• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب دوباره فکر کن

خلاصه کتاب دوباره فکر کن

نویسنده : جیسون فراید و دیوید هینمیر هنسون
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 16 )
خلاصه کتاب دوباره فکر کن
پخش دمو

خلاصه کتاب دوباره فکر کن

اگر از توصیه‌های کلیشه‌ای و همیشگی درباره راه‌اندازی کسب‌وکار و اداره آن خسته شده‌اید و به دنبال راه‌حلی جدید برای موفقیت در دنیای تجارت هستید، کتاب دوباره فکر کن نوشته جیسون فراید و دیوید هانسون مخصوص شماست. این کتاب پرفروش تمام چارچوب‌های ذهنی شما را نسبت به کسب‌وکار خواهد شکست.

شناسنامه خلاصه کتاب دوباره فکر کن

عنوان کتاب: دوباره فکر کن عنوان کتاب به زبان اصلی: Rework نویسنده: جیسون فراید و دیوید هانمایر هانسون نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۵ از ۵ (Amazon)، ۴ از ۵ (Good reads)، ۴.۴ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب دوباره فکر کن

در کتاب دوباره فکر کن با مهارت‌هایی که نیاز دارید تا کارتان را با حداکثر بهره‌وری پیش ببرید آشنا خواهید شد. جیسون فرید و دیوید هانسون در این کتاب با شما از روش‌هایی حرف می‌زنند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در کسب‌وکارتان به موفقیت برسید. در کتاب دوباره فکر کن خواهید فهمید که بسیاری از مهارت‌هایی که تا به امروز در بازاریابی مهم می‌دانستید، اهمیت خود را از دست داده‌اند و درعوض با درپیش گرفتن مهارت‌های جدید خواهید توانست مشکلتان را حل کنید. شما در این کتاب با مسائلی مانند شروع کار، حذف مسائل حاشیه‌ای و اضافه، لازمه‌های پیشرفت و بهره‌وری، نگرش مناسب نسبت به رقبا، تبلیغات، استخدام بهترین نیروهای کار، روش‌های کنترل و به حداقل رساندن آسیب‌های کسب‌وکار و فرهنگ شرکتی آشنا خواهید شد.

معرفی خلاصه کتاب دوباره فکر کن

بسیاری از ما در ذهنمان رویای داشتن شغلی بهتر، کسب‌وکاری متعلق به خودمان و درآمدی بالاتر را داشته‌ایم. اما همیشه زمانی که به شروع کار فکر می‌کنیم، از اینکه نمی‌دنیم درست باید از کجا شروع کرد یا چطور فرآیند را پیش برد، می‌ترسیم و عقب می‌نشینیم. نظرتان درباره یک راهنمای جامع، کامل و البته متفاوت درباره شروع و راه‌ندازی کسب‌وکار چیست؟ آنهم از نویسندگانی که سابقه تدوین کتاب‌های پرفروشی را در کارنامه خود داشته‌اند. جیسون فراید و دیوید هانسن از نویسندگانی که همیشه تلاش کرده‌اند آثاری متفاوت خلق کنند و اتفاقا همیشه موفق بوده‌اند. آن‌ها در این اثر خود تلاش کرده‌اند تا از دستوراتی متفاوت خوانندگان خود را به مقصد کسب‌وکار موفق راهنمایی کنند. این دو نویسنده در کتاب خود تحت عنوان دوباره فکر کن از قواعدی صحبت کرده‌اند که توانسته‌اند با پیروی از آن، کسب‌وکار خود را به موفقیت و شهرتی جهانی برسانند. این قواعد در عین سادگی، کاربردی هستند و به شما کمک می‌کنند که بتوانید پیش‌پایتان را در کسب‌وکار بهتر ببینید و به سادگی از موانع رد شوید یا حتی از پیشامد آن‌ها پیشگیری کنید. با استفاده از آموزه‌های این کتاب خواهید توانست به پیشرفتتان سرعت ببخشید، بهره‌وری را افزایش دهید، اصول رقابت صحیح را یاد بگیرید و بدانید که چطور کسب‌وکارتان را از همه لحاظ به تکامل برسانید. دوباره فکر کن در سیزده فصل نوشته شده است و هر فصل به بخشی از کسب‌وکار اختصاص دارد. شروع کار، دور ریختن اضافات، حرکت در مسیر درست، پیشرفت، بهره‌وری، رقبا، تکامل، ارتقا، استخدام، کنترل خسارت و فرهنگ از مهم‌ترین فصول این کتاب ارزشمند هستند.

درباره نویسنده خلاصه کتاب دوباره فکر کن

جیسون فرید هم‌موسس و مدیرعامل شرکت ۳۷سیگنال است که در حوزه بهره‌وری فعالیت دارد. این شرکت ابزارهای مشارکت در کار مختلفی مانند بیس‌کمپ، هایرایز، بکپک، کمپ‌فایر و رایتبرد را گسترش داده است. دیوید هاینمایر هانسون برنامه‌نویس دانمارکی است که همراه با جیسون فرید در توسعه ابزار بیس‌کمپ مشارکت داشته است. او همچنین همراه با دیو توماس، کتاب معروف توسعه وب اجایل را نوشته است. او در دنیای رالی و اتومبیلرانی هم مشهور است و سابقه چندین قهرمانی را در کارنامه خود دارد.

نقد خلاصه کتاب دوباره فکر کن

دوباره فکر کن تلاش کرده است تا راهی بهتر، سریع‌تر و آسان‌تر برای موفقیت در تجارت را به شما نشان دهد. همه کتاب‌های کلاسیک مربوط به کسب‌وکار همان توصیه‌های قدیمی را به خوانندگان خود گوشزد می‌کنند. آن‌ها مانند هم توصیه‌هایی مشابه به مخاطب ارائه می‌کنند. همه این کتاب‌ها به شما می‌گویند دانش داشته باشید، تجربیات سرمایه‌گذاران موفق را بخوانید و... اما دوباره فکر کن اینطور نیست. این کتاب به شما راه‌هایی نشان می‌دهد که بسیار متفاوت هستند و درعین حال بسیار موثر خواهند بود. این کتاب قرار است کلیشه‌های ذهنی شما را نسبت به کسب‌وکار بشکند و نشان می‌دهد که مثلا نیاز نخواهید داشت که ساعات طولانی و ممتد کار کنید، نیازی به رقابت با دیگران نخواهید داشت و نیازی ندارید که وقتتان را صرف جلسات طولانی کنید. این کتاب با زبان ساده و رویکری آسان به شما نشان می‌دهد که چطور به جایی برسید که هرکسی آرزوی آن را دارد. کارآفرینان سخت‌کوش، صاحبان مشاغل، افرادی که دوست دارند راهی جدید در دنیای کاری‌شان باز کنند و هرکسی که دوست دارد نیاز مالی نداشته باشد می‌توانند از آموزه‌های این کتاب استفاده کنند.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب دوباره فکر کن

این کتاب یکی از پرخواننده‌ترین کتاب‌های کسب‌وکار در سال انتشار خود شد و توانست جایزه بهترین کتاب غیرداستانی گودریدز در همین سال را از آن خود کند.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

کسانی که دوست دارند کسب‌وکاری راه بیندازند، اما از فکر کرد به جزئیات و موانع وحشت می‌کنند و کارشان را شروع نمی‌کنند نیاز خواهند داشت که این کتاب را بخوانند. صاحبان کسب‌وکارها و مدیران شرکت‌های بزرگ و کوچک از دیگر کسانی هستند که باید خواندن این کتاب را شروع کنند تا دید مناسبی از تمام ابعاد کسب‌وکار پیدا کنند.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

جیسون فراید و دیوید هانسون از مشاوره‌های خود در این کتاب پیروی کرده‌اند و این فلسفه شگفت‌آور را در مرکز موفقیت شرکتشان، ۳۷ سیگنال، قرار داده‌اند. آن‌ها این ایده‌ها را عملی ساخته‌اند و از آن صدها قانون ساده اما عالی برای موفقیت ایجاد کرده‌اند. این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های کارآفرینی در قرن بیست‌ویکم و بخشی از مانیفست مهم موفقیت برای هر کسی است که می‌خواهد در این عصر کسب‌وکاری راه بیندازد. هرکسی که از کسب‌وکار بی‌نتیجه خسته شده است، باید دوباره فکر کن را بخواند. (کریس اندرسون) فرق ندارد مرد خانه هستید یا زن خانه‌دار، مدیرعامل هستید یا راننده تاکسی، رستوران دارید یا سرمایه‌‌گذاری ریسک‌پذیرید، این کتاب برای شما است. کتابی از خرد واقعی، خرد تجاری، زندگی، وضوح و حتی نبوغ این کتاب چندین باعث شد که من اشک بریزم. در باره این کتاب فقط می‌توانم یک کلمه بگویم: درخشان. همین. (تام بیترز) کتابی الهام‌بخش... دوباره فکر کن مانیفستی مینیمال ست که عمیقا کاربردی است. درجهانی که از ما خواسته می‌شود با کمترین کار بیشترین تولید را داشته باشیم، نویسندگان این کتاب به ما نشان می‌دهند که چطور می‌توان کمتر کار و بیشتر خلق کرد. (اسکات روزنبرگ) درخشش این کتاب آنجاییست که به شما الهام می‌بخشد تا درباره هرآنچه فکر می‌کنید تجدیدنظر کنید. این کتاب محرکی قدرتمند و آموزنده است. آن را بخوانید و سپس مجددا معنای هدایت، رقابت و موفقیت را متصور شوید. (ویلیام سی تیلر)

بخش هایی از متن کتاب

کپی نکنید! گاهی اوقات کپی کردن بخشی از فرآیند آموختن است. مثل زمانی که یک دانشجوی هنر از روی یک نقاشی موجود در موزه طراحی می‌کند یا یک نوازنده سعی می‌کند از روی تک‌نوازی جان بونهام در گروه راک لد زپلین بنوازد. زمانی که شما در حال یادگیری باشید این گونه تبلیغ‌ها می‌تواند ابزاری مفید جهت پیدا کردن استعدادهای خودتان باشد. متأسفانه کپی‌‌کاری در زمینه تجارت بسیار متداول و ناپسند است. شاید به علت دنیای مملو از کپی‌هایی است که در آن زندگی می‌کنیم. شما می‌توانید به سرعت حرف‌ها، تصاویر یا فرمول‌های دیگران را بدزدید، این بدان معناست که قصد دارید کسب‌وکارتان را بر مبنای تقلیدکاری بنا کنید. البته این فرمولی است برای شکست. مشکل این روش این است که درکی از کاری که می‌کنید ندارید و درک است که موجب پیشرفت شما می‌شود. شما باید بدانید که چرا کاری انجام می‌شود و چرا با آن روش انجام می‌شود. زمانی را که صرف تقلید می‌کنید فرصت را از دست می‌دهید. شما صرفاً لایه بیرونی هدف را قرار می‌دهید بدون اینکه درکی از لایه‌های زیربنایی داشته باشید. بخش اعظمی از کاری که انجام شده، توسط خالق اصلی آن نامرئی شده است. زیر سطح دفن است. یک تقلیدکار هرگز نمی‌داند که ماهیت پشت ظاهر یک چیز چیست. تقلید یک پایان مصنوعی است. هیچ بدنه اصلی، درک و یا اساسی که تصمیمات آتی را روی آن بنا کنیم ندارد.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف