• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید

خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید

نویسنده : هرب کوهن
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 35 )
خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید
پخش دمو

خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید

فرقی ندارد در چه جایگاهی هستید و چه کاری انجام می‌دهید. اگر دوست دارید به هرچه می‌خواهید برسید، به هنری مهم و تاثیرگذار نیاز خواهید داشت. هنر و فن مذاکره. مذاکره از آن دست مهارت‌هایی است که در هر زمینه به شما کمک خواهد کرد تا از طرف مقابلتان امتیازاتی بگیرید و به بهترین شکل ممکن به نتیجه برسید. هرب کوهن، یکی از برترین اساتید مذاکره در جهان، در کتاب پرفروش خود تحت عنوان شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید، به همین مسئله پرداخته است. او تلاش کرده است که به خواننده بیاموزد که چطور برای رسیدن به

به مهارت‌های مذاکره نیاز دارید؟ کتاب شما می‌توانید برای هرچیزی مذاکره کنید، نوشته هرب کوهن به شما کمک می‌کند در هر شرایطی بهترین مذاکره کننده باشید.

شناسنامه خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید

عنوان کتاب: شما می‌توانید برای هرچیزی مذاکره کنید عنوان کتاب به زبان اصلی: You Can Negotiate Anything: The Groundbreaking Original Guide to Negotiation نویسنده: هرب کوهن نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۴ از ۵ (Amazon)، ۳.۸ از ۵ (Good reads)، ۳.۹ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید

در یک جمله ساده و مستقیم، کتاب شما می توانید برای هرچیزی مذاکره کنید دایره‌المعارف و خودآموزی برای مذاکره در هر شرایط است. هرب کوهن نویسنده این کتاب معتقد است که هرچیزی در زندگی قابل مذاکره است. از ازدواج و روابط عاشقانه تا کار و سیاست و... او تلاش کرده است تا آنچه می‌داند را به خواننده خود بیاموزد تا بتوانند با فن مذاکره، به مقاصد خود برسند. کوهن در این کتاب به شما می‌آموزد که: گام‌های اساسی برای موفقیت چه هستند، چطور شیوه مذاکره با طرف مقابل را شناسایی و با آن برخورد کنید، تکنیک برد-برد چیست، چطور از زمان به نفع خودتان استفاده کنید، قدرت پشتکار، اقناع و نوع نگرش چیست، مذاکره تلفنی و سایر انواع مذاکره چه هستند و چطور می‌توان آن‌ها را با موفقیت پیش برد.

درباره نویسنده خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید

هرب کوهن، متخصص مذاکره آمریکایی است که در چانه‌زنی کسب‌وکار و مدیریت بحران فعالیت می‌کند. کوهن مدرک کارشناسی علوم سیاسی خود را از دانشگاه نیویورک دریافت کرد و برای ادامه تحصیلات وارد رشته حقوق شد. او در ۱۹۸۰ توسط نشریه پلی‌بوی، به‌عنوان بهترین مذاکره کننده دنیا لقب گرفت و شاید برایتان جالب باشد که بدانید کارتر، رئیس جمهور اسبق آمریکا در جریانمذاکره برای آزادی گروگان‌های سفارت این کشور در ایران از کوهن کمک خواست و با کمک او توانست به نتیجه برسد.

نقد خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید

کوهن، نویسنده کتاب عادت‌های اتمی، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز، از معروف‌ترین نویسندگانی هستند که تلاش کرده‌اند فنون و مهارت‌های شخصی برای توسعه فردی و پیشرفت را به خوانندگان بیاموزند. کوهن در کتاب شما می توانید برای هرچیزی مذاکره کنید تلاش کرده است تا به شما بیاموزد که چطور شهود خود را برای برقراری ارتباط و مذاکره موثرتر تقویت کنید و درنتیجه هربار پیروز شوید. روش‌های پیشگامانه‌ای که کوهن در این کتاب به خوانندگان می‌آموزد نتایج قابل‌توجهی را به همراه خواهند داشت که در نهایت شما را به پیروزی می‌رساند. کوهن بیش از پنج دهه در حوزه مذاکره فعالیت کرده است و همیشه تلاش کرده تا مذاکرات را با استراتژی برد-برد پیش ببرد. به همین دلیل در کتاب او، رویکرد اصلی رسیدن به شرایط مطلوب و ایده‌آل برد-برد است. کوهن در این کتاب به شما می‌آموزد که چطور در هر شرایطی به خواسته‌های خود برسید. او نشان می‌دهد که چطور می‌تان از سه متغیر مهم قدرت، زمان و اطلاعات برای دستیابی به شرایط برد در مذاکره استفاده کنید. فرقی ندارد در چه شرایطی هستید و با چه کسی یا کسانی سروکار دارید. کوهن در نهایت به شما نشان می‌هد که چرا هر برخورد در مذاکره اهمیت ویژه‌ای دارد. او در این کتاب ابزارها و مجموعه‌های مهارتی را در اختیارتان قرار می‌دهد که به شما در فرآیند چانه‌زنی قدرت خواهد بخشید. ابزارهایی که پشتوانه‌ای علمی و عملی دارند.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب شما می توانید برای هر چیزی مذاکره کنید

کتاب فوق توانسته است بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته باشد و نه ماه به‌صورت پیاپی در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار بگیرد. شما می‌توانید برای هر چیزی مذاکره کنید، در میان کتاب‌های دسته مذاکره وبسایت آمازون در کسب‌وکار رتبه نهم پرفروش‌ترین‌ها را به خود اختصاص دهد. این کتاب همچنین میان کتاب‌های فروش و معرفی فروش، رتبه دهم فروش در آمازون را به خود اختصاص داده است. کتاب شما می‌توانید برای هرچیزی مذاکره کنید به گزارش وبسایت پابلیشرز ویکلی به‌عنوان پنجمین کتاب صوتی پرفروش دنیا در تمام ادوار معرفی شده است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

همه کسانی که دوست دارند فن چانه‌زنی را در خود تقویت کنند، علی‌الخصوص مدیران کسب‌وکارها، سیاستمداران، دانشجویان رشته مدیریت و کسانی که می‌خواهند با استفاده از فنون مذاکره و چانه‌زنی به اهداف خود دست پیدا کنند می‌توانند از خواندن این کتاب کاربردی و جذاب لذت ببرند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

بدون نقص سازماندهی شده است. (KirKus Review) اگر در یک مذاکره سرنوش‌ساز قرار دارید، هرب کوهن همان کسی است که باید در کنارتان باشد. (نشریه تایم)

بخش هایی از متن کتاب

برای تعامل موفق‌آمیز با هرکسی در قرارها، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نیازهای او را تعیین و سپس آن‌ها را برآورده کنید. مذاکره زمینه‌ای از دانش و تلاش است که برای جلب رضایت افراد، زمانی که چیزی از آن‌ها می‌خواهیم صورت می‌گیرد. به همین سادگی! به‌نظر می‌رسد برندگان افرادی هستند که نه‌تنها شایسته‌اند، بلکه توانایی مذاکره برای رسیدن به خواسته‌هایشان را دارند. مذاکره بازی زندگی است. هر وقت تلاش می‌کنید اختلاف‌ها را رفع کنید، تعارض را مهار کنید، اختلاف‌نظرها را حل کنید، رابطه‌هایی را ایجاد یا تنظیم کنید، در حال اجرای بازی مذاکره هستید. این درواقع نیروی حیاتی روابط است. وقتی که مردم این مهارت آموخته را در مذاکرات سیاسی و روابط کارگری می‌پذیرند گاهی موفق نمی‌شوند فرصت‌هایی را ببینند که برای آن‌ها وجود دارد تا از طریق فوت و فن مذاکره کردن، مهارتی بهتر در زندگی روزانه‌شان کسب کنند. برای همه‌ی ما زندگی تلاشی مداوم برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران است، خواه رییس، موکل یا مشتری، موجر، همسایه، بانکدار، دلال، پزشک یا وکیل، شرکت بیمه یا خدماتی، فروشنده، دلال خودرو، حسابرس سازمان حفظ بهداشت یا مأمور مالیات، یا حتی عضوی از خانواده. ما همیشه در تلاش برای موافق کردن دیگران با خودمان هستیم. مسأله یا علت هرچه که باشد، هروقت که با هدفی در ذهن ارتباط برقرار می‌کنید، در مبادله‌ای اجتماعی درگیر می‌شوید تا رفتار یا عمل شخصی را تحت تأثیر قرار دهید، در حال انجام بازی مذاکره هستید. ناگزیر، رفتار و اعمال شما اغلب اوقات امکان بالقوه‌ای دارد که توزیع منابع موجود، ارضای اشخاص دخیل و حتی ماهیت رابطه را تعیین می‌کند. اگر رئیس هستید، هرگز نمی‌خواهید کارمندتان دقیقا همان کاری را که به او می‌گویید انجام دهد، بلکه گاهی می‌خواهید که کاری را که به او نگفته‌اید را هم انجام دهد. اما یادتان باشد که اغلب چیزی که به او نمی‌گویید و انتظار دارید انجام دهد، قابل پیش‌بینی نیست. مذاکره چیست؟ استفاده از اطلاعات و قدرت برای تاثیر بر رفتار در شبکه تنش. اگر به این تعریف گسترده فکر کنید، متوجه می‌شوید که درواقع همیشه در کار و زندگی شخصیتان هم مذاکره می‌کنید. توانایی شما در مذاکره تعیین می‌کنید که آیا می‌توانید یا نمی‌توانید برمحیط زندگی خود تاثیر بگذارید. این قدرت به شما احساس تسلط بر زندگی خواهد بخشید. اکنون از شما می‌پرسم: آیا مذاکره آسان است یا دشوار؟ اکثر مردم فرهنگ ما می‌گویند که سخت است. چرا؟ به دلیل عدم تعادل زیاد اطلاعات، فشار زمان ظاهری و قدرت درک شده.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف