• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب جستجوی بکارتم

خلاصه کتاب جستجوی بکارتم

نویسنده : ریچارد برانسون
راوی : کاترین صادق پور

/

6,900 تومان

/

( 11 )
خلاصه کتاب جستجوی بکارتم
پخش دمو

خلاصه کتاب جستجوی بکارتم

ریچارد برانسون در توضیح زندگینامه جالب خود اظهار می‌کند: شما فقط یک بار می‌توانید بکارتتان را از دست بدهید. اما من در هر جنبه از زندگی‌ام هر بار سعی کرده‌ام هرصبح کارم را از نو شروع کنم. برانسون، مالک افسانه‌ای شرکت‌های ویرجین و یکی از ثروتمندترین مالکین دنیا است. او در دو کتاب تحت عنوان از دست دادن بکارتم و در جستجوی بکارتم، از زندگی خود نوشته و تمام جنبه‌های آن را با خواننده درمیان گذاشته است. او در جستجوی بکارتم را بیست سال پس از نوشتن اولین نسخه منتشر کرد. نسخه‌ای که در آن هرانچه برای خود، ت

زندگینامه‌ای خواندنی از پنجمین فرد ثروتمند دنیا و مالک گروه شرکت‌های ویرجین.

شناسنامه خلاصه کتاب جستجوی بکارتم

عنوان کتاب: در جستجوی بکارتم عنوان کتاب به زبان اصلی: Finding My Virginity نویسنده: ریچارد برانسون نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۶ از ۵ (Amazon)، ۴.۱ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب جستجوی بکارتم

ریچارد برانسون در قسمت دوم زندگینامه خود تحت عنوان درجستجوی بکارتم، از روزهای تاسیس گروه شرکت‌های ویرجین صحبت می‌کند. در این کتاب با روند شکل‌گیری یکی از بزرگترین و ثروتمندترین شرکت دنیا، توسط برانسون آشنا خواهید شد. او به خواننده خود نشان می‌دهد چطور فراز و فرودها و مشکلاتی که در زندگی تجربه کرده است، نتوانسته‌اند جلوی رشد و موفقیت او را بگیرند و او توانسته است علی‌رغم همه تجربیات تلخی که داشته است، درنهایت به پنجمین فرد ثروتمند بریتانیا تبدیل شود.

درباره نویسنده خلاصه کتاب جستجوی بکارتم

ریچارد برانسون، کارآفرین و سرمایه‌گذار انگلیسی است که در ۱۸ ژوئن ۱۹۵۰ در لندن متولد شد. برانسون صاحب‌امتیاز و بنیانگذار گروه شرکت‌های ویرجین و ویرجین آتلانتیک است که مالکیت بیش از ۴۰۰ شرکت در سرتاسر دنیا را به نام خود کرده است. او در فهرست ثروتمندترین افراد جهان در لیست نشریه فوربس، در چهارمین رتبه ثروتمندترین شهروندان انگلستان قرار دارد. ثروت این کارآفرین انگلیسی در حدود ۴.۶ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.

نقد خلاصه کتاب جستجوی بکارتم

برانسون، شخصیت جالب و جسوری دارد. او کتاب خود را با این جمله شروع می‌کند: بیاین باهم بترکونیمش! بیاین شروع کنیم. شخصیت جسور و بلندپرواز برانسون، از کتاب در جستجوی بکارتم، اثری خواندنی ساخته است. کتابی که همه چالش‌ها، فرصت‌ها و موقعیت‌هایی که هرانسانی ممکن است در زندگی با آن مواجه شود را پیش چشم خوانندگان بیان می‌کند و به او اطمینان می‌دهد که هیچ‌کس در دنیا بدون شکست به موفقیت نرسیده است. این کتاب نگاهی صمیمی به مسائل دارد. برانسون سعی کرده است تلاش بی‌پایان خود را برای از بین بردن مرزها، قانون‌شکنی‌ها و از بین بردن چارچوب‌ها و درنهایت پیدا کردن مرزهای جدید در پیشگاه خواننده قرار دهد. او نشان می‌دهد که تا چه اندازه جسور و بلندپرواز است و حتی بعد از ذخیره کردن ده‌ها میلیارد سرمایه و صدها و شرکت، همچنان به دنبال فتح قله‌های عظیم و پیدا کردن مرزهای جدید است. برانسون از نحوه توسعه برند ویرجین به همه عرصه‌ها از جمله موبایل، رسانه، تناسب اندام و حتی ایده راه‌اندازی خطوط مسافرتی کهکشانی با خواننده حرف می‌زند. او لحظاتی خصوصی از زندگی خود را به تصویر می‌کشد که چطور واقعیتی سخت او را با بزرگترین بحران زندگی‌اش روبه‌رو کرد. کتاب در جستجوی بکارتم، چیزی بیش از روایت صرف ماجراهای تجاری است. این کتاب روایت تکامل و پیشرفت یک انسان از کارآفرین به شخصیتی نیکوکار و خیرخواه است که حتی دغدغه‌های حفظ محیط زیست و بهداشت را هم در کسب‌وکار خود لحاظ کرده است. این کتاب گزارشی جذاب از زنگی مردی است که همه چیز را از صفر شروع کرد و توانست به صد برسد. و هنوز هم به دنبال پیشرفت است.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب جستجوی بکارتم

کتاب اول این مجموعه به نام از دست دادن بکارتم، یکی از کتاب‌های موفق ریچارد برانسون نویسنده معروف بوده است. این کتاب هم مانند کتاب اول توانست توجه بسیاری از منتقدان را جلب کند و در بسیاری از وبسایت‌های بین‌المللی عنوان پرفروش‌ترین کتاب را کسب کند. این کتاب بیش از دو میلیون نسخه فروخته است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

زندگینامه برانسون برای هرکسی که به دنبال الهام‌گیری از یک شخصیت موفق و مطرح دنیای کسب‌وکار است جالب و سرگرم کننده خواهد بود. این کتاب به کارآفرینان، افراد عمل‌گرا و کسانی که دوست دارند با زوایای شخصیتی کسی که توانسته است در شاخه کاری خود به یکی از برترین و موفق‌ترین افراد تبدیل شود، آشنا شوند، بسیار خواندنی و تامل برانگیز است.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

کتابی خارق‌العاده... راهنمایی الهام‌بخش و ارزشمند برای هرکسی که می‌خواهد روزی رهبر شود، به رویایی برسد یا چیزی جدید را امتحان کند.. این کتاب به ما یادآوری می‌کند که از تفکر و نوآوری استقبال کنیم. (شریل سندبرگ) کتابی فوق‌العاده. (بیل گیتس) جزئیات صریح پیروزی‌ها و شکست‌های یک عمر را به اشتراک می‌گذارد و نگاهی صمیمی به تلاش بی‌پایان برانسون برای عبور از مرزها، شکست قوانین و جستجوی مرزهای جدید می‌دهد. (تیم فریس) این کتاب بسیار جذاب است. یک صفحه برگردان واقعی. (کریس اوانز) جایی که دیگران برای پر کردن پنج صفحه تلاش می‌کنند، کتاب برانسون و تجربه باورنکردنی او از هر دقیقه زندگی جسورانه‌اش، گویای موارد زیادی است که می‌تواند صدها صفحه را پر کند. کتاب او به شما الهام می‌دهد تا چارچوب‌ها را از بین ببرید، قالب را بشکنید و بهترین نسخه خودتان باشید. من به شدت خواندن این کتاب را توصیه می‌کنم. (تونی فرناندس)

بخش هایی از متن کتاب

نباید هدفتان از زندگی این باشد که با جسمی زیبا و کاملا محافظت شده و سالم به قبر برسید، بلکه باید زمانی که به قبر می‌روید با تنی غبار آلود، فرسوده و خسته با صدای بلند اعلام کنند: وای! چه سفر جذابی بود! هر زمانی که پروژه‌ای جدید طراحی می‌کنید، مهم‌ترین مسئله این است که اطرافتان را با افرادی که از شما بهتر هستند، مهارت‌هایی متفاوت دارند و آمیزه‌ای سالم از علاقه و تجربه هستند پر کنید. اگر بخواهم یک دلیل برای اینکه چرا به اندازه کافی شانس داشتم که بتوانم موفقیت را تجربه کنم، ارائه بدهم، باید بگویم که دلیل اصلی، مهارت من در جمع کردن افراد شگفت‌انگیز در اطرافم بوده است. مهارت‌های کلیدی کارآفرینی که من موقع شروع کار از آن‌ها استفاده کردم، همان مهارت‌هایی هستند که امروز از آن‌ها استفاده می‌کنم: هنر تفویض اختیار، ریسک‌پذیری، حضور در یک تیم عالی و کار در پروژه‌هایی که واقعا به آن‌ها اعتقاد دارم. همه چیز از بین رفته است. به زندگی روزانه و خاطرات و عکس‌هایی که در دود ناپدید می‌شوند فکر کردم و به سمت میا و جو برگشتم. به ‌آن‌ها گفتم: به یاد داشته باشید که این چیزهای مادی نیستند که در زندگی اهمیت دارند، مردم مهم هستند. آنچه مهم است، این است که همه در امنیت باشند. کسی به من گفت که زندگی سه مرحله دارد: جوانی، میانسالی و خوب به نظر می‌رسی. متاسفانه درست است. من متوجه شدم که پس از استریو، بیش از حد معمول به دنبال تایید دیگران بودم. اما ماجرای ما در خانواده به من کمک کرد که جوان بمانم و دلیلی دیگر برای سلامت و تناسب اندام به من بخشید.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف