• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر

خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر

نویسنده : دین گرازیوسی
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 46 )
خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر
پخش دمو

خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر

آیا به نظر شما دستورالعملی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد؟ دستورالعملی که بتواند ما را در مسیری درست قرار دهد و به مقصدی که می‌خواهیم برساند. واقعیت این است که فرمولی واحد برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. از آنجایی که موفقیت برای هرکسی جوری خاص تعریف می‌شود، نمی‌توان فرمولی واحد برای رسیدن به هدف تعریف کرد. اما خبر خوب اینکه با الهام گرفتن از زندگی افرادی که توانسته‌اند در حوزه کاری و زندگی شخصی خود به موفقیت‌های چشمگیر برسند، می‌توان به وضعیت مناسبی رسید. این همان کاری است که دین گرازیوسی در کت

اگر دوست دارید به میلیونری برجسته تبدیل شوید، کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر همان چیزی است که نیاز دارید.

شناسنامه خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر

عنوان کتاب: عادت های موفقیت افراد میلیونر عنوان کتاب به زبان اصلی: Millionaire Success Habits نویسنده: دین گرازیوسی نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۶ از ۵ (Amazon)، ۴.۱ از ۵ (Good reads)، ۴.۷ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر

در این کتاب با عادت‌های زندگی افراد میلیونر آشنا خواهید شد. دن گرازیوسی در کتاب عادت‌های موفقیت افراد میلیونر به شما می‌آموزد که چطور از این عادت‌های موفقیت الهام بگیرید و با استفاده از آن‌ها به جایی که می‌خواهید، برسید. شما در این کتاب با دستورالعمل‌هایی آشنا می‌شوید که می‌توانند با کمترین هزینه و ریسک شما را به هدف‌های نهایی‌تان برسانند. راهکارهایی که در این کتاب ارائه شده‌اند کارآمد و عملی هستند و علی‌رغم سادگی، شما را به نتایج شگفت‌انگیز و بسیار بزرگی خواهند رساند.

درباره نویسنده خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر

دین رابرت گرازیوسی کارآفرین، بازاریاب، مربی موفقیت، سرمایه‌‌گذار و از مربیان و سخنرانان برجسته دنیا است. او یکی از پربیننده‌ترین مربیان موفقیت در نسل خود محسوب می‌شود. بسیاری از افراد با الهام از آموزش‌های او توانسته‌اند زندگی خود را عوض کنند. او توانسته است بسیاری از کتاب‌های خود را به رکورد پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز برساند. علاوه‌براین، دین گرازیوسی رکورد بیننده میلیوینی سهنرانی را هم در کارنامه دارد. جایگاه گرازیوسی به‌عنوان یکی از برترین رهبران فکری جهان تثبیت شده است و او توانسته‌ است تاثیری گسترده بر زندگی میلیون‌ها نفر بگذارد.

نقد خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر

کتاب عادت‌های موفقیت افراد میلیونر به شما کمک می‌کند مسیر خود را برای رسیدن به موفقیت و کامیابی از بهترین راه طراحی کنید. گرازیوسی در این کتاب سعی کرده است که دیوارهای بلند و پیچیده را پیرامون موفقیت بشکند و با ارائه دستورالعمل‌های ساده به بهترین شکل ممکن شما را به هدف برساند. گرازیوسی سعی نکرده است که در این کتاب شما را جادو کند، یا فرمولی عجیب ارائه کند که با استفاده از آن به جای عجیبی برسید، بلکه او تلاش کرده است که با کاربردی‌ترین و بهترین روش ممکن، به اهدافتان دست پیدا کنید. او شما را در این کتاب تحریک می‌کند که به سمت موفقیت حرکت کنید و موانع درون و بیرون خود را کنار بزنید. افزایش سطح بهره‌وری و اعتمادبه‌نفس، دو کلید بزرگ در دستیابی به موفقیت حرفه‌ای و شخصی است که با استفاده از آموزه‌های این کتاب خواهید تواسنت به آن‌ها دست پیدا کنید. شما می‌توانید با خواندن این کتاب از زندگی چهره‌های بزرگ دنیا، از ورزشکاران تا سیاست‌‌مداران الهام بگیرید تا بتوانید مانند ان‌ها خود را در مسیر بهبود وضعیت زندگی قرار دهید. استراتژی‌های ارائه شده در این کتاب کاملا کاربردی و عملی هستند و به شما کمک می‌کنند تا خود را در شرایط مناسبی قرار دهید.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر

بسیاری از کتاب‌های دین گرازیوسی توانسته‌اند در صدر لیست فروش نیویورک تایمز قرار بگیرند. این کتاب هم جزو کتاب‌های پرفروشی بوده است که مورد توجه منتقدین قرار گرفته است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید زندگی خود را تغییر بدهید و به سمت موفقیت حرکت کنید، کتاب عادت های موفقیت افراد میلیونر از کتاب‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند تا به سمت زندگی بهتر حرکت کنید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

دین کارآفرینی است که دنیا را به مکان بهتری تبدیل می‌کند. (ریچارد برانسون) آنچه من درمورد دین دوست دارم این است که او در کار خود نابغه است و به همان اندازه که به‌نظر می‌رسد بسیار حساس است. اما واقعا به افرادی که کمک می‌کند، اهمیت می‌دهد. (تونی رابینز) دین گرازیوسی این توانایی منحصر به‌فرد را دارد که آنچه دیگران بسیار پیچیده می‌کنند به‌دست بیاورد، آن را ساده کند و به یک دستورالعمل موفقیت برساند. دستوری که هر کسی می‌تواند آن را دنبال کند. (لری کنیگ) دین گرازیوسی در این کتاب فوق‌العاده الهام‌بخش، کلید شادی، ثروت و آزادی بیشتر را به ما می‌دهد. باید این کتاب را خواند. (برندن بورچارد) در این کتاب دستورالعمل‌های شگفت‌انگیزی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید زندگی موردنظر خود را سریع‌تر، راحت‌تر و با استرس کمتری بسازید. این کتاب را بخوانید و پولدار زندگی کنید! (دیوید باخ) کتاب راهنمایی دلسوز و باتجربه است که می‌خواهد شما برنده شوید. عادت های موفقیت افراد میلیونر مملو از انرژی و خرد سخت‌افزاری است که زندگی شما را متحول خواهد کرد. هرکسی که می‌خواهد کنترل زندگی خود را به‌دست بیاورد باید آن را بخواند. (ماری فورلئو)

بخش هایی از متن کتاب

زمانی که تصمیم گرفتم این کتاب را بنویسم، به بیست و پنج سال گذشته زندگی خودم نگاه کردم و به عادت‌ها و تغییراتی توجه کردم که من را به موقعیت کنونی رسانده‌اند. شما در این کتاب با این تغییرات و عادت ها آشنا خواهید شد.‎ این کتاب صرفاً براساس داستان زندگی من و موفق شدن من نیست. در این کتاب با اصولی آشنا می‌شوید که نه تنها برای من، بلکه برای هر کسی مفید و مؤثر خواهد بود. من تلاش زیادی کردم تا با تغییرات و عادت‌های افراد موفق آشنا شوم؛‎ افراد بسیار ثروتمند، ورزشکاران برتر، پیشگامان تجارت، و برخی از رهبران فکری جهان که بواسطه کار خودم آن ها را می‌شناسم. بسیاری از این افراد، از هیچ شروع کرده و شرایط بسیار دشواری داشته‌اند که حتی تصور آن برایمان سخت است. وقتی با استراتژی‌های آن‌ها آشنا شدم و آن ها را در قالب استراتژی‌های شخصی خودم دیدم، متوجه شدم که تغییرات کوچکی باعث تفاوت در زندگی آن‌ها شده است و می‌تواند بزرگ‌ترین تفاوت‌ها را در زندگی شما نیز ایجاد کند. در این کتاب با این استراتژی‌ها آشنا می‌شوید و آن‌ها را به شما ارائه می‌دهد. در این کتاب یاد خواهید گرفت چگونه عادت‌های جدید را جایگزین عادت‌های قدیمی کنید تا به سطوح بالاتری از موفقیت برسید. مهم نیست که چقدر می‌توانید با سرعت پیش بروید، مهم نیست که چقدر اشتیاق دارید و مهم نیست که چقدر انرژی‌تان را صرف چیزی می‌کنید. اگر در مقصدی که می‌خواهید به آن برسید وضوح کافی ندارید، هرگز به آنجا نخواهید رسید. با وجود پیام‌های متنی و نامه‌های الکترونیکی در جیب ما، در دسترس بودن مدوام ما برای تماس‌های تلفنی و برنامه‌های جدید و داغ رسانه های اجتماعی در تلفن‌ها، حواس ما بیشتر از هر زمان دیگر بیشتر پرت می‌شود. ما روزبه‌روز کمتر تمرکز داریم و به‌سادگی در چیزهای کوچک غرق می‌شویم. این مسئله باعث می‌شود که بسیاری از ما احساس کنیم هرروز در حال با سرعت دویدن هستیم، اما واقعا به جایی نمی‌رسیم. تا ۱۹۸۱ درآمد همه طبقات تقریبا با همان نرخ در حال افزایش بود. با این حال در حدود ۱۹۸۱ شکاف طبقاتی آغاز شد. یک درصد جمعیت از باقی طبقات جدا شد و در آمد متوسط همان یک درصد ۱۲۸درصد افزایش پیدا کرد. درحالیکه که نود درصد جمعیت، بیش از ۱۵ درصد افزایش درآمد نداشتند.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف