• فروشگاه
 • جستجو
 • کتابخانه
 • تنظیمات
 • دانلود
 • ویدئوهای انگیزشی
خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند

خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند

نویسنده : ست گودین
راوی : مرآت بهنام

/

6,900 تومان

/

( 16 )
خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند
پخش دمو

خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند

همزمان با تحولات شگفت‌آوری که در دنیای اقتصاد پدید آمده است، بازاریابی و فعالیت‌های مربوط به فروش هم دچار تحولات عمیقی شده‌اند. اگر صاحب کسب‌وکار هستید یا در عرصه فروش فعالیت دارید، نیاز دارید که دانش و مهارت خود را با تغییرات امروز هماهنگ و همراه کنید. ست گادین، یکی از بزرگترین نویسندگان و از چهره‌اهی معروف دنیای اقتصاد و بازاریابی است. او در کتاب خود تحت عنوان تمام بازاریاب ها دروغگو هستند، سعی کرده است شما را با روش‌های بازاریابی مدرن آشنا کند. تکنیک داستان پردازی، یکی از جدیدترین و موثرترین

(به جای اینکه فقط حقایق را بهم بگی ، داستانی برایم تعریف کن ) آیا شما هم درگیر تبلیغات و رسانه‌ها شده‌اید؟ آیا شما هم فکر می‌کنید که پورشه ۶۰هزاردلاری بهتر از فولکس واگن ۳۴ هزار دلاری است؟ (درصورتی که کیفیت هردوی آن‌ها یکی است). به‌نظر شما رمز موفقیت بازارایب‌ها در دنیای فروش و خرید مدرن چیست؟ جواب این سوال همان چیزی است که ست گادین در کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند از آن حرف زده است. ست گادین معتقد است که تمام بازاریاب‌های موفق داستان سرا هستند، دراین میان بازنده‌ها دروغگو هستند.

شناسنامه خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند

عنوان کتاب: تمام بازاریاب ها دروغگو هستند عنوان کتاب به زبان اصلی: All markets are liars نویسنده: ست گادین نوع کتاب: خلاصه کتاب صوتی امتیاز کتاب: ۳.۹ از ۵ (Good reads)، ۴.۴ از ۵ (Audible)

اهداف خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند

بررسی عوامل شکست و موفقیت فعالیت‌های بازاریابی و نشان دادن رموز یک بازاریابی موفق همان چیزی است که گادین خواسته است در کتاب خود به آن جواب بدهد. از نظر گادین در دنیای امروز تجارت و خرید و فروش، روش‌های سنتی بازاریابی محکوم به شکست است. درواقع شما به‌عنوان صاحب کسب‌وکار یا بازاریاب باید با روش‌های مدرن دست به کار شوید تا بتوانید جریان فروش را با موفقیت پیش ببرید. متمایز شدن از رقبا مهم‌ترین شرط برای فروش بیشتر است. گادین درپی آن است که به خواننده بیاموزد در دنیای پر از دروغهای تکراری و تعاریف اغراق‌آمیز چطور می‌توان به نمونه‌ای موفق تبدیل شد. درواقع داستان‌سرایی، داستان سرایی بدون دروغ، بهترین روشی است که گادین در پی آموزش آن به بازاریاب‌ها و صاحبان کسب‌وکار است.

درباره نویسنده خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند

ست گادین یکی از معروف‌ترین بلاگرهای آمریکایی در حوزه کسب‌وکار و فروش است. او در ۱۹۶۰ در آمریکا متولد شد. او سوابق درخشانی در زمینه بازاریابی و فروش دارد. وبسایت او به نام Yoyodyn یکی از موفق‌ترین وبسایت‌های آمریکایی در زمینه ارائه خدمات بازاریابی و فروش بود که توانسته بود شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت را متقاعد کند تا از خدمات آن استفاده کنند. گادین تا کنون کتاب‌های متعددی در زمینه بازاریابی و فروش نوشته است که همگی آن‌ها توانسته‌اند به رکوردهای خوبی در فروش برسند. از دیگر آثار گادین می‌توان به گاو بنفش، رها کردن ویروس ایده، بازاریابی اجاره‌ای، کوچک بودن نوع بزرگی از بزرگ بودن است، شیب موفقیت، قبایل، مهره حیاتی و حعبه دست بزن اشاره کرد. او هم‌اکنون یکی از پربیننده‌ترین وبلاگ‌های فروش و بازاریابی را اراده می‌کند و پادکستی تحت عنوان اکیمبو تولید کرده است.

نقد خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند

کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند به شهرتی کم‌نظیر دست پیدا کرده است. علت این مسئله را باید در ارائه راهکاری متفاوت و البته کاربردی توسط گادین دانست. گادین توانسته است تجربیات ارزشمند خود در زمینه بازاریابی و فروش را در اختیار خوانندگان قرار دهد و به آن‌ها آموزش دهد که چطور از پس فعالیت بازاریابی خود بربیایند. داشتن صداقت درعین خلاقیت، مهم‌ترین رمزی است که گادین در این کتاب به خواننده منتقل می‌کند. او توانسته است با قلمی گیرا و ساده در کنار ارائه راهکارهای ملموس و کاربردی نظر مثبت خوانندگان منتقدان را به خود جلب کند. مجموعه این تعاریف از کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند کتابی کاربردی و پرفایده ساخته است که می‌توان آن را به تمام بازاریاب‌ها پیشنهاد کرد.

جوایز و دستاورد های خلاصه کتاب تمام بازاریاب ها دروغگو هستند

کتاب تمام بازاریاب‌ها دروغگو هستند توانسته است به چندین زبان زنده ترجمه ترجمه شود و در تمام دنیا مخاطب جذب کند. این کتاب همیشه جزو کتاب‌های پرفروش آمازون محسوب می‌شود و توانسته است که در لیست صد کتاب پرفروش نیویورک تایمز هم قرار بگیرد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید اطلاعات تخصصی و کاربردی در زمینه فروش و بازاریابی کسب کنید، این کتاب گزینه‌ای مناسب برای شما محسوب می‌شود. خواندن این کتاب را به تمام بازاریاب‌ها و مدیران کسب‌وکار هم پیشنهاد می‌کنیم، چون دیدگاه‌های مطرح شده در این کتاب رویکرد آن‌ها را نسبت به جریان فروش و تکنیک‌های آن عوض خواهد کرد. اگر دوست دارید تکانی اساسی به وضعیت فروش کسب‌وکارتان بدهید و آن را بهبود ببخشید، حتما کتاب تمام بازاریاب‌ها دروغگو هستند را بخوانید تا از آموزش‌های آن لذت ببرید.

بخش هایی از متن کتاب

واژه هایی مبتذل یا واژه های بی هویت کلماتی هستند که به دلیل تکرار زیاد معنی خود را از دست داده اند .یعنی وقتی کلمه گفته می شود معنی اصلی به ذهن مخاطب درج نمی شود به عنوان مثال در صحبت های روز مره زندگی خودمان کلماتی مانند قربان شما ، مخلص شما و … که متاسفانه در بازاریابی ایرانی خیلی کاربرد دارد . که این پیام ها یا هیچ تاثیری در فروش شما ندارد و یا کمتر خواهد شد . این کلمات شامل بزرگترین ، بهترین ، مدرنترین وپایین ترین قیمت کلماتی مشابه این کلمات هستند که هیچ تاثیری در فروش شما نخواهد داشت . تکرار کلمات :این کلمات به دلیل تکرار زیاد ذهن مخاطب از این کلمات عبور میکند یعنی چشم مخاطب ارزشی برای این کلمات قائل نمی شود . تمام بازاریاب ها دروغگو هستند : پیش فرض تمام خریدارن این است که تمام بازاریابان دروغگو هستند و می خواهند محصول خود رو بفروشن . شما اگر کاری کنید که این پیش فرض تایید شود هرگز از شما خرید نخواهند کرد . شما خودتون رو بزارید جای مشتری تماس میگیرید با شرکتی و از مسول فروش اون شرکت می پرسید که چرا باید از شما خرید کنم ، فروشنده به شما می گوید ما بزرگترین و بهترین شرکت این محصول هستیم . مشتری اولین چیزی که به ذهنش می رسد این است که شما به این شخص دروغ می گویید و بهترین کلمه ای که به شما میگه اینه : باشه فکرامو بکنم به شما زنگ میزنم ولی !!

دسته بندی
--:--
--:--
 • 15
 • 15
 • ذهن
ذهن
0

0-
 • 15
 • 15
 • 1.0x
تنظیمات سرعت
 • 0.75x
 • 1.0x
 • 1.25x
 • 1.5x
 • 1.75x
 • 2.0x
انصراف