• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن

خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن

نویسنده : والاس واتلز
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 30 )
خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن
پخش دمو

خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن

آیا شما هم طرفدار تئوری مطرح شده در کتاب راز هستید؟ همان تئوری که عنوان می‌کند می توان با استفاده از قدرت تفکر و تلقین به همه خواسته‌های زندگی رسید. اگر به قانون جذب اعتقاد دارید، یکی از کتاب‌هایی که با الهام از همین قانون نوشته است، کتاب دانش ثروتمند شدن نوشته والاس واتلز است. واتلز در این کتاب به‌صورت خلاصه به خوانندگان خود نشان می‌دهد که چطور می‌توان از قدرت فکر و اراده در راه رسیدن به ثروت استفاده کرد. او در این کتاب به خوانندگان می‌آموزد که به‌جای رقابت با دیگران، خلاق باشند و به خلاقیت به‌

«اگر می‌خواهید به نیازمندی کمک کنید، به آن‌ها نشان بدهید که می‌توانند ثروتمند باشند. و این گزاره را با ثروتمند شدن خودتان به آن‌ها اثبات کنید.» فکر می‌کنید ثروتمند شدن کار سخت و غریبی باشد؟ والاس دلویس والتز اینطور فکر نمی‌کند. او معتقد است که می‌توان با به‌کارگیری شیوه‌های خاص زیست به ثروت و رفاه مادی دست پیدا کرد.

شناسنامه خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن

عنوان کتاب: دانش ثروتمند شدن عنوان کتاب به زبان اصلی: The Science Of Getting Rich نویسنده: والاس دلویس والتز نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۵ از ۵ (Amazon)، ۴.۲ از ۵ (Good reads)، ۴.۵ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن

والاس والتز در کتاب خود به همه کسانی که علاقه دارند به کامیابی دست پیدا کنند راهنمایی‌هایی ارائه می‌کند که درنهایت شما را به سمت زندگی مادی بهتر هدایت خواهد کرد. این کتاب به شما نشان می‌دهد که چطور بدون آنکه علایق خود را کنار بگذارید، بتوانید زندگی رو به پیشرفتی برای خودتان بسازید و احساس رضایت شخصی را خودتان ایجاد کنید. نویسنده در این کتاب علاوه‌بر راهکارهای عملی، از مسائل روحی و معنوی برای بهبود وضعیت زندگی صحبت می‌کند و به شما می‌آموزد چطور از لحاظ روحی خودتان را برای دستیابی به ثروت و زندگی غنی آماده کنید. خلاقیت، اخلاق، تفکر مثبت و تمرکز بر خواسته‌های قلبی‌تان از مهم‌ترین عناصری هستند که در آموزه‌های دانش ثروتمند شدن پررنگ شده‌اند تا به شما نشان بدهند چگونه می‌توان با استفاده از نیروی درونی به خواسته‌هایتان برسید. با استفاده از اموزه‌های این کتاب خواهید توانست به یکی از امیال اساسی که در انسان وجود دارد، ثروت و رفاه مادی، برسید و زندگی باکیفیت‌تری را تجربه کنید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن

والاس دلویس والتز نویسنده آمریکایی بود که در حوزه اندیشه‌های جدید قلم می‌زد. او در ۱۸۶۰ در آمریکا متولد شد. او در سال‌های ابتدایی زندگی، براساس گفته فرزندانش از تحصیلات عالی محروم بود و ثروت کمی هم داشت. او در مزرعه‌ای در ایلینوی همراه با والدین خود زندگی می‌کرد و بیشتر به کار مزرعه‌داری مشغول بود. اما توانست در میانه زندگی به ثروت زیادی برسد و در رفاه زندگی کند. والتز در ۵۱ سالگی و به‌صورت ناگهانی درگذشت. مهم‌ترین کتابی که والتز منتشر شده کتاب دانشمند ثروتمند شدن است و به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین آثار منتشر شده در این حوزه تلقی می‌شود.

نقد خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن

حرف از حوزه‌ای از نظریاتی که نه میتوان آن را در رده روانشناسی جا داد و نه می‌توان به آن عنوان علمی اعطا کرد، به جرات و جسارت زیادی نیاز دارد. درنظر گرفتن این واقعیت که این کتاب بیش از صد سال پیش به تحریر درآمده و همچنان این کتاب به‌صورت گسترده خوانده می‌شود و مورد توجه قرار می‌گیرد نشان می دهد که تا چه اندازه نظرات والتز پیشرو و قابل اعتنا بوده است. همه کسانی که به نظریات مربوط به قوانین جذب و قدرت تلقین علاقه دارند با خواندن این کتاب عمیقا تاثیر خواهند گرفت.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب دانش ثروتمند شدن

این کتاب هنوز بعد از گذشت صدسال یکی از مهم‌ترین کتاب‌های اقتصادی در حوزه قوانین جذب محسوب می‌شود و خوانندگان زیادی در سرتاسر دنیا دارد. آموزه‌های این کتاب علی‌رغم گذشت صدسال همچنان کاربردی محسوب می‌شوند و افراد با خواندن آن تحت تاثیر قرار می‌گیرند. از این‌رو می‌توان این کتاب را کتابی پراهمیت و مهم دانست.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

افرادی که به قانون جذب و کاربرد آن در زندگی علاقه دارند، می‌توانند از آموزه‌های این کتاب استفاده کنند. افرادی که دوست دارند به نحوی وضعیت رفاهی زندگیشان را ارتقا دهند و حال بهتری داشته باشند و دوست دارند در این مسیر از خودآموزی کاربردی بهره بگیرند. همچنین از آنجایی که این کتاب دیدگاه شما را نسبت به ثروت تغییر خواهد داد، کسانی که باور دارند داشتن ثروت از نظر اخلاقی مورد پسند نیست هم باید این کتاب را بخوانند.

بخش هایی از متن کتاب

فکر تنها قدرتی است که از ماده اولیه بی‌شکل، ثروت قابل لمس ایجاد می‌کند، این ماده اولیه فکر کرده و از درون آن نتیجه فیزیکی خلق می‌شود. جوهر اصلی بر اساس تفکراتش جابه‌جا می‌شود، هر فرایند و یا هر مخلوقی در طبیعت شاهدی بر وجود تفکر در درون این جوهر اصلی است، زمانیکه این جوهر به یک مخلوقی فکر کند به شکل آن ظاهر شده و زمانیکه به حرکت فکر کند، حرکت را خلق می‌کند. این روش، روش آفرینش تمامی مخلوقات می‌باشد. در واقع ما در دنیای متفکری زندگی می‌کنیم که خود بخشی از یک کائنات فکور است. تفکر حرکت کائنات تعمیمی از تفکر جوهر اصلی است، بر اساس این تفکر، فکر کردن در مورد اجسام در حال حرکت موجب می‌شود جوهر اندیشمند ساختار سیستم حرکت سیاره‌ها را دریافت کرده و آن‌ها را در وضعیت کنونی نگه دارد. هر فکر در مورد یک شی و یا یک موجود، از قبل در درون ماده اولیه قرار داشته و موجب پیدایش آن مخلوق می‌شود. غالب اوقات این فرایند از مسیر‌هایی از قبل تعیین شده صورت می‌گیرد. اگر فکر یک خانه خاص جوهر اصلی را تحت تاثیر قرار دهد، این فکر منجر به ساخت فوری خانه نخواهد شد، در عوض موجب هدایت انرژی‌های سازنده در زمینه تجارت خانه به مسیرهای از قبل تعیین شده می‌گردد. در صورتیکه چنین مسیری پیدا نشود، خانه مزبور بدون هیچ درنگی مستقیما با کمک جوهر اصلی و یا ماده اولیه ساخته می‌شود.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف