• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب صبح جادویی

خلاصه کتاب صبح جادویی

نویسنده : هال الرود
راوی : مرآت بهنام

/

6,900 تومان

/

( 76 )
خلاصه کتاب صبح جادویی
پخش دمو

خلاصه کتاب صبح جادویی

قدرت صبح و انرژی اثرگذاری که درخود دارد بر هیچ‌کس پوشیده نیست. همه روانشناسان بر این باور هستند که سحرخیزی و شروع کردن روز با انرژی بالا، یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در افرادی است که در زندگی به دستاوردهای بزرگی دست یافته‌اند. هال الرود در کتاب خود تحت عنوان صبح جادویی سعی کرده است تا نه به عنوان یک نویسنده انگیزشی، بلکه به‌عنوان کسی که تجربیات سختی در زندگی داشته است، از قدرت صبح و انرژی اثرگذاری که کیفیت بیدار شدن دارد با خوانند صحبت کند. او در این کتاب قبل از هرچیزی از تجربه زیسته خود حرف می

اکثر ما صبح‌ها بیدار می‌شویم بدون آنکه هدفی از بیدار شدن داشته باشیم و درست از همان لحظه اول به خودمان می‌گوییم: چرا؟ درصورتی که پنج درصد از افراد جهان، از همان ابتدا برای روزشان برنامه دارند و تمرین و تلاش برای موفقیت را شروع می‌کنند. اگر دوست دارید جزو این پنج درصد باشید، باید کتاب صبح جادویی اثر هال الرود را بخوانید.

اهداف خلاصه کتاب صبح جادویی

این کتاب به شما کمک می‌کند تا با اهمین برنامه‌ریزی و داشنت هدف در زندگی بیشتر آشنا شوید. شما در این کتاب خواهید آموخت که چطور بهترین نسخه خود باشید و بهترین خود را ارائه کنید. احتمالا شما هم با من موافق باشید که روزی که با حال خوب و بهترین شکل ممکن شروع شود تا انتها با حال خوب ادامه خواهد یافت. الرود هم با ما هم‌عقیده است و در کتاب خود سعی کرده است این نکته محوری را به خواننده آموزش دهد. الرود در کتاب صبح جادویی به خوانندگان خود کمک کرده است تا تمام پتانسیل درونی‌شان را فعال کنند. او به خوانندگان می‌آموزد تا به رضایت شخصی در زندگی دست پیدا کنید و هرصبح با انرژی صددرصدی از خواب بیدار شوید و روزتان را به بهترین شکل ممکن شروع کنید.

معرفی خلاصه کتاب صبح جادویی

عنوان کتاب: صبح جادویی عنوان کتاب به زبان اصلی: The Miracle Morning: The Not-So-Obvious Secret Guaranteed to Transform Your Life نویسنده: هال الرود نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۴.۶ از ۵ (Amazon)، ۳.۹ از ۵ (Good reads)، ۴.۶ از ۵ (Audible)

درباره نویسنده خلاصه کتاب صبح جادویی

الرود در ۱۹۷۹ در ایالات متحده به دنیا آمد. این نویسنده در میان نویسندگان انگیزشی جایگاه ویژه‌ای دارد. علت این ویژگی جدا از کتاب‌های تاثیرگذار، تجربه زیسته ویژه این نویسنده است. او تابحال دوبار تجربه نزدیک به مرگ داشته است و دوباره به زندگی برگشته است. دفعه اول، تصادف با راننده‌ای مست بود که او را شش دقیقه از این دنیا برد. هالرود پس از به هوش آمدن متوجه شد که احتمالا تا آخر عمر باید روی ویلچر بنشیند. اما او با قدرت باورنکردنی و انرژی درونی خود، توانست از این مشکل عبور کند و سال‌ها بعد به دونده مارتن تبدیل شد. باورش مشکل است اما این اتفاق برای الرود افتاد. دفعه دومی که الرود تجربه نزدیک به مرگ داشت، در سال ۲۰۱۶ بود. او به‌صورت ناگهانی دچار ایست قلبی شد و پس از احیا، متوجه شد که به سرطان خون مبتلا شده است. اما سرطان خون از انرژی درونی این نویسنده ضعیف‌تر بود و او توانست پس از گذراندن مراحل درمان این بیماری را شکست دهد. الرود پس از ازسر گذراندن این اتفاقات وارد دنیای تجارت شد و تصمیم گرفت تجربیات خود را به همه کسانی که دنبال موفقیت هستند منتقل کنند. او تابحال ده عنوان کتاب در بررسی اهمیت و تاثیر سحرخیزی در همه شئون زندگی نوشته است.

نقد خلاصه کتاب صبح جادویی

کتاب صبح جادویی یکی از بهترین کتاب‌هایی است که در زمینه رشد فردی و موفقیت نوشته شده است. الرود در این کتاب به خواننده کمک می‌کند تا هر صبح را با انرژی شروع کند و هیچ صبحی بدون هدف بیدار نشود. هالرود در این کتاب از داستان خود برای خواننده حرف می‌زند تا به او بفهماند که هرکسی می‌تواند در زندگی همان قدرتی که خودش داشت را به‌دست بیاورد. روایت این داستان، حس همذات‌پنداری را در خواننده برمی‌انگیزد و همین مساله یکی از نقاط قوت کتاب است. او در این کتاب با ساده‌ترین زبان ممکن با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و مفاهیم را به او انتقال می‌دهد. اکثر کسانی که این کتاب را خواندند بر تاثیرگذاری آن تاکید دارند و معتقدند که با استفاده از دستورات او می‌توان صبح بهتری داشت و روز را با حال بهتری سپری کرد.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب صبح جادویی

صبح جادویی توانسته است به یکی از پرخواننده‌ترین کتاب‌های رشد و موفقیت در جهان تبدیل شود و به بسیاری از زبان‌های زنده دنیا ترجمه شده است.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

اگر صبح‌ها بی‌هدف و بدون انرژی از خواب بیدار می‌شوید یا فکر می‌کنید که نیاز دارید تکانی اساسی به وضعیتتان بدهید، خواندن این کتاب کمک و راهنمای بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. این کتاب قدم به‌قدم به شما کمک می‌کند که برای زندگیتان هدف داشته باشید و از همان صبح به‌دنبال دستیابی به آن‌ها باشید تا روزتان را با حال بهتری سپری کنید و هرروز یک گام به موفقیت نزدیک‌تر شوید.

صاحب نظران راجع به کتاب چه می گویند؟

ما هرچندوقت‌ یک‌بار کتابی می‌خوانیم که نوع نگاهمان به زندگی را تغییر می‌دهد. اما به‌ندرت می‌توان کتابی پیدا کرد که شیوه زندگی ما را هم عوض کند. صبح جادویی هر دوکار را انجام می‌دهد و سریع‌تر از آنچه فکر می‌کنید بر شما تاثیر خواهد گذاشت. (تیم سندرز، نویسنده کتاب پرفروش فاکتور احتمال و نویسنده نیویورک تایمز) خواندن صبج جادویی باعث می‌شود هرروز توانایی بالقوه خود را از خواب بیدار کنید. وقت ن است که دیگر زندگی را متوقف نکنید و به چیزی که لیاقت آن را دارید دست پیدا کنید. این کتاب را بخوانید و بفهمید که چطور. (دکتر ایوان میسنر، بنیانگذار BNI)

بخش هایی از متن کتاب

زمانی را به یاد آورید که برای بیدار شدن بسیار هیجان زده بودید. شاید عازم سفری بودید که ماه‌ها انتظارش را می‌کشیدید یا اولین روز کاری‌تان و یا در اولین روز مدرسه، شاید هم روز عروسی یا تولد‌تان. برای من این روز، صبح روز کریسمس بود که صرف نظر از اینکه شب قبل چقدر خوابیده بودم صبح روز بعد بسیار هیجان زده بودم. شاید شما نیز چنین تجربه‌ای را داشته اید. آن موقعیت هر چه بود هنگامی که صبح از راه می‌رسید چه احساسی داشتید‌؟ آیا باید به زور از رختخواب بیرون می‌آمدید‌؟ گمان نمی‌کنم. این طور مواقع برای بیدار شدن لحظه شماری می‌کنیم. هیجان زده و پر انرژی هستیم و آماده و قبراق برای شروع روز. به سرعت ملافه‌ها را کنار می‌زنیم از تخت خواب بیرون می‌پریم. حالا فکرش را بکنید هر روز صبح همینطور از خواب بیدار شوید. نمی‌شود‌؟ البته که می‌تواند چنین باشد. صبح جادویی اساسا به خلق دوباره تجربه با انگیزه و پر هیجان بیدار شدن تا پایان عمر، خواهد پرداخت. هدف این کتاب این است که بتوانید صبح هنگام با اراده و نه از روی اجبار از تخت خواب بلند شوید و بخشی از هر روزتان را صرف رشد پیشرفت خودکنید تا بتوانید به یک زندگی خارق العاده و سرشار از برکت و رضایتمندی دست یابید. هزاران نفر در سراسر دنیا هم اکنون مشغول انجام همین کارند. افرادی مانند خود شما.

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف