• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر

خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر

نویسنده : تونی رابینز
راوی : ژوبین دارابیان

/

6,900 تومان

/

( 22 )
خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر
پخش دمو

خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر

کمتر کسی هست که این روزها با بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری آشنایی نداشته باشد. همه ما روش‌هایی مثل سرمایه‌گذاری در بورس را می‌شناسیم و آن را یکی از راه‌های کنترل شده برای حراست از ثروت فعلی و افزایش آن قبول کرده‌ایم. اما بازار بورس همیشه مهربان و روبه‌رشد نیست. تمام بازارهای مالی دنیا دهه‌هایی با افت و خیز همراه بوده‌اند و بسیاری از افراد در همین افت‌وخیزها تمام سرمایه خود را از دست داده‌اند. آیا همه ما می‌توانیم از این فشارها به سلامت خارج شویم و در شرایط بحرانی آرامش خود را حفظ کنیم؟ طبعا چنین ک

« امروز، من به موفقیت مالی چشمگیری دست یافته ام. اما می توانم با اطمینان به شما بگویم که هیچگاه فراموش نخواهم کرد که زندگی کردن در شرایطی که همواره راجع به آینده نگران هستی، چه احساسی دارد. آن زمان، من در شرایطی سخت و دشوار گیر افتاده بودم و همواره احساس دلهره و تردید داشتم.»

شناسنامه خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر

عنوان کتاب: تزلزل ناپذیر عنوان کتاب به زبان اصلی: Unshakeable نویسنده: تونی رابینز نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۶ از ۵ (Amazon)، ۴.۱ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر

در کتاب تزلزل ناپذیر با شیوه‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و افزایش ثروت فعلی‌تان آشنا خواهید شد. رابینز در این کتاب به شما راه‌هایی نشان می‌دهد که با استفاده از آن‌ها خواهید توانست سرمایه خود را چند برابر کنید و به وضعیت با ثباتی دست پیدا کنید. این کتاب به‌صورت ویژه روی وضعیت مالی و شیوه‌های کنترل و بهبود آن متمرکز شده است. شما با خواندن این کتاب قادر خواهید شد که از سرمایه‌ شخصی‌تان محافظت کنید و علاوه‌برآن دارایی‌هایتان را چندبرابر کنید. این کتاب به شما آموزش می‌دهد که چطور در شرایط بحرانی و ویژه مالی آرامش خود را حفظ کنید و به سلامت از وضعیت بحرانی خارج شوید.

درباره نویسنده خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر

آنتونی رابینز که با نام تونی رابینز مشهور شده، مربی، نویسنده و سخنران معروف آمریکایی است. او در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰متولد شد. عمده شهرت رابینز به‌خاطر سخنرانی‌های انگیزشی او است. او برنامه‌های توسعه فردی و خودیاری زیادی را در سطح جهان اجرا کرده است و با مراکز زیادی همکاری داشته است. شاید برایتان جالب باشدکه بدانید او با چهره‌های سرشناس زیادی مانند هیو جکمن، سرنا ویلیامز، بیل کلینتون و پیتبول کار کرده است و مربی شخصی آن‌ها بوده است. او از طرف کمپانی Accenture به عنوان یکی از ۵۰ نخبه تجاری دنیا و از طرف دانشگاه هاروارد هم در رده ۲۰۰ معلم تجاری برتر دنیا معرفی شده است. رابینز در ۲۰۰۷ یکی از صدچهره سرشناس نشریه فوربس معرفی شد.

نقد خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر

رابینز سابقه زیادی در هدایت افراد و تاثیرگذاری بر آن‌ها دارد. او قلم و بیان نافذی دارد و می‌تواند به نحو شگفت‌انگیزی بر دیگران اثر بگذارد. یکی از آثار رابینز که قبل از تزلزل ناپذیر نوشته شده است، توانسته عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز را از آن خود کند. این کتاب هم دست کمی از سایر آثار رابینز ندارد. هرچند بعضی از خوانندگان معتقدند که این اثر به پای ماشین پولسازی نمی‌رسد، اما دیدگاه‌های جدیدی که رابینز در این کتاب مطرح کرده است بسیار مفید و سازنده خواهد بود و ذهنیت شما را نسبت به مفاهیم مالی و زندگی تجاری عوض خواهد کرد.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب تزلزل ناپذیر

این کتاب یکی از کتاب‌های پروفروش نیویورک تایمزه بوده است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

همه کسانی که دوست دارند شرایط مالی مطلوبی داشته باشند نیاز دارند که این کتاب را بخوانند. این کتاب را به تمام کسانی که دوست دارند در بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری ورود کنند پیشنهاد می‌کنیم. اگر می‌خواهید دیدگاه مناسبی نسبت به مفاهیم مالی و زندگی تجاری پیدا کنید، حتما این کتاب را بخوانید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

کمتر مواردی وجود دارد که کسی بتواند از بیرون نگاه را به‌خود جلب کند و به سخنرانی اثرگذار و قابل احترام تبدیل شود. رابینز با این کتاب هم این کار را انجام می‌دهد و هم کمک می‌کند که بتوانیم برای بهره‌گیری از افت‌وخیزهای اجتناب‌ناپذیر آماده شویم. (بیل کلینتون) آنتونی رابینز شگفت‌انگیز است. (اپرا وینفری) رابینز در این کتاب برای ساده کردن موضوعات پیچیده از هوش منحصر به‌فرد خود استفاده کرده است. او توانسته است جوهره مفاهیم ذهنی بهترین سرمایه‌گذاران دنیا را به‌صورت درس‌های عملی دربیاورد و این کتاب هم برای سرمایه‌گذران تازه‌کار و هم برای حرفه‌ای‌های ماهر بسیار مفید است. (ری دالیو)

بخش هایی از متن کتاب

من اغلب از مردم می‌پرسم: «برای چه سرمایه‌گذاری می‌کنید؟» و پاسخ‌های بسیار متفاوتی شنیدم: از کسب عایدی زیاد تا امنیت مالی، بازنشستگی و خانه‌ی ساحلی در هاوایی. تقریباً همه‌ی پاسخ‌ها شبیه بودند. آنچه بیشتر مردم به‌راستی می‌خواهند، صرف‌نظر از اینکه امروز چقدر پول دارند، آزادی است. آزادی بیشتر برای انجام آنچه آن‌ها بیشتر می‌خواهند، هر وقتی‌که آن‌ها می‌خواهند و هر جایی که آن‌ها می‌خواهند. این رویایی زیبا و قابل‌ دسترس است؛ ولی چگونه می‌توان با قایقی که یک سوراخ دارد در غروب آفتاب‌ گردش کرد؟ ابتدا آهسته حرکت می‌کند؛ ولی بعد آن‌قدر آب به داخل قایق وارد می‌شود که قبل از رسیدن به مقصد غرق می‌شود. از اینکه چنین موضوعی را بگویم نفرت دارم؛ ولی بیشتر مردم دقیقاً در چنین موقعیتی هستند. آن‌ها متوجه نیستند که تأثیر تدریجی اما مخرب هزینه‌های بسیار زیاد بر روی سعادت مالی‌شان به ناامیدی محکوم می‌شوند. آنچه مرا آزار می‌دهد این است که آن‌ها حتی نمی‌دانند چه وضعی دارند. نمی‌دانند که قربانیان صنعت مالی‌ای شده‌اند که به‌ طور پنهانی اما سازمان‌یافته، هزینه‌های بیش‌ از حد اضافه را به آن‌ها تحمیل می‌کند. در این مورد فقط حرف مرا قبول نکنید. سازمان غیرانتفاعی AARP گزارشی منتشر کرد که نشان داد ۷۱ درصد آمریکایی‌ها بر این باورند که برای داشتن برنامه‌ی ۴۰۱ (کی) هیچ هزینه‌ای نمی‌پردازند. درست است: هفت نفر از ده نفر به طور کامل از پرداخت هزینه‌ها آگاه نیستند. این درست مثل این است که باور کنیم فست‌فودها هیچ کالری‌ای ندارند! در همین حال ۹۲ درصد اعتراف می‌کنند که اصلاً نمی‌دانند که چقدر پرداخت می‌کنند، به‌ عبارت‌ دیگر، آن‌ها اعتماد کورکورانه‌ای به صنعت مالی دارند که مواظب منافع آن‌هاست. آهان، این همان صنعتی است که موجب بحران‌های مالی جهانی شد. شما نیز ممکن است فقط کیف پولتان را کنار بگذارید و به کارت اعتباری‌تان رمز عبور بدهید.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف