• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن

خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن

نویسنده : آنتونی رابینز
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 32 )
خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن
پخش دمو

خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن

اگر به مباحث انگیزشی و مسائل مربوط به موفقیت علاقه داشته باشید، حتما اسم تونی رابینز به گوشتان خورده است. تونی رابینز یکی از مهم‌ترین سخنرانان انگیزشی است که در کشورهای مختلفی جلسات حضوری برگزار کرده و زندگی میلیون‌ها نفر را تحت تاثیر خود قرار داده است. حالا اگر بدانید که این نویسنده، کتابی درباره روش‌های رسیدن به موفقیت مالی نوشته است، تصمیم خواهید گرفت آن را بخوانید یا نه؟ خبر خوب اینکه این نویسنده کتابی تحت عنوان اهرم های پولدار شدن نوشته است تا در آن به خوانندگان خود بیاموزد که چطور فکر و زن

«هدف از رویارو شدن با مشکلات گوناگون، این است که رشد کنیم. در کل باید بگویم فقط و فقط دستیابی به آرزوها یا خواسته های ارزشمندتان، به شادی و رضایت خاطر واقعی شما نمی انجامد. زمانی می توانید شادی و رضایت خاطر واقعی را در ژرفای وجودتان احساس کنید که در مسیر تبدیل شدن به انسانی والامقام گام برمی دارید.»

شناسنامه خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن

عنوان کتاب: اهرم های پولدار شدن عنوان کتاب به زبان اصلی: MONEY Master the Game نویسنده: آنتونی رابینز نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴ از ۵ (Amazon)، ۴ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن

در کتاب اهرم های پولدار شدن با هفت راهکار عملی، ساده و درعین‌حال اثبات‌شده برای بهبود اوضاع مالی‌تان آشنا خواهید شد. آنتونی رابینز، نویسنده و سخنران انگیزشی معروف با الهام از زندگی سرمایه‌داران و سرمایه‌گذاران افسانه‌ای دنیا به شما نقشه راهی ارائه می‌دهد که می‌توانید با استفاده از آن زندگی خود را به سمتی پیش ببرید که در آن نگرانی مالی‌تان به حداقل ممکن کاهش پیدا کند. این کتاب به شما می‌آموزد که چطور تصمیم بگیرید و چه ویژگی‌هایی در خودتان ایجاد کنید که به‌عنوان محرکی قدرتمند برای رسیدن به موفقیت مالی و پولی عمل کند و شما را به سمت وضعیتی مناسب پیش ببرد.

درباره نویسنده خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن

آنتونی رابینز که با نام تونی رابینز مشهور شده، مربی، نویسنده و سخنران معروف آمریکایی است. او در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰متولد شد. عمده شهرت رابینز به‌خاطر سخنرانی‌های انگیزشی او است. او برنامه‌های توسعه فردی و خودیاری زیادی را در سطح جهان اجرا کرده است (بیش از ۱۰۰ کشور) و با مراکز زیادی همکاری داشته است. او توانسته است میلیونها نفر را تحت تاثیر آموزه‌های خود قرار دهد و پنج میلیون نفر هم به‌صورت مستقیم در برنامه‌های زنده او حضور داشته‌اند. شاید برایتان جالب باشدکه بدانید او با چهره‌های سرشناس زیادی مانند هیو جکمن، سرنا ویلیامز، بیل کلینتون و پیتبول کار کرده است و مربی شخصی آن‌ها بوده است. او از طرف کمپانی Accenture به عنوان یکی از ۵۰ نخبه تجاری دنیا و از طرف دانشگاه هاروارد هم در رده ۲۰۰ معلم تجاری برتر دنیا معرفی شده است. رابینز در ۲۰۰۷ یکی از صدچهره سرشناس نشریه فوربس معرفی شد.

نقد خلاصه کتاب اهرم های پولدار شدن

مهم‌ترین نقطه قوت کتاب اهرم های ثروتمند شدن استفاده از آموزه‌های زندگی میلیاردر‌های افسانه‌ای برای ارائه الگو و نقشه راه به خواننده است. رابینز به‌خوبی می‌داند که استفاده از داستان‌سرایی و استفادهاز فن استعاره و داستان برای به‌‌تصویر کشیدن پیچیده‌ترین آموزه‌های مالی می‌تواند موفق عمل کند. همین فن رابینز توانسته است مفاهیم مالی را برای خوانندگان ساده کند و همین کار کتاب اهرم‌های ثروتمند شدن را به کتابی خوشخوان تبدیل کند که برای هرکسی با هر سطح اطلاعات قابل فهم و آسان است. او به خواننده کمک می‌کند تا هر سطح مالی بتواند برنامه‌ای مادام‌العمر برای بهبود درآمد ایجاد کند و از نظر مالی از هر دغدغه‌ای خالی شود. این کتاب ارزشمند اطلاعات و روش‌هایی اساسی برای نظم بخشیدن به جریان مالی شما فراهم خواهد کرد و بسیار مفید خواهد بود.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال تنظیم برنامه‌ای مالی برای خود هستید خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند که بتوانید به نحو قدرتمندی کارتان را پیش ببرید. خواندن این کتاب برای کسانی که نگران روزهای بازنشستگی‌شان هستند هم مفید خواهد بود. اهرم های ثروتمند شدن به شما کمک می‌کند که بتوانید نظام مالی‌تان را مدیریت کنید و اگر فکر می‌کنید مدیریت مالی‌تان قوی نیست، نیاز دارید که این کتاب را بخوانید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

تونی رابینز به طرح موضوعی روی می‌آورد که همه ما را آزار می‌دهد: چگونه آزادی مالی را برای خود و خانواده تامین کنیم؟ اگر جایزه پولیتزر بخشی برای کتاب‌های سرمایه‌گذاری داشت، این کتاب حتما برنده می‌شد. (نشریه فوربس) رابینز یکی از مورداحترام‌ترین نویسندگان و اندیشمندان زمان ما است. مردم از اقصی نقاط دنیا از او الهام گرفته‌اند و زندگیشان را تغییر داده‌اند. او برای اولین‌بار چکیده‌ای از هر ایده خوب مالی در زندگی شخصی جمع‌آوری کرده است. (نیویورک تایمز) مخاطبین بعد از خواندن این کتاب ابزار ضروری برای کنترل آینده مالی خود را به‌دست می‌اورند. (پابلیشرز ویکلی)

بخش هایی از متن کتاب

اگر هر روز صبح در حالی از خواب برمی‌خاستید که می‌دانستید پولی کافی دارید و با این پول می‌توانید علاوه بر تامین کردن نیازهای بنیادی‌تان، به اهداف و رویاهای ارزشمندتان نیز واقعیت ببخشید، چگونه زندگی می‌کردید؟ حقیقت این است که بسیاری از ما فقط به این دلیل به فعالیت‌های شغلی خودمان ادامه می‌دهیم که به این موضوع عادت کرده‌ایم. ما باید فعالیت‌های شغلی خودمان را با احساس شادمانی و فراوانی انجام دهیم. فعالیت‌های شغلی ما باید ادامه یابد؛ اما رفتارهای عادت‌گونه و شتاب‌آمیز ما باید بی‌درنگ متوقف شود. ما نباید به صورت اجباری کار کنیم بلکه باید کارمان را با عشق و علاقه انجام دهیم. آیا چنین موقعیتی به معنای واقعی رویایی دست‌نیافتنی محسوب می‌شود؟ آیا این احتمال وجود دارد که یک انسان معمولی یا مهم‌تر از همه، خود شما بتوانید به چنین رویایی در زندگی خودتان واقعیت ببخشید؟ در حقیقت، شما همیشه می‌توانید راهی را برای به دست آوردن پولی بیابید که به آن نیاز دارید؛ فرقی نمی‌کند که قصد دارید همچون انسان‌های موفق در عرصه‌ی پول‌آفرینی زندگی کنید یا فقط می‌خواهید در این باره آسوده‌خاطر باشید که برای دوره ی بازنشستگی خودتان پولی کافی دارید. شاید این سوال برای شما مطرح شود که چگونه باید چنین پولی را به دست آورید. راز دستیابی به ثروت به سادگی چنین است: شیوه‌ای را بیابید تا در مقایسه با انسان‌های دیگر بتوانید کارهایی بیشتر را برای مردم انجام دهید. بکوشید به انسانی مهم‌تر و ارزشمندتر تبدیل شوید. بکوشید کارهایی بیشتر را به ثمر برسانید. بکوشید بیشتر ببخشید. بکوشید همواره به انسانی بهتر و شایسته‌تر تبدیل شوید. بکوشید هر چه بیشتر به دیگران خدمت کنید. در این صورت، فرصتی ویژه به دست می‌آورید تا هرچه بیشتر درآمدآفرینی کنید؛ فرقی نمی‌کند که فروشنده‌ی سیار بهترین غذاها در تگزاس هستید سا فعال‌ترین فروشنده‌ی شرکت‌تان به شمار می‌آیید، یا حتی بنیان‌گذار اینستاگرام هستید.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف