• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب هنر جنگ در کارآفرینی

خلاصه کتاب هنر جنگ در کارآفرینی

نویسنده : استیون پرسفیلد
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 10 )
خلاصه کتاب هنر جنگ در کارآفرینی
پخش دمو

خلاصه کتاب هنر جنگ در کارآفرینی

شرط می‌بندم برایتان پیش آمده باشد که بخواهید دست به کاری بزنید یا ایده‌ای را اجرایی کنید و قبل از آن به بهترین‌ها همان کار فکر کنید. نوابغ چه خصوصیاتی داشته‌اند که از آن‌ها شخصیتی بی‌نظیر ساخته و نامشان را در دنیای حرفه‌‌ای‌شان ماندگار کرده است؟ باز هم شرط می‌بندم که تابحال هزاران ایده در سرتان بوده است که تلاش کرده‌اید آن‌ها را به مرحله اجرا برسانید، اما هر بار یک اتفاق مانع شده است تا به هدفتان برسید. آیا فکر می‌کنید مشکل از شرایط بیرونی است یا آن را درون خودتان جستجو می‌کنید؟ استیون پرسفیلد،

کتابی که برای پشت سر گذاشتن موانع کارآفرینی به آن نیاز پیدا خواهید کرد. یاد بگیرید چطور بجنگید و موفق شوید.

شناسنامه خلاصه کتاب هنر جنگ در کارآفرینی

عنوان کتاب: هنر جنگ در کارآفرینی عنوان کتاب به زبان اصلی: The War of Art نویسنده: استیون پرسفیلد نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۶ از ۵ (Amazon)، ۴ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب هنر جنگ در کارآفرینی

کتاب هنر جنگ در کارآفرینی، نوشته استیون پرسفیلد بر پشت سرگذاشتن موانع و چالش‌هایی که در مسیر کارآفرینی تجربه خواهید کرد، متمرکز شده است. پرسفیلد در این کتاب تلاش دارد تا به خوانندگان بیاموزد که چطور دشمنان موفقیت را بشناسند و با آن‌ها مقابله کنند. در این کتاب خواهید آموخت که اکثر دشمنان حرفه‌ای شدن و خلاقیت شما، درونتان قرار گرفته است و کافیست بدانید که چطور باید با ان‌ها مقابله کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه برسید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب هنر جنگ در کارآفرینی

استیون پرسفیلد در ۱۹۴۳ متولد شد. او در ۱۹۶۵ از دانشگاه دوک فارغ‌التحصیل و به‌عنوان تفنگدار دریایی ایالات متحده مشغول به خدمت شد. پرسفیلد در مشاغل مختلفی مانند نویسنده تبلیغاتی، معلم مدرسه، راننده تریلر، فروشنده، کارگر میدان نفتی، کارمند بیمارسان روانی و فیلمنامه نویسی فعالیت کرده است. او قبل از آنکه بتواند از نویسندگی درامد داشته باشد، بیش از ۱۷ سال برای تامین معاش خود مبارزه کرد و شرح تمام این فعالیت‌ها را در کتاب هنر جنگ برای خواننده توضیح می‌هد.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب هنر جنگ در کارآفرینی

کتاب هنر جنگ در کارآفرینی، در میان کتاب‌های خودیاری خلاقیت وبسایت آمازون رتبه هشتم فروش را به خود اختصاص داده است و در میان کتاب‌های انگیزشی خودیاری، رتبه ۴۲ را از آن خود کرده است. این کتاب در رده آثار مربوط به خلاقیت، در رتبه ۵۶ فروش در وبسایت آمازون قرار گرفته است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید بر ترس و عدم اعتماد به‌نفستان در زندگی غلبه کنید، کتاب هنر جنگ در کارآقرینی مخصوص شماست. این کتاب مناسب همه کسانی است که دوست دارند در زندگی تبدیل به هنرمندی قهار شوند یا در یک رشته هنری به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای فعالیت داشته باشند. اگر دوست دارید کسب‌وکار خودتان را راه بیندازید و آن را گسترش دهید، خواندن این کتاب را از دست ندهید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

زمانی که کتاب هنر جنگ در کارآفرینی را تمام کردم، احساس آرامش داشتم. اکنون می‌دانم که می‌توانم در این جنگ پیروز شوم و اگر من بتوانم برنده شوم، شما هم می‌توانید. (رابرت مک کی) هدف کتاب هنر جنگ در کارآفرینی این است که به خوانندگان کمک کند تا انرژی خلاق خود را هدایت کنند، پتانسیل‌ها را به عمل تبدیل و برترس‌هایی که مانع ما هستند غلبه کنند. (انل دجنرس) مقاومت صدای پشت سر ماست که به ما می‌گوید عقب‌نشینی کنید، مراقب باشید، آهسته پیش بروید و سازش کنید. (استیو پرسفیلد) من هرگز کتاب خودیاری نخوانده‌ام که به اندازه هنر جن در کارآفرینی مفید و واضح بوده باشد. در روانشناسی خلقت به‌صورت شگفت‌اگیزی هوشمندانه عمل کرده است و اگر بخواهم دوره نویسندگی تدریس کنم، این کتاب یکی از اولین آثاری است که به همراه نامه‌های فلانری اوکانر به آن‌ها خواهم پردخت. (جی مک اینرنی) بله! کتاب هنر جنگ مهم است اما استیون پرسفیلد همان کلازویتز ماست که نشان می‌دهد چطور می‌توانیددربرابر چهار اسب تنبلی، سکون، منطقی‌سازی و تعلل بجنگید. شکسپیر، رامبراند و بتهوون، همگی گواه آن چیزی هستند که شما می‌توانید با استعداد خود و کمک پرسفیلد تبدیل شوید. (فرانک دفورد)

بخش هایی از متن کتاب

در ادامه لیستی از هدف‌هایی که در آن‌ها مقاومت بیشتر مشاهده می‌شود، بدون هیچ ترتیبی آمده است: ۱. هنگامی که شما می‌خواهید پی‌گیری کارهای هنری مثل نویسندگی، نقاشی، موسیقی، فیلم یا هر هنر خلاقانه‌ای به صورت حرفه‌ای یا آماتور بشوید. ۲. ریسک‌هایی که منجر به پیشرفت مالی و اقتصادی شما در زندگی و کسب و کارتان می‌شود. ۳. هر رژیم‌ غذایی که به سلامت و تندرستی ارتباط دارد. ۴. هر برنامه‌ای که به ارتقاء روحی شما کمک می‌کند. ۵. هر نوع برنامه‌ای که هدف آن کوچک کردن شکم شما باشد. ۶. هر برنامه‌ای که منجر به ترک یک عادت یا اعتیاد خاص شود. ۷. برنامه‌های آموزشی ۸. هر نوع عملکرد معنوی، اخلاقی یا سیاسی که با هدف اصلاح الگوی بی‌ارزش زندگی صورت می‌پذیرد. ۹. هر نوع فعالیت کار آفرینی که با هدف کمک به دیگران انجام می‌شود. ۱۰. هر نوع عملکردی که تعهدی در پی‌ داشته باشد چیزهایی مثل ازدواج، بچه‌دار شدن یا حتی ترک روابط ناسالم ۱۱. داشتن هر نوع پایبندی به مسایل اخلاقی هنگام برخورد با مشکلات مختلف به بیان دیگر می‌توان گفت هر نوع فعالیت و عملکردی که باعث رشد شخصیتی، درونی، جسمی و معنوی شما شود باعث ظاهر شدن شیطان مقاومت برای عدم انجام آن می‌شود. خوب حالا می‌خواهیم ببینیم مقاومت چه ویژگی‌هایی دارد.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف