• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

نویسنده : تی هارو اکر
راوی : ژوبین دارابیان
( 43 )
خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند
پخش دمو

خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

آیا تابحال فکر کرده‌اید که چرا بعضی از افراد به‌سادگی می‌توانند ثروتمند شوند، اما بعضی دیگر حتی با وجود تلاش‌های فراون هرگز نمی‌توانند به موفقیت زیادی دست پیدا کنند؟ آیا به‌نظر شما میان تحصیلات بالا، مهارت‌، هوش یا عادات کاری و ارتباطات شغلی و موفقیت ارتباط خاصی وجود دارد؟ اکر معتقد است خیر. هیچ ارتباطی میان موفقیت و قروت و عوامل بالا وجود ندارد. او در کتاب اسرار ذهن ثروتمند پرده از رازهایی برمی دارد که می‌توانند میان افراد تفاوتی اساسی ایجاد کنند. به‌کارگیری این اسرار می‌تواند از کسی شخصیتی ثر

اسرار ذهن ثروتمند، کتابی برای پیدا کردن حلقه مشده موفقیت و تسریع در رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهای مالی در زندگی شخصی.

شناسنامه خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

عنوان کتاب: اسرار ذهن ثروتمند عنوان کتاب به زبان اصلی: the secrets of a millionaire mind نویسنده: تی هارو اکر نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۷ از ۵ (Amazon)، ۴.۲ از ۵ (Good reads)، ۴.۸ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

اکر در کتاب اسرار ذهن ثروتمند تلاش دارد تا مفاهیم رایج کلماتی مانند ثروت، زندگی اقتصادی، ارتباط تحصیلات و درآمد، مهارت‌ها، عادات کاری و سرمایه‌گذاری را عوض کند. شما با آموختن آموزه‌های اکر در این کتاب خواهید آموخت که چطور با تغییر رویکرد زندگی خود را عوض کنید؛ بدون آنکه ابزار عجیبی دراختیار داشته باشید. خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند با ایجاد تغییرات کوچک در زندگیتان، گام‌هایی بلند در راستای رسیدن به موفقیت و اهداف شخصی بردارید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

تی هارو اکر نویسنده، تاجر و سخنران انگیزشی کانادایی است که بیشتر به‌خاطر تئوری‌های خود درباره ثروت و انگیزش معروف شده است. اکر در ۱۰ ژوئن ۱۹۴۵ در تورنتو متولد شد. به گواه منتقدان، اسرار ذهن ثروتمند، معروف‌‌ترین و بهترین اثری است که اکر تا کنون منتشر کرده است. او معتقد است که می‌توان با به‌کارگیری آموزه‌های او در عرض دو سال‌ونیم به ثروت رسید. او موسس شرکت Peak Potential Training، یکی از شرکت‌های آموزش موفقیت در آمریکای شمالی است.

نقد خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

آنچه واقعیت دارد این است که ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، طرحی مالی در ضمیر ناخودآگاهمان داریم که که می‌تواند به‌صورت گسترده‌ای بر وضعیت ما تاثیر بگذارد. بسیاری از تلاش‌های ما که برای کسب ثروت با شکست مواجه شده‌اند، ریشه در عملکرد ناقص طرح مالی ذهنی ما داشته‌اند. اکر معتقد است تا زمانی که تصمیم به اصلاح این طرح نگیریم، نخواهیم توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنیم. او تلاش کرده است تا خوانندگان خود را در این کتاب با این مفهوم آشنا و به آن‌ها کمک کند تا در راستای موفقیت گام بردارند. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با ایجاد تغییرات ساده ذهنی، به موفقیت‌هایی بزرگ دست پیدا کنید و به ثروتی چشمگیر و قابل توجه برسید. خواندن اسرار ذهن ثروتمند به شما کمک خواهد کرد ایده‌ای دقیق و درست از دورنمای آینده خود به‌دست بیاورید و با انجام تمرینات کاربردی این کتاب، سرنوشت خود را عوض کنید. متن روان کتاب و تمرینات کاربردی آن به شما کمک می‌کند به آسانی آن‌ها را به‌کار بگیرید و بدون آنکه نیاز باشد تلاش زیادی انجام دهید، به سادگی به نتیجه مورد انتظار نویسنده دست پیدا کنید. اگر دوست دارید کنترل وضعیت مالی خود را به‌دست بگیرید و موفقیت مالی خود را تضمین کنید، خواندن این کتاب کمکی بزرگ و ارزشمند برای شما خواهد بود.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

کتاب اسرار ذهن قروتمند بعد از انتشار در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. وال استریت ژورنال هم این کتاب را در رده شماره یک پرفروش‌ترین‌های خود قرار داد. این اثر پرفروش اکر، در رده کتاب‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر و کتاب‌های انگیزشی تجارت و توسعه فردی وبسایت آمازون هم در رده کتاب‌های برتر و پرفروش قرار دارد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

بعید است کسی به فهم و درک اسرار کسانی که به سرعت به ثروت رسیده‌اند علافه نداشته باشد. (البته کسانی که به‌صورت منطقی و بدون هیچ خلافی به ثروت می‌رسند!) خواندن کتاب اسرار ذهن ثروتمند می‌تواند نقاط کور این راز را برای شما روشن کند و به شما بیاموزد که چطور افراد می‌توانند در مدتی نه‌چندان طولانی به رفاه و ثروت برسند. اگر دوست دارید شما هم سهمی از افزایش ثروت و جریان دائمی و مستمر آن داشته باشید، می‌توانید از آموزه‌های این کتاب استفاده کنید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

اگر می‌خواهید در مورد علت اصلی موفقیت افراد، اطلاعاتی کسب کنید، اسرار ذهن ثروتمند را بخوانید. (رابرت جی. آلن) این کتاب را جوری بخوانید که انگار زندگی شما به آن وابسته است. حتی شاید زندگی مالی شما به آن وابسته باشد. (آنتونی رابینز) اکر یکی از فوق‌العاده‌ترین سخنرانان و مربیان امروز جهان است. (مارک ویکتور هانسن) من سالها اکر را تحسین کرده‌ام و این کتاب را به هرکسی که می‌خواهد ثروت خود را افزایش دهد شدیدا توصیه می‌کنم. (جک کانفیلد) اگر می‌خواهید به‌سرعت به مرحله جدیدی از موفقیت برسید، هر کلمه‌ای که در این کتاب میخوانید ار عمیقا به خاطر بسپارید. (لیندا فورسیث) این کتاب قدرتمندترین، قانع‌کننده‌ترین و کاربردی‌ترین کتاب در مورد ثروتمند شدن است که خواهید خواند. (برایان تریسی) تی هارو اکر در ساده‌سازی راه رسیدن به ثروت استاد است! (مارچی شیموف)

بخش هایی از متن کتاب

ثروتمندان معتقدند که زندگی‌شان را خودشان می‌سازند اما فقرا معتقدند زندگی برایشان تصادفی پیش می‌آید: باور کنیم، باور کنیم که تمام موفقیت‌ها را خودمان بوجود می‌آوریم. خودمان بین کشمکش موفقیت و عدم موفقیت یکی را انتخاب می‌کنیم. معمولاً افراد فقیر راحت‌ترین و آسان‌ترین راه را انتخاب می‌کنند که نتیجه آن جز شکست نیست. آن‌ها همیشه نقش قربانی را بازی می‌کنند و تیکه کلام آن‌ها هم: من بدبخت هستم! من شانس ندارم! خدا تقدیر من را سیاه نوشته است! آن‌ها این ذهنیت را توسعه می‌دهند تا حس دلسوزی افراد را نسبت به خودشان بیدار کنند. آن‌ها به جای اینکه مسئولیت کارها و نتایج کارهای خود را به عهده بگیرند، مسئولیت بدبختی خود را گردن دیگران می‌اندازند. اغلب افراد فقیر می‌گویند پول برای آن‌ها مهم نیست در صورتیکه در عمل می‌بینم در به در! دنبال پول هستند و آن را ارزشمند نمی‌دانند در طرف مقابل، ثروتمندان برای کمترین مقدار پول هم ارزش قائل هستند و به خوبی از آن استفاده می‌کنند. لازم است این را متذکر شوم که اصطلاح فقیر به معنای فردی که اصلاً پول ندارد نیست! به معنای فردی است که پول را به دست می‌آورد اما ارزشی برای آن قائل نیست و به اصطلاح آن را چرک کف دست می‌داند! مثل کسی که سر ماه پولی دارد اما در اواسط ماه دیگر آهی در بساط ندارد. چرا؟ چون طبق قانون تمرکز و قانون جذب: افراد فقیر روی فقر تمرکز می‌کنند و آن را جذب می‌کنند و افراد ثروتمند روی ثروت و پول تمرکز می‌کنند و آن را جذب می‌کنند.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف