفرم‌های اجتماعی دنیا آشنا خواهید شد تا بفهمید که چطور می‌توانید کسب‌وکارتان را در این پلتفرم‌ها توسعه دهید. هرآنچه برای پیشرفت در دنیای دیجیتال نیاز دارید، در این کتاب برای شما مهیا شده است.

درباره نویسنده خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید

گری وینرچاک کارآفرین و سرمایه‌گذار بلاروس-آمریکایی، در ۱۴ نوامبر ۱۹۷۵ در بلاروس متولد شد. او پس از اخراج از دانشگاه مدیریت کسب‌وکار خانوادگیشان را به دست گرفت و توانست در عرض کمتر از ۵ سال، ارزش آن را از ۳ میلیون دلار به ۶۰ میلیون دلار برساند. وینرچاک هم‌اکنون مالک وینرمدیا، یکی از برجسته‌ترین آژانس‌های تبلیغات دیجیتال دنیا است. او در شرکت‌هایی مانند فیسبوک، توییتر، تامبلر، اوبر و بیر باکس سرمایه‌گذاری کرده‌ است و نهایتا صندوقی مستقل به ارزش ۲۵ میلیون دلار برای سرمایه‌گذاری در مشاغل مختلف را تاسیس کرد. وینرچاک در حوزه شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی این شبکه‌ها فعال است و پادکست‌ و برنامه‌های موفقی هم در این حوزه ساخته است. او در لیست‌های نشریات فورچن، کرین و نیویورک تایمز هم به عنوان چهره‌ای شاخص نمایه شده است.

نقد خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید

دیدگاه وینر چاک در کتاب چگونه می‌توانید یک کارآفرین نمونه باشید منحصربه‌فرد و استثنائی است. او در این کتاب ادعا می‌کند که برندهای موفق یک خصوصیت مشترک و البته حیاتی دارند: همه برندهای خوشنام، پرترجک هستند و سکوت نمی‌کنند. او توضیح می‌دهد که امروزه چه تغییرات وسیعی در سطح شبکه‌های اجتماعی و تعاملات دنیای مجازی به‌وجود آمده‌اند و این تغییرات تا چه اندازه بر شکل و شمایل کسب‌ئکارها و نوع فعالیت برندها تاثیر گذاشته‌اند. او در این کتاب داستان‌هایی الهام‌بخش از کارآفرینان موفق به‌اشتراک می‌گذارد که توانسته‌اند با پیروی از اصول همین کتاب به موفقیت برسند. او سعی کرده است که درک مخاطب خود را از پلتفرم‌های اجتماعی به سطح بالاتری برساند و این کار به خوانندگان کمک خواهد کرد که از ظرفیت این رسانه‌ها برای بهبود اوضاع خود استفاده کند.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب چگونه می توانید یک کارآفرین نمونه باشید

کتاب چگونه می‌توانید یک کارآفرین نمونه باشید توانسته است در رتبه نهم فروش کتاب‌های تجارت الکترونیک وبسایت آمازون قرار بگیرد. این کتاب با استقبال منتقدان و مخاطبان روبه‌رو شد و جایگاه خوبی را در میان کتاب‌های کسب‌وکار پیدا کرد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

معمولا کارآفرینان و کسانی که می‌خواهند کسب‌وکار خودشان را راه بیندازند، در ابتدای راه اعتماد به‌نفس کافی را برای شروع کسب‌وکارشان ندارند و از شکست می‌ترسند. آموزه‌های این کتاب به آن‌ها کمک خواهد کرد که قوانین را بهتر بشناسند و با علم و اعتماد به‌نفس کافی قدم در مسیر رشد و توسعه کسب‌وکارشان بگذارند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

گری کارآفرینی ماهر است و موهبت قدرتمندی در برقرای ارتباط در خود دارد که تمام عواملی که می‌توانند موفقیت را از بین ببرند، قطع می‌کند. ما از یک فلسفه تجاری مشترک استفاده می‌کنیم و همین دلیل باعث شده است که به دوستان خوبی تبدیل شویم: میل به سخت کوشی و سپاسگزاری همیشگی. کتاب چگونه می‌توانید یک کارآفرین نمونه باشید برای همه افرادی که می‌خواهند در کار خود بهترین باشند، ضروری است. (دواین جانسون) نام وینرچاک با ایجاد انگیزه مترادف است. هیچ‌کس بهتر از او قدرت رسانه‌های اجتماعی را نمی‌فهمد چو هیچ یک از آنچه او تبلیغ می‌کند، نظریه نیست. نوشته‌های او درک حاص از تجربه عمیق وینر در تجارت و زندگی است.

بخش هایی از متن کتاب

با اشتیاقتان زندگی کنید. فکر می‌کنید معنای این گزاره چیست؟ این به آن معناست که وقتی هرروز صبح که برای کار بیدار می‌شوید، انرژی به شما پمپاژ می‌شود چون باید درباره چیزی صحبت یا کار کنید که بیشتر از همه به آن علاقه دارید. دراینصورت به امید تعطیلات زندگی نمی‌کنید، چون وقتی به کاری علاقه دارید، نیازی به استراحت در آن نخواهید داشت. کار کردن، بازی کردن و استراحت شما با هم یکی هستند و حتی به ساعات کاریتان هم توحه نخواهید کرد، چون اصلا برایتان کارایی ندارید. در این وضعیت در حال کسب درآمد هستید، چون هر کاری را که انجام می‌دهید به‌صورت رایگان انجام داده‌اید. تا زمانی که برای شخص دیگری کار می‌کنید هرگز کاملا مطابق با خواسته‌ها و اشتیاقتان زندگی نخواهید کرد. نترسیدن از اشتباه، همه چیز را برایم آسان می‌کند. نگران نبودن از آنچه مردم درباره شما فکر می‌کنند، برای انجام هر کاری آزادتان خواهد کرد و زمانی که هرکاری انجام دهید، امکان خواهید داشت که برنده شوید یا از باختتان درس بگیرید. این به ان معمناست که در هر صورت، برنده‌اید. حالا به من گوش کنید: بهتر است ده بار اشتباه کنید و سه بار راه را درست رفته باشید تا اینکه تنها سه بار تلاش کنید و هر سه بار درست انجام داده باشید. شما در حال گذراندن دوره‌ای هستید که قرار نیست در آن درامدی کسب کنید. قرار نیست که یک هفته، یک ماه یا یک سال باشد. ممکن است سال‌ها بگذرد و در آن مدت اگر کاری که درحال انجام آن هستید را دوست نداشته باشید، بیرون آمدن از آن بسیار سخت خواهد بود. عشقت را دنبال کن: این چیزی است که مردم وقتی می‌شنوند نمی‌فهمند. آن‌ها فکر می‌کنند که دارند چیزی مزخرف و غیرواقعی مثل تک‌شاخ یا رنگین کمان را می‌شنوند. اما واقعیت این است که این گزاره بسیار مهم است. چون اگر از کاری که انجام می‌دهید لذت نبرید، احتمال اینکه کارتان را وقتی بسیار سخت شد ترک کنید زیاد است.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف